Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar acayip kasık ve gögüs ağrım var. Yaa içim içimi yiyor cidden. Yarın sabah test yapmayı düşünüyorum. Ama ihtimal sıfır denecek kadar az çünkü bu ay eşim hep şehir dışına çıkmak zorunda kaldı. Her ay sürekli denediğimiz halde olmayan şey Şimdi tek tük ilişkiyle olmaz zaten. Yine kendimi mi kandırıyorum diye çok korkuyorum.

Kaç gün var bata canım ve hangi günler ilişki oldu? Öyle düşünme nasipte varsa tek ilişkiyle de oluyor

Kaç gün var bata canım ve hangi günler ilişki oldu? Öyle düşünme nasipte varsa tek ilişkiyle de oluyor
Aslında bekenen bat 18 idi ama malum düzensiz. 3 defa ilişki oldu ama çok zamansız mesela hemen adet bitimi gibi. Olabilir mi diye düşünüyorum ama kaptırmak istemiyorum kendimi. Sabahı bekleyip test yapıcam. İnşallah vardır.

Aynı durumdayım. Ağrıdan dolayı sürekli lavobaya gidiyorum oldum mu diye. Yaa inşallah senin bebiş vardırr. Sağlıkla gelsinler tez vakitte.

kızlar yaaa benim adetim dün bitti ben ovu testti yapmaya başladım ama simdi şeffaf sümüksü bir sıvı geliyor benden testte gore daha yumurtlama degil ama neden gelir bu sıvı napayım simdi anlamadim gitti

kızlar yaaa benim adetim dün bitti ben ovu testti yapmaya başladım ama simdi şeffaf sümüksü bir sıvı geliyor benden testte gore daha yumurtlama degil ama neden gelir bu sıvı napayım simdi anlamadim gitti
regl bitince geliyor akıntı o normal bende de oluyor her akıntı yumurtlama ile ilgili değil

kızlar bişi sorxcam şimdi benim demir düşük d vit düşük folik kullanıyorum bunların hepsinin bi arada olduğu bi takviye yok mu yahu alalım gitsin bi avazda. omega takviyeli falan bişiyler
İmom omega kullaniyorum canim, icinde folik asit, d vit ve diger tum vitaminlerden gunluk alinmasi gereken miktarlarda var. Ilk gebeligimde de kullanmıştım. Bu sefer gebeliğe hazirlik amaciyla da kullaniyorum. Kismet olutsa gebelikte de kullanacagim. Hatta emizrme donemi icin de bir cesidi var İmom latte ismi. Sonra da ona devam ama tabi doktor gorusu almanda fayda var. Ben o sekilde kullaniyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…