Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

günaydınlar.
dün öğleden sonra çok yoğundu bakamadım.bugün yoğun olacak gibi:KK50:

soğan suyunu içtim dün akşam kötü bir tat ama kapadım burnumu içtim günde 1 kere yapsak olmuyor mu acep:44:
eşim mutfağa girdi ne kokuyor burası böyle dedi.anlattım böyle böyle hamile kalmaya yarıyormuş falan diye eşleri uzaklaştırmaya yaramasın dedi delü:KK57::KK57:

selam kızlar. nasılsınız. yeni hamişler var mı. Bir kaç gündür giremiyorum. İş yeri çok yoğun. Denetleniyoruz:KK47: Bende de hafif hafif miğde bulantıları başladı. İnşallah devamı gelmez. Yoksa çalışmam çok zorlanacak. Dün keseciğimizi de gördük. 10 gün sonra tekrar gidecem. Doktorumu değiştirdim hemen. Çok ilgisiz biriydi. Dün bana rahim içinde 1.5 cm keseyi gördüm diyor. Ama dış gebelik değildir diyemem şimdiden diyor. Nasıl yani anlamadım diyorum. Sinirli sinirli gözlüklerinin arkasından bana bakıyor. Salak kadın moralimi bozdu. Birde sıfır ilgi. Folik asite devam dedi. O kadar. Sonra yallah dışarı. Hayır bu gittiğim hastane medikalpark. Devlet hastanesinde bile eminim daha çok ilgi olur. Ya bu kadına daha öncede gittim.Hamile kalmadan önce. öğle işte kızlar.

bende doğumu medikalparkta yapmıştım hangi medikalpark canım?

kızlar napıonunuz ben arada girebiliorum çok yoğunum çalıştığım için.
bişey sorcam bilen varsa
ben bu hafta itibariyle 5 hafta oldu hamileliğim geçen hafta adet günümde hafif kahverengi akıntım oldu günde 15-20 damla kadar 2 gün sürdü yerleşme kanaması dedim ama ondan 4 gün önce kan tahlilim 60 çıkmıştı ne old anlamadım çok olmadığı için üzerinde durmadım
karnım çok ağrıyo gitgide artıyo iyi değil diye duydum
yarın doktora gitsem bişey belli olurmu daha çok küçük alttan muane olmak istemiyorum bilen varsa yardım edebilirmi çok nette kalamıyorum çıkarım birazdan:KK50:

canım bi foktora git alttan muayene olmasın ama için rahat eder en azından

nasılsınız canlarımmmmmmm :KK16:

bn çook yorgunummm gece gündüz hiiç durmuyorlar sağolsunlar..uyumadan uyumaya gidiyorlar annelerine misafirlerim...

weee çook uykum geliyoo yaaaa ..
neyseeeee aradılaar şimdi gelip alıcaklarmışşşşşşşşşşşşşşşş yineee koşturmaca ama kocamın yanına da uğrayacakmışız :KK16::KK16::KK16: kurban olduğumu görürüüümm

ya sohbet etmeyi özledim sizle yaaaaaaaa gitsinnlerde boolboool konuşurusss canlaarr öpüyoruumm

bizde özledik kuzum seni ya çok da yorma bence kendini yaaa

kızlaaaar hamileyiiiiiiiiiiim :KK49::nazar:çok şükür Rabbim e bugün yada yarın adet olmam lazımdı değerim 244.96 nasıl sizce
Yüce Rabbim bu mübarek günlerin hürmetine tüm isteyenlere de (sizlere) nasip etsin inş.:nazar::nazar::nazar:

ne güzel
:nazar: Allah sağlıkla kavuştursun yavruna

kızlar biraz uzun olucak ama birşey sorucam kafam karıştı sat 19 temmuz geçen hafta pzt doktora gittim bi sorun yok 12.günümdü yumurtan gelişmiş pzt çrş cuma değerlendir dedi değerlendirdim dünde 19.günümdü gene değerlendirdim ama ovulasyon testim hep negatifti bende bıraktm testi yapamayı geçen haftadan beri inanılmaz kasık ve gögüs ağrım ve sıkıntım var yumurtlamadanmı ağrıyor olabilir ? birde her ay yumurtlama zamanımda uzun bi akıntım olurdu garip bi şekilde bu ayda yok bugün 20.günüm 32 gün falan sürüyor adetlerim durum bu arada galenic marka ovulasyon testi almayın hiç memnun kalmadım.şimdiden teşekkürler

ovulasyon testinde bir problem var belkide bence 16 -17 de yumurtlama olur senin

günaydın arkadaşlar saat 4-5 den beri uyuyamıyorum... dün gene astım krizi geçirdim. 2 kere acille götürdüler beni. gece 11de hastaneden çıktık. ilaçların etkisi ile ayaklarım fena halde ağrıyor... gün içinde nete girmem zor olacak. inş. uyuyor olurum... doktora gidince bebek işini erteletir sanırım:KK14:. o erteletmeden bu ay oluruna bırakayım diyorum. yazın bu kadar rahatsızlanmazdım. neden oluyor anlamıyorum. evde ve işte doğru düzgün çalışamıyorum bile...

kendinize çok iyi bakın arkadaşlar. herşey sağlık. hamiş arkadaşlarda inş. sağlıklı bebişleri olur.

(hamiş yada hamişliği düşünen) aramızda sigara içen varsada içmesinler şunu... annem hamile iken ve ben bebek iken babam yannda içermiş. tamam kalıtsallıkta var ama zararlı olduğunu bile bile yapmayın bebeğinize... astım zor hastalık.

bu arada isimleri alıp dualarımı edeyim.

canım çok geçmiş olsun ya dokunan birşey falan mı var acaba alerjik mi astımın senin.
çok haklısın ben de hamileyken sigara içenleri anlayamıyorum aklım mantığım almıyor açıkçası.bende sigara kullanırım arada ama bebek şüphesi düşse bile aklıma uzak duruum

kızlarrr nerdesiniz yaaaaa testim tek çızık çıktı :KK43:

canım üzülme inşallah teste çıkmamıştır ama negatifse bile bu önümüzdeki ay olur inşallah.bazen diyorum elimi eteğimi çekeyim şu gün bugün diye oluruna bırakayım.ama yok insan düşünmeden edemiyo ve ben gerçekten çok bunaldım artık:KK43:sanırım ben bir ay daha denerim ondan sonra eğer bene yaparlarsa aşılama denicem.kısmetse inşallah onda olur.

canım bursanın hangi ilçesinde hangi film çekliyo:)

zeytinbağı cnm.sinema filmi çekiliyor gerçekten çok zor bir işmiş allah yardımcıları olsun aynı sahneyi 10 kez çekiyolar.

günaydın kızlar taliha için duamı okudum allah kabul etsin gelmesin kırmızılar inşallah.küçük pisi çok geçmiş olsun bu sene sıcaklar çok ondanmı acaba cnm allah iyilik versin.bizim ailede siğara içen yok evlendiğimizde eşim içiyordu ipeğe hamile kalınca oda bıraktı.Şimdi kızım siğaraya düşman kimde görse siğara pişmanlıktır diyor hatta ölecekler diyede üzülüyor

kıslar bu arada günaydın yeni hamilelik yaşayanlarada rabbim sağ sağlim kucaklarına almayı nasip etsin inşallah.hadi bakalım heyecanlı heyecanlı bekleyen kimler varsa gelsin:)

kızlar hepinize günaydın ben aranıza yeni katıldım gerçi bayadır takip ediyorum ama yeni üye oldum.Öncelikle tüm anne olmak isteyenleri Rabbim sevindirsin.Benim de sorunum şu idrar testleri hep silik çıktığından dün kan testi yaptırdım.Sonuç 416.6 sizce normal mi anlamadım ne olur yardım edin.Henüz doktora da gidemedim.

kızlar 30.günüm bugün hala gelmediler ama agrım var kasıklarımda fena :KK43: ama hiç sivilcem yok :) kirpiklerimde karışık ama bilmiyorum artık :) ayyy kılzar inş. gecikirim..rabbim duymuştur dualarımızı inş. :KK43:

Günaydın bende okudum duamı Allah kabul etsin yaa efsunn ablacım gördünmü bende iki defa içemiyorum :KK43: ramazan sadece iftarda içebiliyorum bide senin gibi eşimde bu ne böyle içme diyip duruyo kızdım onada ben içerim keçiboynuzunu bugün alıcaz Allah izin verirse acaba 1 kere içsek olurmuki hiç içmememkten iyidir gibi geliyo ama :)

kızlar hepinize günaydın ben aranıza yeni katıldım gerçi bayadır takip ediyorum ama yeni üye oldum.Öncelikle tüm anne olmak isteyenleri Rabbim sevindirsin.Benim de sorunum şu idrar testleri hep silik çıktığından dün kan testi yaptırdım.Sonuç 416.6 sizce normal mi anlamadım ne olur yardım edin.Henüz doktora da gidemedim.

kızzz hamilesin işteee hayırlı olsun canımmm...muhtemelern 3-4 haftalık daha yeni yani..acilen doktora görün canımmm..

herkese selamlar bugun benim bat .sabah adet ağrısıyla
uyandım ama daha gelen yok gecen ayda böle olmustu yarın gelir heralde kısmet artık.

günaydın kızlar!!

cumartesi günü bat günüm çok heycanlıyım bakalım ne olcak bu ay:emir_bebek::emir_bebek: zaten bu ayda olmazsa daha üstelemicem oluruna bırakcam :KK36: dayanamayıp test yapsam mı diyorum ama cıkmaz die korkuyorum acıkcası:KK19:

ee işte ne güzel hamilesin düşük değilki değerin Allah sağlıkla kavuştursun yavruna
hoşgeldin canım buaarada topiğimize

kızlar 30.günüm bugün hala gelmediler ama agrım var kasıklarımda fena :KK43: ama hiç sivilcem yok :) kirpiklerimde karışık ama bilmiyorum artık :) ayyy kılzar inş. gecikirim..rabbim duymuştur dualarımızı inş. :KK43:

kirpiklermi karışık :KK52:ya bence bekle 1-2 gün gelmezse kanda baktırırsın canım ya

Günaydın bende okudum duamı Allah kabul etsin yaa efsunn ablacım gördünmü bende iki defa içemiyorum :KK43: ramazan sadece iftarda içebiliyorum bide senin gibi eşimde bu ne böyle içme diyip duruyo kızdım onada ben içerim keçiboynuzunu bugün alıcaz Allah izin verirse acaba 1 kere içsek olurmuki hiç içmememkten iyidir gibi geliyo ama :)

öyle valla sevalim ya napsak acaba ya

günaydın kızlar!!

cumartesi günü bat günüm çok heycanlıyım bakalım ne olcak bu ay:emir_bebek::emir_bebek: zaten bu ayda olmazsa daha üstelemicem oluruna bırakcam :KK36: dayanamayıp test yapsam mı diyorum ama cıkmaz die korkuyorum acıkcası:KK19:

yok yok bekle sende tatlım haftasonunu

Yaa inan ki sevinemiyorum bi sorun vardır diye değer düşük gibi geldi bana da korktum cnm ne bilim işte

değerin düşük değilki canım ya niye böyle düşündün ki

herkese selamlar bugun benim bat .sabah adet ağrısıyla
uyandım ama daha gelen yok gecen ayda böle olmustu yarın gelir heralde kısmet artık.

inşallah gelmez canım hayırlısı olsun

ee işte ne güzel hamilesin düşük değilki değerin Allah sağlıkla kavuştursun yavruna

kirpiklermi karışık :KK52:ya bence bekle 1-2 gün gelmezse kanda baktırırsın canım ya

Nebilim kız yaaa herşeyi takip ediyoruz işteee napimmm karışık gibi geliyor işte :) aynen olmazsam gecikme yaşarsam test yapcam gene hayırlısı olsun artık :)

günaydın kızlar, taliha canım senin kelimei tevhidlerini okudum, ALlah kabul etsin inşallah benimkini ve tüm okuyanların duasını, rabbim tez zamanda yüzünü güldürsün.

ya gerçekten düşük değil mi canlar ya netten araştırıyorum herkesin daha fazla oluyo genelde diye ne bilim işte kafam karıştı

X