Hamilelik sonrası çatlak tedavisi- Beylikdüzü

Amyphonix

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2020
11
5
38
Kızlar selam,
Gebelikte karın bölgemde çok fazla çatlak oluştu. Gebeliğin çok erken döneminden itibaren yağ ve kremleri düzenli kullanmama rağmen oldu, engelleyemedim. Çok mutsuz ediyor beni bu durum ya:KK43:( aynaya bakmak istemiyorum.
Neyse, doğum yakın. Hayırlısıyla yavrum Allah'ın izniyle sağlıkla doğduktan bir süre sonra çatlak için tedaviye başlamak istiyorum. Beylikdüzünde bildiğiniz bir merkez var mı bunun için? Bir tedavi alıp sonuç alan var mı içinizde?

Ay merhaba ben de araştırıyorum doğum tipi çatlaklara fraksiyonel lazer ve biodermogenesi iyi geliyor diyorlar. Ben de yaptırmak istiyorum biodermogenesi ile başlamak istiyorum henüz başlamadım. Açıkçası ben de beylikdüzü tarafındayım ama maalesef o tarafta yapan klinik bulamadım. Bahçelievler, nişantaşı, Beşiktaş, şişli, kadıköy, üsküdar tarafında var. Eylülde gidip konuşucam sizi de bilgilendiririm

Yani evet, bir de güzellik merkezi değil de ehil bir dermatolog olması gerek, burada yok 🤷🏻‍♀️ doğum çok yakın benim. Kısmetse ben de Eylül ortası- sonu gibi başlamak istiyorum. Unutmayıp yazarsanız çok çok sevinirim ☺️ 💕

X