Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

kızlar benim adet bitiminin yarın 3.günü bi arkadaşımız cuma günü öğlene doğru 100 besmeleyi temiz bir kağıda yazıp hep üzerinde taşımıştı bende yazmak istiyorum 3.günüm cumaya geliyo rabbim inş bunu bana işaret olarak göndermiştir benim gibi bu ay düşünen varmı aranızda...

kızlarrrr hepinize günaydınnnnnnnnnnnnnn, betüşüm 2 kere iç yaa bence yaparsın alışıyo zaten insan içtikçe.. meryem ve familya arkadaşlar hayırlı olsun Allahım sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallahh :nazar::nazar: :nazar:bende çok yoğunum işlerimi bitirip dönücem.. bugün çok sıkıcı inşallah çıbık geçer:KK35: öptüm pek çok:KK16:

ya gerçekten düşük değil mi canlar ya netten araştırıyorum herkesin daha fazla oluyo genelde diye ne bilim işte kafam karıştı

canım neden böyle düşünüp kendini üzüyosunki geç yumurtlama ve geç döllenme olmuştur herkesin aynı olamazki zaten tadını çıkar bence çok kafana takıyosan git doktorunla paylaş için rahatlasın bence

günaydın kızlar ben adet oldum ilk klomen ve iğne tedavim başarısız oldu böylelikle bir yılı geride bıraktım çok üzülüyorum yaaaa kırmızılar gelince satlerce ağladım sabah kalktım gene ağladım biliyorum herşey kısmet allahın istemesiyle ama kendimi tutamıyorum artık hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum ne yapacağım bilmiyorum bi gün bizede kısmet olacakmı anne olmak:KK43::KK43::KK43:

ya gerçekten düşük değil mi canlar ya netten araştırıyorum herkesin daha fazla oluyo genelde diye ne bilim işte kafam karıştı

ya canım boşuna sıkıyorsun kendini tadını çıkar bu güzel haberin bence

kızlarrrr hepinize günaydınnnnnnnnnnnnnn, betüşüm 2 kere iç yaa bence yaparsın alışıyo zaten insan içtikçe.. meryem ve familya arkadaşlar hayırlı olsun Allahım sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallahh :nazar::nazar: :nazar:bende çok yoğunum işlerimi bitirip dönücem.. bugün çok sıkıcı inşallah çıbık geçer:KK35: öptüm pek çok:KK16:

kuzucum yapıcam artık napim off bende yoğunum

kelam naptı acaba kızlar yaa

günaydın kızlar ben adet oldum ilk klomen ve iğne tedavim başarısız oldu böylelikle bir yılı geride bıraktım çok üzülüyorum yaaaa kırmızılar gelince satlerce ağladım sabah kalktım gene ağladım biliyorum herşey kısmet allahın istemesiyle ama kendimi tutamıyorum artık hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum ne yapacağım bilmiyorum bi gün bizede kısmet olacakmı anne olmak:KK43::KK43::KK43:

Cnm bu kadar kendini yıpratma Allah Nasip ederse olacak elbet.Birgün olacak ama doğru zamanı bekliyo emin ol.Bak ben 8 ay önce boş gebelik geçirdim o kadar istedim ki ama kısmet olmadı şimdi aradan 8 ay geçti neler yaptım olması için olmadı son bu ay artık akışına bıraktım ne eşimi kastım ne de kendimi baktım adetim geçikti test yaptım silik çıktı dün kanda baktım 416.6 çıktı.O yüzden kendini hiç üzme.Rabbim sana da en kısa zamanda sağlıklı bebişler nasip etsin

ay aynı anda yazmışımız.
kuzum yapma bu kadar üzme kendini gerçi biliyorum üzmemek elde değil ama inşallah kavuşacaksın sende yavruna kimi bebekler bekletiyorlar işte böyle herkesin imtihanı farklı işte .. tabiki anne olacaksın ne çok insan var yıllar sonra olan umudunu kaybetmemeye çalış canım

Cnm bu kadar kendini yıpratma Allah Nasip ederse olacak elbet.Birgün olacak ama doğru zamanı bekliyo emin ol.Bak ben 8 ay önce boş gebelik geçirdim o kadar istedim ki ama kısmet olmadı şimdi aradan 8 ay geçti neler yaptım olması için olmadı son bu ay artık akışına bıraktım ne eşimi kastım ne de kendimi baktım adetim geçikti test yaptım silik çıktı dün kanda baktım 416.6 çıktı.O yüzden kendini hiç üzme.Rabbim sana da en kısa zamanda sağlıklı bebişler nasip etsin

inşallah canım allah razı olsun sana da hayırlı olsun bebişin inşallah sağlıkla kucağına alırsın.. bu fikri kafamdan atsam bende normal davransam belki o zaman olur diyorum ama yapamıyorum çok düşünüyorum her saniye aklımda her şeyi ona göre planlıyorum ama olmayınca yıkılıyorum allahım yardım etsin

ay aynı anda yazmışımız.
kuzum yapma bu kadar üzme kendini gerçi biliyorum üzmemek elde değil ama inşallah kavuşacaksın sende yavruna kimi bebekler bekletiyorlar işte böyle herkesin imtihanı farklı işte .. tabiki anne olacaksın ne çok insan var yıllar sonra olan umudunu kaybetmemeye çalış canım

teşekkür ederim canım inşallah inşallah rabbim isteyen herkese nasip etsin amin artık bu aya umut bağlıyorum yarın doktora gideceğim tekrar klomen verecek büyük ihtimal inşallah ondan sonuç alırım

ohh ohh maşallah değerin çok güzel allah tamamına erdirsin çok güzel sevindirici bi haber verdin bize:KK16::KK16::KK16::KK16::16 rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah darısı bizlere olsun inşallah.:21::21::emir_bebek::emir_bebek:

çok teşekkür ederim canım :KK16: inş canım inş Rabbim nasip eder sizlerede.:KK9: :KK49:

meryemcim hayırlı olsun canım..Rabbim tamamına erdirsin..darısı bizim hatunlarımıza inşallah..
mavihayal ben burada reglden bi kaç gün önce şunu yazmıstım kızlar benim yumurtalar inşaat varmıs gibi çalışıyolar..gurul gurul sesler geliyodu mide acıkması şeklinde..regl belirtisi şeklinde kasık ağrılarım vardı..ve belim kopcak gibi çok ağrıyodu..burdan bi arkadas yazmıstı bana bu hamilelik belirtisi diye inanmadım çünkü regl belirtilerimin aynısıydı..o yüzden belirtilerin üzerinde durmayın canlar..bende ondan önceki aylar çok duruyodum..akısına bırakın..sabırla bekleyin regl gününüzü..olacak Allahın izniyle..

teşekkür ederim tatlım. amin tüm isyenlere inş.

canım allah hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin inşalahhh :)

amin canım inş.:KK16:

Canom benim cok sevindim senin adina rabbim insallah bu muberek gunlerde sesimizi duyar da bizerede hayirlisiyla nasip eder

teşekkür ederim tatlım amiiiiin inş:KK49:

meryemcim hayırlı olsun canımmm çok sevindim allah analı babalı büyütsün inş.

sağolasın canım benim amin cümlemizinkini inş:emir_bebek:

ne güzel :nazar: Allah sağlıkla kavuştursun yavruna

:KK16:amiiiiiin canım benim inş teşekkür ederim.

inşallah canım allah razı olsun sana da hayırlı olsun bebişin inşallah sağlıkla kucağına alırsın.. bu fikri kafamdan atsam bende normal davransam belki o zaman olur diyorum ama yapamıyorum çok düşünüyorum her saniye aklımda her şeyi ona göre planlıyorum ama olmayınca yıkılıyorum allahım yardım etsin

Amin cnm.Ama dediğim gibi biliyorum elde değil düşünmemek benimde 8 ay önce dünya başıma yıkldı bir süre arkadaşlarımın bebeklerini sevemedim sıkıntı stres neler yaşadım ama sadece bak 1 ay kendini kasmadan akışına bırak emin ol Rabbim sana da verecek.

Bana düşük geldi cnm ya ilk boş gebelikte daha fazlaydı da ondan ama şimdi konuştukça korkularımı yenmeye başlıorum hepiniz saolun.Birdaha yaptımama gerek var mı?

ben birdaha kan vermedim doktorada gitmedim..bu cumartesi gidicem inşallah..dua ediyorum iyi olması için..korkunun ecele faydası yok..Hersey Allahtan..
o yüzden panik yapmayı bi kenara bırak canım..stres iyi değil biliyosun..

Amin cnm.Ama dediğim gibi biliyorum elde değil düşünmemek benimde 8 ay önce dünya başıma yıkldı bir süre arkadaşlarımın bebeklerini sevemedim sıkıntı stres neler yaşadım ama sadece bak 1 ay kendini kasmadan akışına bırak emin ol Rabbim sana da verecek.

inşallah canım inşallah elimden geldiğince düşünmemeye çalışacağım haftaya taşınıyorum yeni evime alışana kadar o işlerle uğraşırken biraz aklımdan çıkar inşallah.

ben birdaha kan vermedim doktorada gitmedim..bu cumartesi gidicem inşallah..dua ediyorum iyi olması için..korkunun ecele faydası yok..Hersey Allahtan..
o yüzden panik yapmayı bi kenara bırak canım..stres iyi değil biliyosun..

Seninde mi yeni cnm hayırlısı olsun haklısın aslında stres hiç iyi değilde elde değil işte

inşallah canım inşallah elimden geldiğince düşünmemeye çalışacağım haftaya taşınıyorum yeni evime alışana kadar o işlerle uğraşırken biraz aklımdan çıkar inşallah.

Evet cnm öle yap biraz sonra sendende güzel haberler bekliyoruz hayırlısıyla inşallah.Rabbim tüm isteyenlere versin.Ramazan Ayının yüzü suyu hürmetine inşallahh

çok teşekkür ederim canım :KK16: inş canım inş Rabbim nasip eder sizlerede.:KK9: :KK49:

teşekkür ederim tatlım. amin tüm isyenlere inş.

amin canım inş.:KK16:

teşekkür ederim tatlım amiiiiin inş:KK49:

sağolasın canım benim amin cümlemizinkini inş:emir_bebek:

:KK16:amiiiiiin canım benim inş teşekkür ederim.
ovulasyon testimi kullandın canım kaçıncı ayında kaldın canım hamile

Selam kızlar,
Çok hızlı ilerliyor bu topik ve çok vaktim olmadığından okuyamıyorum herşeyi, konulardan kopuyorum. Ama şimdi gördüm iki yeni arkadaş varmış hamile. Familyaa ve merym ikinizi de çooook tebrik ederim..Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin ikinize de..
Benim karnım oldu bir davul. Sanki her gün biraz daha büyüyor karnım. Resmen 5 aylık gibi bir görüntü sergiliyorum. Deli gibi kilo alıyorum resmen bunalımdayım kızlar. Yemek yemediğim zaman çok midem bulanıyor. İkisinin ortası yok yani. Umarım ters bişey olmaz. Salı gunu doktor kontrolum var ve hamilelik şekeri filan gelişmesinden çok korkuyorum. O zaman hiç birşey yiyemiyorsun çünkü. Umarım iyi geçer doktor. Şeker tahlilim 2 hafta önce normal çıkmıştı ama 2 hafta içinde resmen 2 kilo aldım ve çok korkuyorum duba gibi patlamaktan.Zaten zayıf degilim çok insallah 40 kilo filan almam hamileligimde.
Neyse biraz bunalımdayım bu aralar, surekli ağlıyorum herkese çatıyorum filan. Umarım geçer bu hallerim en kısa zamanda..

X