Hamilelik şüphesi olanlar konuşalım, destekleşelim.

Ben de pik görmedim biliyor musun, bir kullanıcı bana yumurtlama pik görmeden önce hamile kalanların oranının yüzde kırk olduğunu söyledi. Valla ben de ona inanmayı seçtim 😂 Belki geç döllenmedir
Ovu testi hic piki gostermedi mi sizde?
Bende ancak adet gunumden 1 gun once ya da ayni gun pil gösterdi)pco da degilim anlamadim🤣hormonlarim da iyi bide

Evet. Annem de bana gebe iken 9 ay adet olmuş. Bana gebelik testi yapılırken gün sorulmuyor oyuzden kızımdan ötürü bir geçmişe sahibim diye:)) çok heyecanlıyım. Eşim de öyle
Ay umarım hamilesindir heyecanlandım valla ❤️
Takışacak başka zaman mı bulamadınn :)))
Valla 23-26-29 Eylül 2-4 Ekim değerlendirmişiz sanki pik görmesem de bi yumurtlama yakalamışımdır diye umut ediyorum ne yapayım… Eğer regl olacaksam şu an değerlendirmemin faydası olmaz bence aman bilmiyorum paşa keyfi bilir 😂

Merhabalar,
Benim 10 gundur meme hassasiyetim , kasikta agrilar ve gonek alti agrilar var ama 2 gun once yaptigim test negatif gosterdi( son adet gunum 4 Eylul. Ayrica Duphaston da kullaniyorum

Meme hassasiyeti bende yok atacağım kendimi gerçekten bastırıp durmaktan düzledim onları 😂 Bat ne zamandı? Ben gariban folik asit…

Ovu testi hic piki gostermedi mi sizde?
Bende ancak adet gunumden 1 gun once ya da ayni gun pil gösterdi)pco da degilim anlamadim🤣hormonlarim da iyi bide
Koyulaştığı oldu epey ama forumda paylaşılanlar gibi kopkoyu değildi dur bakayım en koyu ne zamanmış 24 Eylül. Ara sıra yine koyu sayılabilecek yakaladım ama bu kadar olmasa da

Eklentiler

• IMG_0223.jpeg
    IMG_0223.jpeg
    53,4 KB · Görüntüleme: 27
Meme hassasiyeti bende yok atacağım kendimi gerçekten bastırıp durmaktan düzledim onları 😂 Bat ne zamandı? Ben gariban folik asit…
😂😂😂
Valla benim adet son 1senede 45 gunu buldu)
O yuzden bi sorunum olmadigi icin doktor Duphaston yazdi 3 ay ic diye)) o ilaci da icen her kes hemen adet oluyormus)yanii aslinda bugunde yarinda olmaliyim)
1 hafta daha belkeyecegim. Olmazsan kan tahlili artikkk
Folik asit ben bayagi kullandim zamaninda) faydasi var zarari yok😀

Siz kac zamandir cocuk planliyorsunuz?

Koyulaştığı oldu epey ama forumda paylaşılanlar gibi kopkoyu değildi dur bakayım en koyu ne zamanmış 24 Eylül. Ara sıra yine koyu sayılabilecek yakaladım ama bu kadar olmasa daHic

Koyulaştığı oldu epey ama forumda paylaşılanlar gibi kopkoyu değildi dur bakayım en koyu ne zamanmış 24 Eylül. Ara sıra yine koyu sayılabilecek yakaladım ama bu kadar olmasa da
Anladim
Bende de bole oluyordu o yuzden biraktim ovu testleri yapmayi.
Hic progesteron ve prolactin degerlerinize baktirdiniz mi?

😂😂😂
Valla benim adet son 1senede 45 gunu buldu)
O yuzden bi sorunum olmadigi icin doktor Duphaston yazdi 3 ay ic diye)) o ilaci da icen her kes hemen adet oluyormus)yanii aslinda bugunde yarinda olmaliyim)
1 hafta daha belkeyecegim. Olmazsan kan tahlili artikkk
Folik asit ben bayagi kullandim zamaninda) faydasi var zarari yok😀

Siz kac zamandir cocuk planliyorsunuz?
Ben ovülasyon testiyle Eylül ilk ayım. Ağustos’ta kafama göre denedim ama tatil/misafirlik sürecindeydik tutturamadım sanırım. Bakın Perşembe günü olanı da buldum (ilk fotoğraf) hepsi bu valla, ikinci fotoğraf bugünden aşırı sıvı alımının ardından yaptım normalde iki saat sıvı alınmaması gerekiyordu.

Eklentiler

• IMG_0463.jpeg
    IMG_0463.jpeg
    52,7 KB · Görüntüleme: 25
  • IMG_0529.jpeg
    IMG_0529.jpeg
    62,9 KB · Görüntüleme: 23
Ay umarım hamilesindir heyecanlandım valla ❤️

Valla 23-26-29 Eylül 2-4 Ekim değerlendirmişiz sanki pik görmesem de bi yumurtlama yakalamışımdır diye umut ediyorum ne yapayım… Eğer regl olacaksam şu an değerlendirmemin faydası olmaz bence aman bilmiyorum paşa keyfi bilir 😂
Ne diyecegimi bilemiyorum.. Karaciğerim de bir sorun varmış değerlerim yüksek çıktı gebelik negatif.

Ben ovülasyon testiyle Eylül ilk ayım. Ağustos’ta kafama göre denedim ama tatil/misafirlik sürecindeydik tutturamadım sanırım. Bakın Perşembe günü olanı da buldum (ilk fotoğraf) hepsi bu valla, ikinci fotoğraf bugünden aşırı sıvı alımının ardından yaptım normalde iki saat sıvı alınmaması gerekiyordu.
Ya aslinda ben de hep sivi aldiktan sonra test yaptim.
2 saat bekleyemedim🤣🤣🤣
Ama sizde buna ragmen bence gayet koyu

Anladim
Bende de bole oluyordu o yuzden biraktim ovu testleri yapmayi.
Hic progesteron ve prolactin degerlerinize baktirdiniz mi?

Çocuk planlamasını nisanda oturup konuşmuştuk, sonra bir takım olaylar yaşadım hayatımda ve psikolojim el vermedi. Tedavi olup iyileştim. Doktor 6 ay dene olmazsa gel demişti Nisan’da ama araya psikolojik süreç girdi. Ağustos’a kadar geri çekilmeli oluyordu. Ağustos’tan sonra saldık kısmette varsa olur kafasındayız sanırım. (En azından o öyle şu an) Muayene olmuştum ama özellikle hormonlarıma bu süreçte bakılmadı. Eşim illa çocuk olsun baş koyduk bu yola kafasında değil ben istiyorum şu an. Yeni denemeye başladığımız için tam teşekkülü bakılmadı ikimize de. Ama regl olursam hormonlarıma baktıracağım detaylı, of çok konuştum 😂

Ya aslinda ben de hep sivi aldiktan sonra test yaptim.
2 saat bekleyemedim🤣🤣🤣
Ama sizde buna ragmen bence gayet koyu
Kız üç kupa kahve üç bardak çay içip tuvalete girmişken bir bakayım dedim 😂😂 Yumurta mı var, regl mi geliyor yoksa başka bir şey mi var inan hiç fikrim yok… Ümit etmemeye çalışıyordum bir baktım konu açmışım 😂

Çocuk planlamasını nisanda oturup konuşmuştuk, sonra bir takım olaylar yaşadım hayatımda ve psikolojim el vermedi. Tedavi olup iyileştim. Doktor 6 ay dene olmazsa gel demişti Nisan’da ama araya psikolojik süreç girdi. Ağustos’a kadar geri çekilmeli oluyordu. Ağustos’tan sonra saldık kısmette varsa olur kafasındayız sanırım. (En azından o öyle şu an) Muayene olmuştum ama özellikle hormonlarıma bu süreçte bakılmadı. Eşim illa çocuk olsun baş koyduk bu yola kafasında değil ben istiyorum şu an. Yeni denemeye başladığımız için tam teşekkülü bakılmadı ikimize de. Ama regl olursam hormonlarıma baktıracağım detaylı, of çok konuştum 😂
InsAllah bu ay hamile oldugunuzu ogrenirsiniz de hormonlara bakmaya gerek kalmaz))
Ama size tavsiyem adet gorseniz mutlaka esinizle beraber kontrollere gidin. En azindan kendi vucudunuzu taniyin) Biz 8 aydir deniyoruz olmuyor ama artik sebepleri de biliyoruz) ona gore haraket ediyoruz)
Mesela esim alkol sigarayi birakti)
Ben de kendimce duzenli besleniyorum bazi ilaclar aldim) bakalim hayirlisi😀

InsAllah bu ay hamile oldugunuzu ogrenirsiniz de hormonlara bakmaya gerek kalmaz))
Ama size tavsiyem adet gorseniz mutlaka esinizle beraber kontrollere gidin. En azindan kendi vucudunuzu taniyin) Biz 8 aydir deniyoruz olmuyor ama artik sebepleri de biliyoruz) ona gore haraket ediyoruz)
Mesela esim alkol sigarayi birakti)
Ben de kendimce duzenli besleniyorum bazi ilaclar aldim) bakalim hayirlisi😀

Ay umarım siz de hamile olursunuz, ikimize de nasip olur inşallah 🙏🏻 Olursam regl gidip muhakkak baktıracağım her şeye, rahim ve yumurtalıklarımda büyük bir sıkıntı yoktu, uzun süre doğum kontrol hapı kullandığım için kist de oluşmamıştı, temizdi. (Ancak beş aydır kullanmıyorum, muhakkak oluşmuştur) Kontrollere gideceğim bu ay olmazsam. Biraz korkuyorum ama korkunun ecele faydası yok. Doktor yaşın çok büyük değil bir sıkıntı yok deneyebilirsin demişti 🌸

Benimde adetlerim düzensiz normalde 3 eylülde adet oldum sonrasını hep değerlendirdik. 2 günde bir. Hep belim ağrıdı karnıma kramplar dalan girdi. Ama test yapıyorum hep negatifi gördüm. Bende beklemedeyim acaba olur mu diye. Adetinden iki üç gün önce öğrenenler çok var burda. Adetimde daha gelmedi beklemedeyim. Acaba pozitifi görürmüyüm hep ümitliyim ekim 10 una kadar 😬

Benimde adetlerim düzensiz normalde 3 eylülde adet oldum sonrasını hep değerlendirdik. 2 günde bir. Hep belim ağrıdı karnıma kramplar dalan girdi. Ama test yapıyorum hep negatifi gördüm. Bende beklemedeyim acaba olur mu diye. Adetinden iki üç gün önce öğrenenler çok var burda. Adetimde daha gelmedi beklemedeyim. Acaba pozitifi görürmüyüm hep ümitliyim ekim 10 una kadar 😬

Aa az var Ekim 10 una. Ben de test yapmak için 10 Ekim’i beklemeye çalışıyorum. Bir yandan da zararlı alışkanlıklarımı kesmek için erken öğrenmek istiyorum ama negatifi görme korkum her şeyin önüne geçiyor 😬

X