Hamilelik şüphesi olanlar konuşalım, destekleşelim.

Yok yapmadım ben 20 küsür ekimleri bekliyorum en uzun döngüden hesaplarsam 4. Gündeyimm. Gelen giden yok bazen bir ay olmadan geçiyor o yüzden ekimin sonunu bekliyorum.

Sonuç belirsiz şu an haftaya yapacağım test ya da direkt kan vereceğim. Erken öğrenmemiş olurum. Regl olmadım hala. Doluluk hissi gitti ama kasık batmam devam ediyor göğüslerim de büyüdü geceleri sızlıyor sadece. Pek bir ümidim yok ama haftaya göreceğiz.

En azından rahatladınız öyle düşünün…

Gecikmeniz var mıydı?
Yok bugün veya yarın adet olmam lazım 29-30 günde 1 oluyorum.

Siz tekrardan test yaptınız mı gecikmenin kaçıncı günündesiniz
Ovülasyon testi yapıyorum arada sırada ama sıvı alımlı (normalde kesmem lazım sıvıyı), birlikteliklerimizi de kesmedim devam ediyoruz keyfimize göre bakalım adet olacak mıyım? Akıntı dışında gelen giden yok çok yoğun

Benimde reglime 9 gün kala salı çarşamba lekelenmem oldu damla damla kırmızıydı bende erken adet oluyorum diye düşündüm ama bugünde kesildi normal beyaz akıntı geliyor ve göğüs ağrım karın ağrım adet olucakmışım gibi benimde döngüm sizinki gibi uzun genelde 35-40 günde adet oluyorum kafam çok karışık
Sizde tarih yaklaştığında test yapın bence 🙏🏻

Bugün ve pazartesi yaptığım testler böyle takılıyoruz ovülasyon testleriyle. Ben yumurta vardır diye birliktelik de yaşıyorum biri tutsa 30’una kadar çıkmaz o yüzden ay sonuna beklerim muhtemelen ben. Yumurtalıklarım kafayı yedi bu ay ne olup bittiği belli değil :KK70: Bir şey varsa erken de öğrenmek istemiyorum yoksa da sağlık olsun ne yapalım 🤷🏼‍♀️ bundan sonra ovülasyon da yapmam. Bazı planlarım var onları yaparım olmadı

Eklentiler

• IMG_0845.jpeg
    IMG_0845.jpeg
    42,1 KB · Görüntüleme: 14
  • IMG_0730.jpeg
    IMG_0730.jpeg
    47,2 KB · Görüntüleme: 13
Bugün ve pazartesi yaptığım testler böyle takılıyoruz ovülasyon testleriyle. Ben yumurta vardır diye birliktelik de yaşıyorum biri tutsa 30’una kadar çıkmaz o yüzden ay sonuna beklerim muhtemelen ben. Yumurtalıklarım kafayı yedi bu ay ne olup bittiği belli değil :KK70: Bir şey varsa erken de öğrenmek istemiyorum yoksa da sağlık olsun ne yapalım 🤷🏼‍♀️ bundan sonra ovülasyon da yapmam. Bazı planlarım var onları yaparım olmadı
Adet tarihiniz ne zamandı?

Bu testler adetten once de bole koyu kirmizi gosteriyor

Valla adet olayım o zaman ya napalım her yerim kabardı ikisinden biri olsun bitsin dert değil. Belirsizlik can sıkıcı 🤷🏼‍♀️
Yanlis anlamayin lutfen bole akil vermek gibi olmasin. Ben sizin gibi aylarca boyle bekledim hep umut icinde birsey cikacak diye. Bir de ovu testlerini hep gecikince yapiyordum kop koyu cikiyordu. Ama sonuc 2 gun sonra adet. . ( InsAllah tabii sizde bole durum olmaz ve ben yanilmis olurum)
Ama tedaviye basladim ve ilac kullaniyorum çok şükür 29cu gun adet oldum. Artik gunlerimi duzene soktuktan sonra yumurtalanma gunu mu olsun ya adet gunu mu olsun net tarihleri biliyorum ve ona gore isleme geciyorum:)
O yuzden size de tavsiyem doktor yanina gidin yoksa bole cok zamaniniz ve sabriniz tukenir.

Anladım herkes artık kafaya takmadığın zaman olur diyor, hayırlısı ile olursunuz umarım 🙏🏻

2 Eylül. Ama tek yumurtalık pcos benim. Adet tarihlerim düzensiz. 30-40 nadir de olsa 45’i buluyor…
Beklemek çok zor bir süreç. Özellikle sizin için daha zor olmalı tarihler belirsiz olunca. En kısa zamanda kavuşursunuz bebeğinize umarım

Yanlis anlamayin lutfen bole akil vermek gibi olmasin. Ben sizin gibi aylarca boyle bekledim hep umut icinde birsey cikacak diye. Bir de ovu testlerini hep gecikince yapiyordum kop koyu cikiyordu. Ama sonuc 2 gun sonra adet. . ( InsAllah tabii sizde bole durum olmaz ve ben yanilmis olurum)
Ama tedaviye basladim ve ilac kullaniyorum çok şükür 29cu gun adet oldum. Artik gunlerimi duzene soktuktan sonra yumurtalanma gunu mu olsun ya adet gunu mu olsun net tarihleri biliyorum ve ona gore isleme geciyorum:)
O yuzden size de tavsiyem doktor yanina gidin yoksa bole cok zamaniniz ve sabriniz tukenir.
Ben beş buçuk yıl doğum kontrol hapı kullandım adetlerim düzenliydi, çocuk olayına girince bıraktım. Tek yumurtalıkta pcos görünümü var ama çok zayıf olduğum için doktor bir problem olmaz yumurta rezervlerin fazla demişti. Ovülasyonla denediğim ilk ay, Ağustosta kafama göre birliktelik yaşamıştım. Ovülasyonda da pik göremedim zaten. Daha yolun çok başındayım duruma göre bakıyorum. Ayın sonunda adet de olsam önemli değil en azından vücudum rahatlar. Ardından tekrar doktora gider bi baktırırım ne var ne yok. Ufak da olsa umudum var ama regli bekliyorum. Bu işler de hiç belli olmuyor 🤷🏼‍♀️

Merhaba hanimlar,
uzun suredir yorumlarinizi okuyorum ama ilk defa bir mesaj gonderyorum. Bizde esimle yeni denemelere basladik. digital ovulasyon clearblue guleryuz testlerini kullandim ve guleryuzu gordugum gun ve sonrasi iliski yasadik. yani 4 - 5 ekim yumurtlama tarihlerimde. Daha sonra normalde regl olacagim gun kasik agrisi( ama oyle boyle degil cok sancili gecer) ve gogus agrisi yasarim. ama yumurtalama ve iliski sonrasinda yani yaklasik 1 hafta kadar kasiklarimda ara ara siddetli olmayan agri ve surekli bir uyuklama hali var. Ama adet agrisi gibi degil hafif hafif yokluyor. 2 3 gundur de migdem yaniyor gibi mi desem eksime mi var desem bilemiyorum. ve 2 3 gun boyunca su gibi yada daha kati beyaz akintim oldu ama suan gecti .28 gunde bir duzenli regl oluyorum. reglime bugun itibariyle 5 gun var. dedigim gibi normalde regli olacagim gun bunlari hissederdim. ama yumurtlama sonrasi oldugu icin acaba mi dedim . boyle yasayip da gebelik haber alan arkadaslarimdan bilgi alabilir miyim. Bu arada bekleyen herkezin kucagi dolsun diyorum :)

X