Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

merhaba anne adayları ben fatoş
,,6'haziranda başladı 11'haziranda bitti
30'haziranda başladı 6'temmuzda
Yani regl'imin başlayışı bitişi inşallah olur bebek deneyimini yaptık regl tarihim bu gününde olmuyorum ben 19günde bir falan oluyorum hamilelik şüphelerimde var yumurtalıklarımda öyle bir hareketlenme var içimde bulantı da var uyku basıyor vücudum halsiz siz ne dersiniz kızlar:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

günaydın arkadaşlar...

günaydınlar
çok canım sıkıldı ya yazılar silinmiş o neyse de listede dün birsürü düzeltme ve ekleme yapmıştım o da gitmiş :KK43:

ay canım ya üzüldüm gerçekten. belki düzeltirler. bencede biraz bekleyelim. kaç sayfa konuşulmuştu, çoğunu okuma fırsatım olmamıştı bugün bakacaktım. gitmiş:KK5:

günaydın canlarım !!!
kıslar ya küçükpisiden haber varmı dün doktoro gtcektı nolduki giremedim ben çok youndum :KK30:

merak ettiğin için sağol. aydınlatayım seni... doktora gittim dün. bebiş yokmuş. adetimin düzeni bozulmuş. birsürü hormon tahlili yaptı. sonra ultasonda baktı. maş. herşey temiz:nazar:. progestana başladım. 3 ay kullanacakmışım. bebeğe etki etmezmiş, hamilede kalabilirmişim. nasip artık. şimdi dört gözle kırmızıların gelmesini bekliyorum....

:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:[/QUO

canım günaydın yaklaşık 40 dk dır yazmaya çalışıyorum internetim o kadar yavaşki yazdığım hiç bişey gitmedi.. dün yaşanmamış gibi neler oluyo anlamadım neden giderki yazılar sitede genel bi problem var ama sebebi ne ve geri gelecekmi acaba, umarım bu yazdığım size gelir yoksa şu monitörü kırıcam şimdiiiiiii

arkadaşlar dün giremedim ya işler çoktu. dün akşam acile gittim dayanamadım bi test yaptırıyım dedim veeee bhcg 337 çıktı doktor hamilelik var dedi yarın asıl bi kadın doğum uzmanına gidicem ama değerim sanki bana düşük gibi geldi ayy ne biliyim geçen sefer 945ti bu aralar değerin düşük demişti düşük yapmıştım bilmiyorum hala tam heveslenemedim :KK43:

gunaydınn guzeller baya bı sılınmıs dun 50 kusurlerdeydı sayfa sımdı 20 lerde lıste ıcın uzuldum betusum yaa elımızden bır sey gelecekse yapalım ? sıkma canını lıste toparlanır:KK34:

sonys hadi hissettiklerini paylaş bizimle değişik bişiler oldumu vucudunda :)

ay heyecanlandım şimdi:KK17:

kızlar karnımdaki şişlik hala inmedi. hani adet olacakken şişer ya o şişlik var. goguslerde bir belirginlik oluşuyor:KK1: bir de ilk günler ben yine eski sistem sağlıksız besleniyordum ama dün doktor bana hergün yumurta yiyeceksin haftada bir balık yiyeceksin cola içmeyeceksin vs dedikten sonra bugun toparlanayım dedim. düzgün bir kahvaltı yaptım. aklıma cola geldikçe de soğuk su içiyorum. dün eşimi de götürdüm o da içeride oturdu. muayene yeri ayrı bir bölmede. ben muayene olurken o da orda ağlayacaktım az daha diyo ayy kıyamam:KK48:

bir de sanki 1 kilo almışım :KK37: ilk 3 ay millet verir ben alacak mıyım acaba:44:100le doğuma giderim o zaman:KK1: mide bulantıları henüz başlamadı. sadece eğer uzun süre birşey yemezsem acıktığımda midem çok bulanıyor ve halsizlikten yürüyemiyorum:KK56:

kızlaaaaaar çook heyecanlıyımmm!!!!

ya buarada dün geceden beri yazılanların hepsi silinmiş ve ben bu haberi ikinci kez yazıyorum ya şansa bak yaa :KK43:

biliyosunuz ki bata 2 günüm var (yeni topicte tabloda göremedim ismimi ama) :KK43: sanırım teknik arıza yüzünden silindi o da :KK43:
neyseee... bugün dayanamayıp erken gebelik testi aldım gerçi o paraya kan testini de yaptırırdım ama bu daha kolayıma geldi tabi
çook silik ikinci çizgiyi gördümm hatta eşimi de çağırdım o da var dedi
bakalım haftasonu da kan testi yaptırırım heralde
kızlar dua edin nooolur lütfen bebiş olsunnn
inşallah her isteyenin bebişi olur...

hadi inş. herşey yoluna girer ve bebişin seninle olur...

dün muayenemi oldum, keseyi gördük ama henüz çok erkenmiş canlanma için 2 hafta sonra gel dedi. 7mm miş kese. 4 haftalık dedi. şükür:KK16:

ay maş..:nazar: çok güzel. inş. hep böle güzel de devam eder.... darısı başımıza artık...

Selam kızlar günaydın..sonsy hayırlı olsun gebeliğin tatlım..allah kucagınada almayı nasip etsin..
Kızlar benimde bata az kaldı..2 gündür resmen regl ağrıları çekiyorum gelemedi gitti..
Yine 27 sinde olcak tam gününü bekliyo sanırım..bu ay bende elendim :)) sağlık olsun..

çıkmamış candan umut kesilmezmiş:KK9:. inş. bebişin seninledir...

arkadaşlar dün giremedim ya işler çoktu. dün akşam acile gittim dayanamadım bi test yaptırıyım dedim veeee bhcg 337 çıktı doktor hamilelik var dedi yarın asıl bi kadın doğum uzmanına gidicem ama değerim sanki bana düşük gibi geldi ayy ne biliyim geçen sefer 945ti bu aralar değerin düşük demişti düşük yapmıştım bilmiyorum hala tam heveslenemedim :KK43:

aklına kötü birşey getirme. inş. herşey düzgün gider. eski yaşadıklarını unutturur...

Kızlar karnımdaki şişlik hala inmedi. Hani adet olacakken şişer ya o şişlik var. Goguslerde bir belirginlik oluşuyor:KK1: Bir de ilk günler ben yine eski sistem sağlıksız besleniyordum ama dün doktor bana hergün yumurta yiyeceksin haftada bir balık yiyeceksin cola içmeyeceksin vs dedikten sonra bugun toparlanayım dedim. Düzgün bir kahvaltı yaptım. Aklıma cola geldikçe de soğuk su içiyorum. Dün eşimi de götürdüm o da içeride oturdu. Muayene yeri ayrı bir bölmede. Ben muayene olurken o da orda ağlayacaktım az daha diyo ayy kıyamam:KK48:

Bir de sanki 1 kilo almışım :KK37: Ilk 3 ay millet verir ben alacak mıyım acaba:44:100le doğuma giderim o zaman:KK1: Mide bulantıları henüz başlamadı. Sadece eğer uzun süre birşey yemezsem acıktığımda midem çok bulanıyor ve halsizlikten yürüyemiyorum:KK56:

ayyy hadi hayırlısı canım yaaaaa...allahım bizede yaşatır inş.bu mutlu anları.dün uzanıyordum bende eşim geldi karnıma yattı dur bakım içerde bişi varmı diyoo :) sonra yok boş içi diyorr artık doldur şurayı nolurr diyor :) deli sankim benim elimde

kızlar karnımdaki şişlik hala inmedi. hani adet olacakken şişer ya o şişlik var. goguslerde bir belirginlik oluşuyor:KK1: bir de ilk günler ben yine eski sistem sağlıksız besleniyordum ama dün doktor bana hergün yumurta yiyeceksin haftada bir balık yiyeceksin cola içmeyeceksin vs dedikten sonra bugun toparlanayım dedim. düzgün bir kahvaltı yaptım. aklıma cola geldikçe de soğuk su içiyorum. dün eşimi de götürdüm o da içeride oturdu. muayene yeri ayrı bir bölmede. ben muayene olurken o da orda ağlayacaktım az daha diyo ayy kıyamam:KK48:

bir de sanki 1 kilo almışım :KK37: ilk 3 ay millet verir ben alacak mıyım acaba:44:100le doğuma giderim o zaman:KK1: mide bulantıları henüz başlamadı. sadece eğer uzun süre birşey yemezsem acıktığımda midem çok bulanıyor ve halsizlikten yürüyemiyorum:KK56:

eşinde yanında olsaydı ya keseyi görürdü benim eşim merktan duramaz vallahi kızımda her kontrole birlikte gittik ve benden daha meraklıydı :)
bu arada günaydın kızlar bende bilgisayar mesaime başladım iş güç de yok oturuyorum boş boş...

günaydın arkadaşlar...

ay canım ya üzüldüm gerçekten. belki düzeltirler. bencede biraz bekleyelim. kaç sayfa konuşulmuştu, çoğunu okuma fırsatım olmamıştı bugün bakacaktım. gitmiş:KK5:

merak ettiğin için sağol. aydınlatayım seni... doktora gittim dün. bebiş yokmuş. adetimin düzeni bozulmuş. birsürü hormon tahlili yaptı. sonra ultasonda baktı. maş. herşey temiz:nazar:. progestana başladım. 3 ay kullanacakmışım. bebeğe etki etmezmiş, hamilede kalabilirmişim. nasip artık. şimdi dört gözle kırmızıların gelmesini bekliyorum....

:nazar: iste insan buna çok seviniyo bende düşük yaptıgımda doktor kontrolune gıtmıstım dr da bana yumurtalıklar tertemiz demişti:nazar::nazar: inşallah en kısa zamnda alırız bebeişlerimizi kucagımıza tüm isteyeler olarak :KK16::KK16::KK16:progestan zaten bebek düşmesin falan diede veriliyo burda bizim bi komşuyuda ignesini vermişlerdi 1 ay vuruldu şimdi 2 ikiz bebeiş bekliyo:nazar::nazar:

Rabbim sag salim kucagına almayı nasip etsin inşallaaahhh :nazar::nazar:

değerin hiçde düşük değil cnm içini ferah tut daha ne olsun cnm...

eşinde yanında olsaydı ya keseyi görürdü benim eşim merktan duramaz vallahi kızımda her kontrole birlikte gittik ve benden daha meraklıydı :)
bu arada günaydın kızlar bende bilgisayar mesaime başladım iş güç de yok oturuyorum boş boş...

o da fotoda gördü:KK1:

canım günaydın yaklaşık 40 dk dır yazmaya çalışıyorum internetim o kadar yavaşki yazdığım hiç bişey gitmedi.. dün yaşanmamış gibi neler oluyo anlamadım neden giderki yazılar sitede genel bi problem var ama sebebi ne ve geri gelecekmi acaba, umarım bu yazdığım size gelir yoksa şu monitörü kırıcam şimdiiiiiii

gunaydın datlum hoş geldin okudum yazını gelmiş kırma sakın monitörü :))

dün muayenemi oldum, keseyi gördük ama henüz çok erkenmiş canlanma için 2 hafta sonra gel dedi. 7mm miş kese. 4 haftalık dedi. şükür:KK16:

canım ne güzel maş.:nazar:

Yani regl'imin başlayışı bitişi inşallah olur bebek deneyimini yaptık regl tarihim bu gününde olmuyorum ben 19günde bir falan oluyorum hamilelik şüphelerimde var yumurtalıklarımda öyle bir hareketlenme var içimde bulantı da var uyku basıyor vücudum halsiz siz ne dersiniz kızlar:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:
inşallah tez zamanda kavuşursun bebişine

yok canım ya ne düşüğü.bizde dün seni konuşmuştuk naptın acaba diye

gunaydınn guzeller baya bı sılınmıs dun 50 kusurlerdeydı sayfa sımdı 20 lerde lıste ıcın uzuldum betusum yaa elımızden bır sey gelecekse yapalım ? sıkma canını lıste toparlanır:KK34:

canım sağol tarihe göre sıraladım giden bilgiler için yapacak birşey yok sanırım artık tekrar verecek arkadaşlar bilgilerini

yok yok kırma geldi mesajın bu arada rüyamda seni gördüm karşı karşıya gelmiş hamilelik muhabbeti yapıyorduk:KK1:

günaydın arkadaşlar...

..

canım sorma valla sinir oldum çok ya dün 30 sayfa dan fazla konuşulmuştu çenemiz baya düşmüştü dün

hadi inş. herşey yoluna girer ve bebişin seninle olur...

ay maş..:nazar: çok güzel. inş. hep böle güzel de devam eder.... darısı başımıza artık...

çıkmamış candan umut kesilmezmiş:KK9:. inş. bebişin seninledir...

hiiç sanmıyorum ama ammiiinnn küçükpisim sağol canım

hoşgeldin fatoş belirtilerin psikolojikte olabilir cnm günün geçtiyse idrar testi yap nekadar kısa sürede regl oluyorsun sen öyle

X