Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Selam arkadaşlar bu bebek konusunu çok kafaya taktım her an ama her an aklımda
Örgü öreyim unuturum diyorum örerken bile aklımda tamam örgü eşiliğinde dizi de açayım onu dinlerken örerim ama yoook yine aklımda...
Artık düşünmek istemiyorum tamamen unutmak istiyorum hiç aklıma gelmesin nasipse olsun hayırlısıyla. Ama inanın günler geçmiyor lütfen bildiğiniz kadar yardımcı olun ne yapa bilirim ?

Selam arkadaşlar bu bebek konusunu çok kafaya taktım her an ama her an aklımda
Örgü öreyim unuturum diyorum örerken bile aklımda tamam örgü eşiliğinde dizi de açayım onu dinlerken örerim ama yoook yine aklımda...
Artık düşünmek istemiyorum tamamen unutmak istiyorum hiç aklıma gelmesin nasipse olsun hayırlısıyla. Ama inanın günler geçmiyor lütfen bildiğiniz kadar yardımcı olun ne yapa bilirim ?

Psikiyatriye gidebilirsin canım düşük dozda bi ilaça başlatır bu kadar takıyorsun iyi gelir

Kızlar benide yazınbenim bat 6 ekim hatta 2 gün içindede ovulasyonum olacak inşallah bu ay tutar

Hatunlar bir müşkülüm var. Bilen varsa.. Kimyasal gebelik yaşadım biliyosunuz. Ayın9unda bhcg 17 idi. Ancak ayın 11inde adetle birlikte sonlandı. Bugün (ayın 20sinde) bhcg 8.8 çıktı. Dr 5in altına düşmeliydi birkaç gün sonra tekrar test yaptır dedi. Düşmesi bu kadar sürer mi normal mi bu durum?

Benim aynı ağrım oldu. O ay hamile olduğumu öğrenmiştim

Düşmesi gerekirdi diye biliyorum canım aslında

Bil
Düşmesi gerekirdi diye biliyorum canım aslında
Bilemedim ki kuzum. 2.gün çok ağrılı ve ağır kanama olmuştu. O gün attım diye düşünmüştüm. Dr söyledim. Muhtemelen atmışsındır dedi. Yine de bi test daha yaptır birkaç gün sonra dedi.

Belki yavaş yavaş düşüyodur canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…