Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba,
Yeni üyeyim bende gebelik planliyorum nasipse :) aranıza katılabilir miyim

Kizlarr nasilsiniz? Ne var ne yok? Uzun suredir giremedim ben de yurt disina ciktim eylul ayinda yumurtlama vvar mi yokmu oldumu olcakmi stresi hicc olmadi :KK51: Onumuzdeki aylara odaklanicaz artik nasipse. Başka hamiş haberleri var mı aramızda?

Azze Azze bende de kuruluk olduğu zamanlar oluyor. Tam ismini vermeye korkar oldum ban yerim diye 😂 ama müthiş bir jel kullanıyorum ben. Sperm dostu. Bu amaçla üretilmiş. Asla öldürmüyor, kadın vajina pH ile aynı pH’ta. Fotosunu ekliyorum. Şiddetle tavsiye diyorum. Azıcık pahalı ama parasına değer...
Nerden aldınız

Kızlar selam,
5 eylülde vakumlu kürtaj oldum dr gen testi için ege üniye yönlendirdi kan testi çıktı gen testi ocak’ta yapılacak. Sonuçları paylaştım fikri olan var mı? Aynı sonuçlarla problem yaşayan?? Bilgisi olan paylaşabilir mi..

Eklentiler

• 23B4FCB5-1584-4407-9204-EAC0FFC2023F.jpeg
    23B4FCB5-1584-4407-9204-EAC0FFC2023F.jpeg
    106,2 KB · Görüntüleme: 51
Kızlar selam,
5 eylülde vakumlu kürtaj oldum dr gen testi için ege üniye yönlendirdi kan testi çıktı gen testi ocak’ta yapılacak. Sonuçları paylaştım fikri olan var mı? Aynı sonuçlarla problem yaşayan?? Bilgisi olan paylaşabilir mi..
Canım sanırım pıhtılaşman var bende de mutasyon olan bazı genler sende de var ordan anladım. Gebelik kaybın kaç taneydi? Ve kaçıncı haftalarda oldu

Marttan beri istiyorduk. hamile olmadığım zamanlarda daha fazla belirtim oluyordu inan😂 yumurtlamadan 4 gün sonra tüm gün sol kasığım ağrıdı yumurtlama ağrısı gibi. Sonra çok çok nadir kasık batması yaşadım ama cidden ciddiye alınacak kdr değil. Dediğim gibi önceki aylarda daha fazla batma yaşıyordum. Bir de dişlerimi fırçalarken bir iki kez diş etim kanadı. Benim kanamaz pek. Geçen gün yabancı bir videodan hamilelerde diş eti/ burun kanaması gibi kanamaların sık olduğunu duymuştum. Ovülasyon testi yaptım daha önceden de yapıyordum. Pikten bir gün öncesini değerlendirdik diğer günleri değerlendiremedik. Ama o pik günü ben kaplıca havuzuna girdim. Belki Allah’ın izniyle onun bir etkisi olmuştur.
merhaba canım diş eti kanaman ne zaman olmuştu ilk öylemi farkettin

Sanırım adete 1 hafta kala başlamıştı. Aslında fark etmedim. Test yapana kdr hamile olduğumu düşünmüyordum çünkü başka hiç bir belirtim olmadı.
benimde bugün oldu ilk defa 5 günüm var adete öğlen dişlerimi fırçalarken oldu ki benim hiç hiç olmaz şaşırdım ama bilmiyorum bu belirtimidir tabi

inşallah canım bakalım nolucak . pekte sanmıyorum ama şuan adet olcakmış gibi hissediyorum aslında çok erken adet olsam bile 1-2 gün kala anlarım ama şuan bu nedir anlamadım kasıklarımda tuhaf bi his var

Canım benim hamilelikte ki ağrı değilde aynı kasık batması gibiydi belime iğne batma hissi oluyodu. O zaten cok dikkatimi cekmişti
Azze canım nasılsın, maşallah 18. Haftana girmişsin bile, zaman nasılda hızlı geçiyor.
Arama yapıyordum "belde iğne batması" sen yaşamışsın ve iyi ki yazmışsın. Benim ovülasyon pikten sonra bugün 7. Günüm. Ve biraz önce 5 dakika boyunca belime iğne batıp batıp çıktı, (popomun 1-2 cm üstünde bir yere). Sende bu nasıl olmuştu? Nekadar sürmüştü? Hatırlıyorsan bata kaç gün vardı 🥰

Azze canım nasılsın, maşallah 18. Haftana girmişsin bile, zaman nasılda hızlı geçiyor.
Arama yapıyordum "belde iğne batması" sen yaşamışsın ve iyi ki yazmışsın. Benim ovülasyon pikten sonra bugün 7. Günüm. Ve biraz önce 5 dakika boyunca belime iğne batıp batıp çıktı, (popomun 1-2 cm üstünde bir yere). Sende bu nasıl olmuştu? Nekadar sürmüştü? Hatırlıyorsan bata kaç gün vardı 🥰
Ah kuzum inşallah bebişin seninledir😍
Aynen canım belime iğne batması oluyodu kasıklara olur ya onun gibi saniyelik ❤

Ah kuzum inşallah bebişin seninledir😍
Aynen canım belime iğne batması oluyodu kasıklara olur ya onun gibi saniyelik ❤
Ahhh azzzemmmm keşke yaa nerdeee :KK43: O dönemde sen ovülasyon testide yapıyordun diye hatırlıyorum. Pik gördükten sonra sen ovülasyon testlerini silikleşmeyi görmek için yapmaya devam etmişmiydin? Benim bu ay pikten sonra silikleşmedi ovü testlerim.

Ahhh azzzemmmm keşke yaa nerdeee :KK43: O dönemde sen ovülasyon testide yapıyordun diye hatırlıyorum. Pik gördükten sonra sen ovülasyon testlerini silikleşmeyi görmek için yapmaya devam etmişmiydin? Benim bu ay pikten sonra silikleşmedi ovü testlerim.
Evet canım benim çok koyu olmanıştı ama diğer gün silikleşmişti daha da devam etmemiştim ondan sonra.
Umudunu yitirme kuzummm rabbim inşallah nasip etmiştir 😍

Direk özü canım soğukta sıkıyorlar başka katkı maddesi yok içinde tamamen doğal. Başka marka önerirlerse kabul etme depoda vardır getirtsinler ellerinde yoksa. Hünnap keçi boynuzu özü olarak geçiyor.
Bende tam bunu araştırıyorum hünnap en iyisiymis. Alicam eşime bu ay. Kullnasin nasıl kullanılıyor peki

X