Hamilelik şansı var mi sizce

zehrazeyyy

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
4 Mart 2022
74
7
30
Hanimlar selam ben iki once evlendim ve birlesmede zorlandigimi anlayınca cozum yolu aramaya basladim doktorlarla görüşmeye gidiyorum su ara. Benim sorum su ki esimin penisinin 5 6 santimini alabiliyorum ancak bu sekilde bosalma oluyor psikolojik mi bilmiyorum degisik hissediyorum hamilelik sansim var mi ki bu sekilde yoksa sacma mi yarisini bile almadan spermin rahime ulasmasi.. tesekkurler smdiden

Hanimlar selam ben iki once evlendim ve birlesmede zorlandigimi anlayınca cozum yolu aramaya basladim doktorlarla görüşmeye gidiyorum su ara. Benim sorum su ki esimin penisinin 5 6 santimini alabiliyorum ancak bu sekilde bosalma oluyor psikolojik mi bilmiyorum degisik hissediyorum hamilelik sansim var mi ki bu sekilde yoksa sacma mi yarisini bile almadan spermin rahime ulasmasi.. tesekkurler smdiden

Elbette şansınız var. 10 cm öteye gidemeyen sperm zaten tamamını alsanız bile yumurtalıklara ulaşamaz. Hamilelik için en hızlı ve en güçlü sperm seçiliyor. Üstelik düşünürseniz her erkeğin penis boyu aynı değil. O zaman uzun olanların onlarca çocuğu olurken kısa olanların çocukları olmaması gerekiyor 🙈
Ancak size tavsiyem önce ilişkideki problemi çözüp sonra hamilelik düşünün

X