Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bunun nesi yüceltilecek şeymiş di mi?

Şansa bak di mi?

Kabusda ilginçmiş.

Canım hayırlı olsun, naıilda dinlemişsin vücudunu her ayrıntıyı:)
Yerleşmedeki ağrı aynı adet sancısı mıydı farklı mıydı biraz daha?

Kasığın tek tarafnda mıydı açar mısın?

Hıh bak yumurtlamanın 6 günü bnde yaşsdğm sancı bu sancı doktora bilem gittim bişey yok dedi ama Rahim duvarı da 11 mm di gebelik veya yerleşme den olabilir bile demedi.
Hayırlı olsun canim geçmişde olsa zaman:)
Nasıl bi sancıydı? Benimde sancım varda ondan soruyorum.

Rahim duvarı normalde kaç ml olurmuş ki 11 ml mlş?

Sende leke gelmiş miydi? Bugün ne kadar çok denk geldik:)

Hayırlı olsun canim geçmişde olsa zaman:)
Nasıl bi sancıydı? Benimde sancım varda ondan soruyorum.

Rahim duvarı normalde kaç ml olurmuş ki 11 ml mlş?
Hic hatırlamıyorum teşekkür ederim.ama yakın tarih sanciyi anlatim kasıklarda sancı yoğun gaz bide olmuştu.

Hic hatırlamıyorum teşekkür ederim.ama yakın tarih sanciyi anlatim kasıklarda sancı yoğun gaz bide olmuştu.
Rica ederim kuzusu,
Benim şöyle, kasığımın altı sol taraf özellikle, bikini bölgesi, gaz pek olmadığı halde gaz sancısı, kramp gibi ağrıyor.
Sanki içerde işlem operasyon olmuşta bıçak yarası gibi.
Adetime 10 gün kala başladı, şu an 8 gün var.
Benzer miydi?

Merhabalar canim ben iyiyim çok şükür hayat kosturmacasindayiz sen nasılsın hayatin nasil? En bastaki etiketin nicki degisti gormeyebilir minseo oldu
Sağol canım iyiyim çok şükür 3 aylık minik bir kızım var onu büyütüyorum Sen nasılsın?
Hamdolsun idare ediyorum. Henüz çocuk yok , tüp bebek aldım tutmadı. Şu an için zaten bir şey yapmıyorum. Çünkü denemediğim birşey kalmadı, nasip artık
minseo maşallah Allah bağışlasın canım .

Merhaba canim, elhamdülillah iyiyim tedavi sonrası aşılama ile bir kızım oldu Allah bağışlasın. Rabbim hakkı ile büyütecek her kadına nasip etsin dua ediyorum inşallah

Merhaba hamileyken tarlusalla adet mi oldunuz pek anlayamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…