Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

valla ben eşime pekmezini sütlede verdiysem içmedi.içiremedim:KK43: boynuzunu yermi acaba:KK9::KK9::KK9:

yaaa biz napicaz bu kocisleri benimkide icemedi kiyamam amaa ya gercekten igrenc kokusuna bile afedersiniz ama ogurdum ben simdide diyo ki icicem askim soz napayim mecbur icicek bende sogan kurune baslicam bebisimiz bize gelene kadar sabretcez kizlar eslerimizde bizde :KK43:(

kıslar çatlama iğnesi olan yokmu haber versinlerde umut olsun ya:KK43: önümüzdeki ay sağlıklı bir şekilde kist falan yoksa bende vurulcam ve çok merak ediyorum doğrusu ilk kullanımda değil ama 2. ve 3. de tutabiliyomuş.inşallah.

canım neden umudun olmasın inşallah bebişin seninledir. sende ilaç kullanmışmıydın bu ay ya da kendi denemeniz mi olacak. inşallah ikimiz aynı gün burada mutlu haberi veririz umutlu ol olmasada inşallah bi sonraki ay :emir_bebek::emir_bebek:

canım 2 ay klomen kullandım bu ay doktor bitane çatlamamış yumurtan var dedi oyüzden bu ay klomen kullanmadım sadece şeker ilacı kullanıyorum bunu hamile kalana kadar kullancan dedi doktorum..öyle yani..neler yaptırmadım ki rahim filmi çektirdim problem yoktu çok şükür ama bir türlü tutduramadık yaaa..bu ay hastalanırsam aşılama denicez :) bakalım hayırlısı inş.

umutsuzluk yok kizlarr Rabbim en dogru zaman OL deyince OLACAK INSALLAH :KK16::KK16::KK16:

inş.canım ya öyle ama sürekli olumsuz netice üzüyor :KK43: ya hastalanma ma 2 3 gün var test yapmak istiyorum sabah yaa bazıların 5 6 gün önceden görüyorlar çızgıyıı bende görürüm belkim sabah yapım mı kızlar :)

yaaa biz napicaz bu kocisleri benimkide icemedi kiyamam amaa ya gercekten igrenc kokusuna bile afedersiniz ama ogurdum ben simdide diyo ki icicem askim soz napayim mecbur icicek bende sogan kurune baslicam bebisimiz bize gelene kadar sabretcez kizlar eslerimizde bizde :KK43:(

bende başlatmayı düşünüyorum ama nasıl içecek tarifini bilen varmı ?

kıslar çatlama iğnesi olan yokmu haber versinlerde umut olsun ya:KK43: önümüzdeki ay sağlıklı bir şekilde kist falan yoksa bende vurulcam ve çok merak ediyorum doğrusu ilk kullanımda değil ama 2. ve 3. de tutabiliyomuş.inşallah.

canım çatlatma iğnesi bende olmuştum 2 ay önce benimde ilkti ama o ay tutmadı benim :) sonraki aylarda gerek görmedi doktor.bakalım bu ay hastalanırsam aşılam esnasında banada verir mutlaka :)

canım 2 ay klomen kullandım bu ay doktor bitane çatlamamış yumurtan var dedi oyüzden bu ay klomen kullanmadım sadece şeker ilacı kullanıyorum bunu hamile kalana kadar kullancan dedi doktorum..öyle yani..neler yaptırmadım ki rahim filmi çektirdim problem yoktu çok şükür ama bir türlü tutduramadık yaaa..bu ay hastalanırsam aşılama denicez :) bakalım hayırlısı inş.

inş.canım ya öyle ama sürekli olumsuz netice üzüyor :KK43: ya hastalanma ma 2 3 gün var test yapmak istiyorum sabah yaa bazıların 5 6 gün önceden görüyorlar çızgıyıı bende görürüm belkim sabah yapım mı kızlar :)

gününü beklesen olmazmı... hemende çıkmayabilirmiş....

hiiimmm o zaman bnm bugun baslamam lazim kociste bende basliyalim madem thank's tatlim :)

ay seni hamiş sanıyordum ben ya...

bence bekle canim herkezde erkenden gorulmuyor cunku:44::44::44:

bu arada o pekmez isini bende yapiyorum esime icine tarcin zencefil corek otu ari polenide koydum mizmizliyor ama dayiyorum kasigi agzina:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:kibrisa gidince ordan keciboynuzuda getircem suyunuda zorla iciricem valla:KK53::KK53::KK53:

canım ben ilk çatlatma iğnesini kullandığımda hamile kalmıştım. ancak 11 haftalıkken düşük yaptım. bu ay yine çatlatma iğnesi oldum ama bu sefer de kimyasal gebelik oldu :KK43:

Allah nasip ederse ilkinde de tutar. inşallah senin tutar

bende aynı testler falan hepsini yaptım herşey çok şükür temiz çıktı ilk defa bu ay klomen kulandım çtlma iğnesi vuruldum az önce dayanamadım evde test vardı yaptım malesef negatif çıktı ama inşallah erkendir o yüzden negatiftir çok üzülüyorum artık yaaaa

canım ben ilk çatlatma iğnesini kullandığımda hamile kalmıştım. ancak 11 haftalıkken düşük yaptım. bu ay yine çatlatma iğnesi oldum ama bu sefer de kimyasal gebelik oldu :KK43:

Allah nasip ederse ilkinde de tutar. inşallah senin tutar

geçmiş olsun canım üzülme rabbim en kısa zamanda sana nasip etsin bir bebek.Sana diyolardır en azından hamile kalabiliyorsun diye ama bazen düşünüyorumda o da kötü rabbim onuda yaşatmasın.hiç olmaması bir dert olupda kavuşamamak ayrı bir dert.rabbim sağ sağlim evlatlar nasip etsin inşallah.

gunaydın canlarım nasılsınız bugun doktora gidicem kontrole 3 te hastanede olmam lazım dua okuyan arkadaşlardan Allah razı olsun bende h.sonu okudum dualarımı inş.kistim gitmiştir :26:

okudum cnm ınsl..gıtmıstır kıstınn yarında redy ark.ınsşl......

ıncır suyumve bennnn ıftarda gene bas basayızz hehehe

selam kızlar.. giremiyorum ben bu ara pek, girsemde yazmaıyourm.. ama dualarımı düzenli olarak okuyorum, aksatmıyorum merak etmeyin benden yana rahat olun :) ebebebruli ye de okudum.. o da bitti çok şükür, Rabb im umduklarımıza nail etsin inş...

efsunum sana zahtem benim şu bat ı 20 olarak değiştirebilir misin gülüm ya.. şimdi 19 unda ümitlenmey başlamayayım hemen... :)

Canlarım ben geldim doktordan maalesef kıstım gitmemiş küçülmüş sadece d.kontrol hapı verdi 21 gün kullanıcım sonra tedaviye başlıycaz dedi ne kadar kötü ya hem bebek istiyorum hemde ilaç kullanıcım :2: ama herseyde vardır bir hayır sogan suyunda devam edicim dua eden arkadaslardan Allah razı olsun Allah im herbirimize yardım etsin inşallah iyiki varsınız :KK16:

Canlarım ben geldim doktordan maalesef kıstım gitmemiş küçülmüş sadece d.kontrol hapı verdi 21 gün kullanıcım sonra tedaviye başlıycaz dedi ne kadar kötü ya hem bebek istiyorum hemde ilaç kullanıcım :2: ama herseyde vardır bir hayır sogan suyunda devam edicim dua eden arkadaslardan Allah razı olsun Allah im herbirimize yardım etsin inşallah iyiki varsınız :KK16:

amin. canım inşallah tamamen de gidecek bebişinde çok bekletmeden gelecek dediğin gibi her şeyde vardır bi hayır allah beterinden saklasın. sen soğan suyuna devam et gerçekten iyi geldiğini söylüyorlar inşallah sana da şifa olur.

X