Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hayırlı olsun yavrunuz.
"rahmim hamileli hazırladı kendini" bunu nasıl anladın?
Ve kabızlıktan bahs etmişsin, adetten kaç gün önce olmuştu, bende de kabızlık var da.

Hayırlı olsun yavrunuz.
"rahmim hamileli hazırladı kendini" bunu nasıl anladın?
Ve kabızlıktan bahs etmişsin, adetten kaç gün önce olmuştu, bende de kabızlık var da.
Canım kullandığımız doğum kontrol hapları Rahmi ve yumurtalıkları baskılıyor ki hamilelik gerçekleşmesin diye hapı bıraktıktan sonra vücudun kendine gelme süresi 2-3 aymış ki benim de öyle oldu ben hamileliğimi adetten 6 gün önce erken gösteren testle öğrenmiştim predictör dü markası yani adetten 1 hafta 10 gün kadar öncesi de kabızlık yaşamış oldum

Merhaba kızlar, benim ovulasyonla birlikte kabızlık sorunum başladı, ya da belki tesadüfi denk geldi bilmiyorum ama hamilelik belirtisi de olabiliyormuş. Yani bu sorun bu kadar erken mi görülür yaşayan var mı acaba hamile olupta böyle ovulasyondan hemen sonra kabızlık yaşayan?

Hamile kaldınız mı

Merhaba siz bu testlerden sonra mı hamile olduğunuzu öğrendiniz benimde bi saat kadar sonra böyle çıktı

kızlar çok stresliyim ya hala çıkmadı ebe 3:30 dan sonra demişti kabul edilmiş gözüküyo labaratuvara 15:03 te ama hala yok

kızlar günaydın merhaba dünden beri afedersiniz sürekli lekelenmelerim oluyor gelmiyor naptıysam sökmedi geçen ayda böyle olmuştu gitmiştim doktora yine de napsam size özürdilerim ama yıkanırken ve silinirken geliyor nette bakıyorum kırmızı geldiyse adet başlamış sayılıyormuş öyle diyor kötü bişeymi korkuyorumda

Adet günüme 5 gün var test yaptım fakat çok silik bi çizgi cıktı sizce hamilemiyim böyle bi durumda olan var miydi

Eklentiler

• 20210617_191046.jpg
    29,8 KB · Görüntüleme: 43
Selammmmm kizlarrrrr naber nasılsınız uzun bir aradan sonra anca gelebildimm.. eminim yeni üyeler vardır ama beni tanıyanlar bana dönsün çok merak ediyorum inshaAllah Allah istediğinizi size verip mutluluğu bulmuşsunuz dur... Canlarrr

S Storycan canimm kuzum sen naptın ne haber senden uzun zaman sonra yeni girdim hepinizi hep merak ettim inşallah herşey yolundadır

stoprak canım sen inşallah sen de iyisindir

Azze canimmmmmmmmm sen doğum yaptın değil mi? Çok şükür Rabbime
Evett kuzuuumm 5 aylık oluyoz bile ❤ çok şüküüür bu topiği kurduğumda ki hayallerimi yaşıyorum şimdi inşalşah bu topikte konuştuğum herkes de yaşıyodur❤

selamm kızlarrr nasılsınıızzz hamişler doğurdumu yeni hamişler varmı bende hala bişey yok

Merhaba, bende 1 senelik evliyim 2021 Ocak ayında kimyasal gebelik geçirdim ve sonrasında hep korunduk dün itibariyle korunmayı bıraktık vücudumda gariplik hissetmeye başladım galiba psikolojik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…