Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

bende geldim bayanlar duamı okudum rabbim kabul etsin bugün iş yerimin kapanacağı haberini aldım :KK43: birazcık canım sıkıldı hayırlısı benim çıkıp çıkmayacağım belli değil ama arkadaşlardan ayrılmak üzdü inşş bebiş haberleri gelirde teselli olur....

bende geldim bayanlar duamı okudum rabbim kabul etsin bugün iş yerimin kapanacağı haberini aldım :KK43: birazcık canım sıkıldı hayırlısı benim çıkıp çıkmayacağım belli değil ama arkadaşlardan ayrılmak üzdü inşş bebiş haberleri gelirde teselli olur....
canım hayırlısı olsun hakkında dediğin gibi inşallah bebiş haberini alırsın da teselli olur

Uyuşuk topik :KK51::KK51: kimse uraşmak istemiyo isten cıkıpta yemekle:21:

aynen öle bugün gerçekten çok uyuşuğum ya esnemekten yanak kaslarım ağrıdı :KK53:

kızlar ebeebruli arkadaşımız için duamı okudum..akşama bende misafir var gerçi ben çalışmıyorum çalışırken zor oluyor çok eve gidip yemek hazırlamak:KK43: şuan evdeyim bu mubarek ayı evde geçirmekte güzel oluyo :)

canım hayırlısı olsun hakkında dediğin gibi inşallah bebiş haberini alırsın da teselli olur

amin inşş efsun ablacım bizim seninle bat aynı tarih bende bu ay senin gibi soğan kürüne başlamak istiyorum sen e yaptın başladınmı nasıl içicem ben onu yaa :) varmı bana özel tavsiyelerin :) beraber bekleyecepiz galiba battaş olduk :) o günü seninle beklemekde çok güzel olacak gerçekten

amin inşş efsun ablacım bizim seninle bat aynı tarih bende bu ay senin gibi soğan kürüne başlamak istiyorum sen e yaptın başladınmı nasıl içicem ben onu yaa :) varmı bana özel tavsiyelerin :) beraber bekleyecepiz galiba battaş olduk :) o günü seninle beklemekde çok güzel olacak gerçekten

sevalcim canım daha başlamadım akşam başlayacağım inşallah.bende meraktayım açıkçası akşam içeyim de tecrübelerimi paylaşırım:KK9: canım beraber bekleyeceğiz inşallah aynı gün ikimizde patlatırız bombayı topiğimizde :KK76::KK76:

sevalcim canım daha başlamadım akşam başlayacağım inşallah.bende meraktayım açıkçası akşam içeyim de tecrübelerimi paylaşırım:KK9: canım beraber bekleyeceğiz inşallah aynı gün ikimizde patlatırız bombayı topiğimizde :KK76::KK76:

aminnnn ablacım inşş bende başlayim o zaman :) sadece soğann suyu dimi başka bi şey karıştırmayacağız günde kaç bardan içeceksin

1 bardak akşam 1 bardak sabah içicem.eşimede keçiboynuzu içiricem tatlım

ben de geçen gün keçiboynuzu bulamadım pekmezini içiriyorum demiştim ya dün eve dönerken yolda keçiboynuzu satan kadın gördük şansa bak, indim hemen aldım bissürü eve geldim yıkadım güzelce.. ben bunun suyunu içmem dedi ama kıtır kıtır yedi :KK9: pekmezi çoook ağır tatlım bunu yiyim işte böye dedi, kıyamadım :KK16::KK16::KK16: :KK9:

ya benim adet devam ediyor gibi çok az ama napsam acaba?beklesemmiki tam kesilmesini

Bence beklemene gerek yok saten bir zararı yok bende tam olarak bitmeden yapmaya başlamıştım.saten 3-5 gün içtikten sonra bayağı bir akıntım olmuştu hatta 1 2 damla kahverengiik falan.içim iyice teizlenmişti hissettim yani.inşallah şifa olur canım

ben de geçen gün keçiboynuzu bulamadım pekmezini içiriyorum demiştim ya dün eve dönerken yolda keçiboynuzu satan kadın gördük şansa bak, indim hemen aldım bissürü eve geldim yıkadım güzelce.. ben bunun suyunu içmem dedi ama kıtır kıtır yedi :KK9: pekmezi çoook ağır tatlım bunu yiyim işte böye dedi, kıyamadım :KK16::KK16::KK16: :KK9:

valla ben eşime pekmezini sütlede verdiysem içmedi.içiremedim:KK43: boynuzunu yermi acaba:KK9::KK9::KK9:

valla ben eşime pekmezini sütlede verdiysem içmedi.içiremedim:KK43: boynuzunu yermi acaba:KK9::KK9::KK9:

benimki de çok hık mık ediyodu içerken artık iyi oldu boynuzun kendisini bulmam, yedim bi tane fena değil canım kendisi, pekmezinden iyidir :KK9: gerçi suyunu falan kaynatma sakın böyle yerim ben arada diye despotluk etti ama olsun napalım nasıl istiyosa öyle yesin içsin çok karışmiyim dedim :KK9:

kızlar karnım çok ağrıyo kırmızılar haftaya gelcek gelemez olasıcalar ama benimki bugünden ağrımaya başladı:)

X