Hamilelik testinde silik çizgi varmı bı bakar mısınız ?

Canım benim inşallah Rabbim hayırlısıyla kucağını doldursun dua edicem sana bu akşam inşallah güzel sevindirici haberler alırsın canım benimde kan testim negatif ama 3 gün geçti adetimden stresten mi gelmiyor ne oldu bilmiyorum hemen de kan vermek istemiyorum hastahanede arkadalar tanıdık utanıyorum ya biraz daha geçerse haftaya olmazsam adet vericem tekrar kan

Kaset testinde negatif oluyor varsa erken teste belli olur ama yinede kan ver canim en az 10 gün olsun ama bekle biraz daha olsada olmasa da Rabbimiz den canimi sikma emi ben inanıyorum Rabbim yüzünü güldürecek Rabbim kabul olmucal duayı ettirmezmis

Canımm Allah razı olsun inşallah sende güzel haberler alırsın Rabbim kucağımızı boş bırakmasın

İnşaalh canım benim Allah razı olsun yarın kan vericem sabah akşam kaset test yaptım aynı marka bu sefer hemen çıktı ikinci çizgi inşallah vardır Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın

Merhabalar
Adetime 3 gün var erken gebelik testim resimdeki gibi sizce pozitif mi ?
Hayalet çizgiyi bir tek ben mi görüyorum ?
Tecrübeli olanlarınız cevaplara bekliyorum canlar

Not: silik çizgi ilk 5 dk da çıktı
bencede var gibi eğer 10 dk içinde çıktıysa bir kaç gün sonra tekrar yapın

Sizce gebelik varmı silik bir çizgi var giderek belirginleşti bu kadar

Arkadaşlar bana da yardımcı olur musunuz bendede silik bir çizgi çıktı testi yapar yapmaz sizce hamile miyim?

Eklentiler

• image.jpg
    208,5 KB · Görüntüleme: 210
selam herkese benim testimdede var mı bişeyler..

Eklentiler

• 19BCA1AE-24E9-4919-9F9B-F92F2C8305B9.jpeg
    60,2 KB · Görüntüleme: 171
Merhabalar
Adetime 3 gün var erken gebelik testim resimdeki gibi sizce pozitif mi ?
Hayalet çizgiyi bir tek ben mi görüyorum ?
Tecrübeli olanlarınız cevaplara bekliyorum canlar

Not: silik çizgi ilk 5 dk da çıktı
Canim yarin birde normal kaset testle ilk idrarla tekrarla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…