Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

amin. canım inşallah tamamen de gidecek bebişinde çok bekletmeden gelecek dediğin gibi her şeyde vardır bi hayır allah beterinden saklasın. sen soğan suyuna devam et gerçekten iyi geldiğini söylüyorlar inşallah sana da şifa olur.

İnşallah canim benim Devam edicem sogan suyuna âmin çok sukur saglıgımız yerinde :KK49:

İnşallah canim benim Devam edicem sogan suyuna âmin çok sukur saglıgımız yerinde :KK49:

yani sağlığımız her şeyin önünde gelir biz sağlıklı olalım ki sağlıklı bebekler dünyaya getirelim allah yardımcımız olsun. çok mübarek günlerdeyiz bu günlerde dualarımız da isteyelim:KK49: hep rabbim geri çevirmez inşallah bizlerde anne olacağız

:nazar::nazar::nazar:KIZLAR YARIN BENİM DUA GÜNÜM :)):nazar::nazar::nazar::KK16::KK16::KK16:
BEN GÜNDÜZ ÇALIŞTIĞIM İÇİN GİREMİYORUM YARIN DA AKŞAM İFTARDAYIZ GEÇ GELİRİM...
ŞİMDİDEN OKUYANLARA-OKUMAYANLARA, DUALARINDA YER VERENLERE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM, ALLAH RAZI OLSUN! ALLAH HEPİMİZİN GÖNLÜNE GÖRE VERSİN!.. Bebişlerimizi çok bekletmesin
:KK34::emir_bebek:

Canlarım ben geldim doktordan maalesef kıstım gitmemiş küçülmüş sadece d.kontrol hapı verdi 21 gün kullanıcım sonra tedaviye başlıycaz dedi ne kadar kötü ya hem bebek istiyorum hemde ilaç kullanıcım :2: ama herseyde vardır bir hayır sogan suyunda devam edicim dua eden arkadaslardan Allah razı olsun Allah im herbirimize yardım etsin inşallah iyiki varsınız :KK16:

ebrulicim okudum sana gönderdim duamı.. "hayırlısıyla kavuşsun bebeğine" dedim.. bu ay olmazsa öbür ay, olmadı diğer ay.. önemli olan sağlıkla kavuşmamız.. sıkma canını :) ilaç hormonlarını da düzenler, rahatlar vücudun.. 1 ay çok görünse de çabucak geçiverir :))
Allah gönlüne göre versin canım...

okudum cnm ınsl..gıtmıstır kıstınn. yarında redy ark.ınsşl......

ıncır suyumve bennnn ıftarda gene bas basayızz hehehe

sağol cnm Allah razı olsun.. :)
bir adetim gelse ben de başlamak istiyorum çörek otu ve incire.. :)) incir küründe 15 incir fln kaynatılıyor değil mi? çok gelmişti bana, zor olmuyor mu? bir de bağırsakları bozmuyor mu o kadar incir? ramazanda dikkat et canım kendine. ben 2-3 tane yemeyi düşünüyorum aslında olur mu acep
:44:

Canlarım ben geldim doktordan maalesef kıstım gitmemiş küçülmüş sadece d.kontrol hapı verdi 21 gün kullanıcım sonra tedaviye başlıycaz dedi ne kadar kötü ya hem bebek istiyorum hemde ilaç kullanıcım :2: ama herseyde vardır bir hayır sogan suyunda devam edicim dua eden arkadaslardan Allah razı olsun Allah im herbirimize yardım etsin inşallah iyiki varsınız :KK16:

canım benim hiç canını sıkma,inşallah her şey güzel olucak,bu gün senin için ettiyimiz dualarla Allah sana yardımcı olur bebeyimmmm,üzülme.diyer topikte senin için yazdığım cevabı oku kuzum benim,yanlış anlamışsın beni ....

SELAAAAM CANLAR YA NEDENSE BN GİRECEĞİM ZAMAN KİMSE OLMUYOR ŞANSA BAK YA.bnm BAT IMA 2 GÜN KALDI KALMADI TİPİK ADET BLRTİLERİ YAŞIYORUM MAAALESEF :KK43:VE BUGN GERÇEKETEN ÇOOK FAZLA ANNE OLMAK İSTEDİM ANNELİK DUYGUSUNU YAŞAMAK İSTEİM.Allahım inşallah bu duyguyu hayırlsıyla hepimiz tadarız.

canimm inan uzulmemize degmiyor allah jzin verirse hepimizin bebegi olucak o zaman bu topige girip hey gidi gunler heyyy dicez tebessum edicez rabbim cok buyuk biz ona gonulden inaniyoruz dua edip ona yalvariyoruz bebisimiz olsun hayirlisiyla saglikla sihhatle kucagimiza alalim diye :) o yuzden canini sikma hersey gecicek belki tedaviye bile gerek kalmadzn melegin gelicek sana optum cok seni uzulmek yok :))

ebebruli canım benim senin tesbihini çektim ben bugün ama yoğunluktan girip haber veremedim. Allah kabul eder inşallah tatlım, en kısa zamanda hayırlısıyla güzel haberlerini duyursun bize Allah.

:nazar::nazar::nazar:KIZLAR YARIN BENİM DUA GÜNÜM :)):nazar::nazar::nazar::KK16::KK16::KK16:
BEN GÜNDÜZ ÇALIŞTIĞIM İÇİN GİREMİYORUM YARIN DA AKŞAM İFTARDAYIZ GEÇ GELİRİM...
ŞİMDİDEN OKUYANLARA-OKUMAYANLARA, DUALARINDA YER VERENLERE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM, ALLAH RAZI OLSUN! ALLAH HEPİMİZİN GÖNLÜNE GÖRE VERSİN!.. Bebişlerimizi çok bekletmesin
:KK34::emir_bebek:

ebrulicim okudum sana gönderdim duamı.. "hayırlısıyla kavuşsun bebeğine" dedim.. bu ay olmazsa öbür ay, olmadı diğer ay.. önemli olan sağlıkla kavuşmamız.. sıkma canını :) ilaç hormonlarını da düzenler, rahatlar vücudun.. 1 ay çok görünse de çabucak geçiverir :))
Allah gönlüne göre versin canım...

sağol cnm Allah razı olsun.. :)
bir adetim gelse ben de başlamak istiyorum çörek otu ve incire.. :)) incir küründe 15 incir fln kaynatılıyor değil mi? çok gelmişti bana, zor olmuyor mu? bir de bağırsakları bozmuyor mu o kadar incir? ramazanda dikkat et canım kendine. ben 2-3 tane yemeyi düşünüyorum aslında olur mu acep
:44:

canım ıncelıkle yuruyusumu yaparknen okudum tavhıdıı ınsl..rabbm gonlunden gecenın ennnn hayırlısını versınnn

ıncıre gelıncee yok ben corek otu ıle dgl onu bılmyrmmm regl uzun oldugu ıcın kısalması ıcın yapıyordumm gecen ay yaptımm 40 gunde veya gecınce oluyorumm 37.gunde oldumm k.k. daa ıncırhavuc kuru ıle hamıle kaldım dıe bır ark.yasmıstı 40 yasında hemde rabbım gec vermıs ınsl..guc olmadan dogumunu yaprdaa

neyse;
2 gunde bır yapılıyor
7-8 ıncır 2 brdk klorsuz suda bır cezve de 15 dk
1,5-2havucu cıtırolanından 2 brdk suda 20 dk kaynatıpılıyınca ıkısını karıstırıyorumm sbh aksam ac karnına 2 gun ıcıyoum 2 gunde bır tazecık yapılıyorr gecen ay regl one aldı bakalım bu ayne olacak o ark.da regl uzun oldugu ıcın yapmıs.ılk ay odaonegecmıs 2.ayda regl olmamıs test yapmıshamıscıkmıss suan 30 haftalık mı ne hamişşşş ınsl..darısı bızee bu gece vaktı ınslllllllllllll:21:

hakkımızda hayırlısııııııııııııııı

yarınkııı taliha ark..kınıde okudumm ınsll rabbım hayırlı evlat versınnn:KK31:

[
SELAAAAM CANLAR YA NEDENSE BN GİRECEĞİM ZAMAN KİMSE OLMUYOR ŞANSA BAK YA.bnm BAT IMA 2 GÜN KALDI KALMADI TİPİK ADET BLRTİLERİ YAŞIYORUM MAAALESEF :KK43:VE BUGN GERÇEKETEN ÇOOK FAZLA ANNE OLMAK İSTEDİM ANNELİK DUYGUSUNU YAŞAMAK İSTEİM.Allahım inşallah bu duyguyu hayırlsıyla hepimiz tadarız.

ne gusel demıssın de hayırdır hamıslıgı ısteyecek ne tetıkledı senı gercı hep ıcımızde varama :KK8:

[

ne gusel demıssın de hayırdır hamıslıgı ısteyecek ne tetıkledı senı gercı hep ıcımızde varama :KK8:

önceikle annemn en büyük kızıyım eşim de evinin en büyüğü yani biraz çevre baskısıyla çıktık yola ama her bebek görüşümde bir hoş olmay başlamıştım artık farketmiyo çocukları görünce bir hoş oluyom . daha bu 4. DENEMEM DAHA ÇOK OLMADI AMA ne bilimm inşallah olur hepimizimn

kızlar merhaba aklıma takıldı sormak istedim şimdi soğan kürü uygulayan arkadaşlar varya bebiş isterken kullanamk sakıncalı değilmi çünkü söktürücü özelliği var bana demişlerdi söktürücü şeylerden uzak dur hamile kalmayı düşünüyorsan yani ya tuttysa o soğan kötü sonuçlara sebeb olmasın.Tamam çok çok faydalı ama hamile kalmayı düşünmeden bi önceki ay falan yapılması gerekmiyormu bunun

kızlar merhaba aklıma takıldı sormak istedim şimdi soğan kürü uygulayan arkadaşlar varya bebiş isterken kullanamk sakıncalı değilmi çünkü söktürücü özelliği var bana demişlerdi söktürücü şeylerden uzak dur hamile kalmayı düşünüyorsan yani ya tuttysa o soğan kötü sonuçlara sebeb olmasın.Tamam çok çok faydalı ama hamile kalmayı düşünmeden bi önceki ay falan yapılması gerekmiyormu bunun

canım saten adetinin 5.günü başlıyosun 15 gün içiyorsun aşağı yukarı yumurtlama gününe geliyo ve bırakıyorsun yumurtlamadan sonra içmiyorsun ben öyle yapmıştım.öyle yaparsan bir zararı olmaz kanımca.rabbim şifa niyetine versinde bebişin olsun inşallah.

kıslar günaydınlar günü yaklaşanlar test yapanlar yapmayıp yapmak isteyenler:KK9::KK9::KK9: hadi toplaşın bakayım:)

kıslar günaydınlar günü yaklaşanlar test yapanlar yapmayıp yapmak isteyenler:KK9::KK9::KK9: hadi toplaşın bakayım:)

kızlarrr yaa bugün fna kasıklarımda ve belimde sancı varr olcakmışım gibi hissediyorum yaaa çok yaklaştı :KK43: beyazımsı akıntımda var üüüüüüüüüü ağlamak istiyorummm geliyor benim kırmızılarrrrr gögüslerim kocaman oldu agrıda var ama ucunda bişi yok yaa :KK43:(( gene olmadı yaaaaa :KK43:

kızlarrr yaa bugün fna kasıklarımda ve belimde sancı varr olcakmışım gibi hissediyorum yaaa çok yaklaştı :KK43: beyazımsı akıntımda var üüüüüüüüüü ağlamak istiyorummm geliyor benim kırmızılarrrrr gögüslerim kocaman oldu agrıda var ama ucunda bişi yok yaa :KK43:(( gene olmadı yaaaaa :KK43:

tek sevindiğim şey sivilcem çıkmadı :)

ebebruliii üzülme canımm bak küçülmüş kistinn ama geçer merak etme :KK43: benimki noldu acaba kızzzzzzz.ben hastalancam galiba kasıklarım çok agrıyor bugün midemde bulanıyor :KK43:

belki olmuştur canım ondan ağrıyordur inşallah.bat 10 du dimi? inşallah tutmuştur

mavihayallllll benimde okadar kaldıı bugün kasıklarım ve belim fena agrıyorrr :KK43: geliyor galiba benim kırmızılarrr :KK43: üüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü ağlıcam şimdi yaa

X