Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

Gunaydin kizlar dun bitti reglm bugun adet sonrasi ilk oeucum sahurqda kalkamdim allah yardim eder insallah. İs yweindeyim suan ara ara girmeye valisirim simdi yapicam duamida Allah kabuk etsin simdiden.

günaydınn bende duamı okudum Allah kabul etsin yerine ulaştırır inşş efsun ablaaaa ben dün soğan suyunu içtim o ne öyle yaa bide içmeye cesaretim yok ne yapıcam bilmiyorum (

hadiya o kadar kötümü ben dün uyuyakaldığımdan içemedim bu akşam içiçem bakalım
yani biz de biraz küs gibiydik ama şimdilik affettim köftehoru

ya işte şu günlerim gelmese daha zor barışırdım da neyse büyüklük bende kalsın

o kadar mı kötü yaaaa :44: sanırım ben çok pis boğazım bana güzel geliyo bi güzel içiyorum :26:

valla çok merak ettim tadını iyice. benim midem rahatsız normalde tek korkum mide ağrısı yada yanması yapması yoksa içerim ne olursa olsun

merhaba kızlar

bende cumartesi adet oldum cok uzuldum ama yapacak birsey yok ben doktor kontrolunden gectim ama eşim benimle gelmedi kendisi yaptırması gereken testleri yaptırmadı(sperm)hem cok istiyor ama doktora gitmek istemiyor ne yapacagımı sasırdım

o kadar mı kötü yaaaa :44: sanırım ben çok pis boğazım bana güzel geliyo bi güzel içiyorum :26:

ne bilim yaa kokusu kötü geldi bana bide eşimin kuzeni vardı akşam onada bahsettim neden içmem gerektiğini yenge diyo sen bu soğanı içdikten sonra abim senin yanına nasıl yaklaşsın kokudan adamı kaçırtma dedi yaaa :)

hayır olsun dün gece rüya gördüm iki güvercin ellerime konmus birden bire ellerimi patileriyle çizmeye çalışıyolar ısırıyolar silkeliyorum gitmiyolar yatakta ellerimi silkelerken uyandım..eşim görse horonmu tepiyon derdi ayy kabus gibiydi resmen çok korktum..

merhaba erkekler yaparlar öyle şeyleri bence ısrar etme sen ısrar ettikce o geri çevirecektir biliyorum kolay değil ama onun sana gelip hadi demesini bekle derim ne zamandır düşünüyorsunuz

hayır olsun güvercinin kötü bi şey olduğunu duymadım Rabbim hayırlara çıkarır inşşş

evet erkekleri bu konuda doktora götürmek çok zor bence sen bi sonuçlarını bekle. ondan sonra tekrar konuşursun. bende ilk kontrole gittiğimde doktor eşinde gelsin demişti. bende götüremedim. sonraki ayda hamile kaldı zaten. gerçi o bebişi düşürdüm ama bence eşini götürmeden bekle onlar bunu onur kırıcı bişey gibi görüyolar

yinede güzel gelişme en azından küçülmüş. hayırlısı böle demekki. doktorun dediklerini uygula inş. geçer... Allah şifanı versin...

tek sevindiğim şey sivilcem çıkmadı :)

yinede güzel belirti. inş. bebeğin seninledir canım.

günaydın hanımlar, güzel bayanlar napıyosunuz bakalım

sanada günaydın. geldik işe... uykum var halen. akşama kadar anca açlıyorum. tam yatacağım canavar gibi oluyorum. bu işte bir terslik var:44:
benim daha bitmedi bi da biraz küs gibiyiz tez zamanda barışmamız lazım
hadi bakalım boş geçmeyin tabi

ben küs kalmayı beceremiyorum. biri öğretsin banada, arada lazım oluyor.... gerçi bizde küs değilizde. aman ramazanda zor işler.... annem üşenenin çocuğu olmaz diyordu. neden diyormuş şimdi daha iyi anlıyorum.

doğru söze ne denir... bende içmiyorum. eşim soğanı hiç sevmez

canım hayırlısı inşallah ikna edersin eşini ama çok üzerine düşme bu sıralar

aslında güvercin iyidir hayrolsun canım

Merhabalar bende mart ayı annesi adayıyım hayırlısıyla 07 martta bebeğimi kucağıma alacağım. Burayı gezerken buldum paylaşımlar hoşuma gitti katılmak isterim.

Merhabalar bende mart ayı annesi adayıyım hayırlısıyla 07 martta bebeğimi kucağıma alacağım. Burayı gezerken buldum paylaşımlar hoşuma gitti katılmak isterim.

hoşgeldin canım topiğimize ne güzel allah sağlıkla kavuştursun yavruna.ilk bebeğinmi?

olur ya stres yapma yeter ki.. tedavi falan oluyo musun yoksa bekliyo musun

yok canım 4.ayımız bu bakalım inşallah çok bekletmez 5 yaşında kardeş konusunda sabırsız bir kızım var o biraz stres yapıyor üzerimizde

merhaba kızlar bu sabah uyandığımda benden bi kaç damla kahverengi leke gelmiş adet olacağım galiba bu ay ilk kez klomen+iğne kullandım işe yaramadı sanırım şimdi adeti bekliyorum normalde 10 unda olmam gerekliydi.

canım belki devamı gelmez ya inşallah da gelmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…