Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

belki olmuştur canım ondan ağrıyordur inşallah.bat 10 du dimi? inşallah tutmuştur

evet canım 10 inşallah öyledir canımmm fena sancılanmaya başladı yaa allahım yüce rabbim duy sesimizi nolur allahım bizlerede bu mübarek günde hayırlı evlatlar bağışla yarabbim emeklerimize yardım elini uzat yüce rabbim

ilacı içmesende sadece soğan suyu içsen geçmezmi canım?hemde korunmamış olursun:/ arkadaşın teki içmemişti sadece soğan kürü kullanmıştı geçmişti onada doktor doğum kontrol hapı vermişti:/ yada neyse canım sen bana bakma doktor ne diyorsa onu yap.ama küçülmüş olması güzel en kısa zamanda tamemen gitmesi dileğiyle

test yapcanmı?bende 10 cuma günü öylesine bir test yapcam meraktan:) benim aslında 13-14 ama ben gecikme oluyo son bir kaç aydır diye 17 yazdırmıştım.o yüzden bakcam bakalım:)

test yapcanmı?bende 10 cuma günü öylesine bir test yapcam meraktan:) benim aslında 13-14 ama ben gecikme oluyo son bir kaç aydır diye 17 yazdırmıştım.o yüzden bakcam bakalım:)

:) bugün olmazsam yarın sabaha yaparım eve giderken test alırım.yarın sabah uyanır uyanmaz yaparım :) tek çizgi çıkarsa kesin hastalancam demektir tabi bu

:) bugün olmazsam yarın sabaha yaparım eve giderken test alırım.yarın sabah uyanır uyanmaz yaparım :) tek çizgi çıkarsa kesin hastalancam demektir tabi bu

tek cizgi çıksada üzülme er yada geç ama en kısa zamanda rabbim bizimde anne olmamız için bize o fırsatı verecek.dua ediyoruz bol bol inşallah olacak.

canım inşallah en yakın zamandanda gider ve en kısa sürede hamile kalırsın
tedavi derken aşılama falanmı ebruşum.
canımm sende iyiki varsın

dur hele olmadı deme hemen sonuçta adet belirtileri ile birebir aynı .kırmızıları görene kadar olmadı demek yok canım

kıslar günaydınlar günü yaklaşanlar test yapanlar yapmayıp yapmak isteyenler hadi toplaşın bakayım:)

günaydın asyam.

günaydın güzeller nasılsınız??duamı çekeyimde geleyim..şimdilik öptüm..

günaydın canım allah kabul etsin tatlım

canım benim hayırlısı olsun lütfen hiç üzülme kısa süre sonra herşeyy çokkkkkkkkkkkkkk güzel olacak, seni seviyoyum

iyiyiz kuzucum.çok şükür uykumu almış bir şekilde geldim dün neydi öyle ya
dün uyuyakaldığımdan soğana başlayamadım bugün inşallah yapıcam.
sen nasılsın tatlım

ay valla dün benimde acayip uykum vardı ölüyodum yorgunluktan ama tam halvet günlerimizde boş geçemezdik bi değerlendirme oldu tabiii bakalım hayırlısı

günaydınn bende duamı okudum Allah kabul etsin yerine ulaştırır inşş efsun ablaaaa ben dün soğan suyunu içtim o ne öyle yaa bide içmeye cesaretim yok ne yapıcam bilmiyorum (

Günaydın bende duamı okudum Allah kabul etsin rabbim inşş yerine ulaştırır eefsuunn abla ben dün soğan suyunu içtim o ne öyle yaaa çok kötü midem çok bulandı birdaha içmeye cesaretim yok ne yapıcam ben yaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

düşünün artık etkisi hala geçmemiş soğanın =) iki kere yazmışım

o kadar mı kötü yaaaa :44: sanırım ben çok pis boğazım bana güzel geliyo bi güzel içiyorum :26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…