Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
@venushatun28 ama bakmaması saçma geldi ins direnci çok önemli çünkü direk yumurtlamayı etkileyen bir şey benim doktor Prolaktini bile önemsemedi mesela direk ins direncine yoğunlaştı

Kuşum cahilliğime ver bu pco tam olarak nedir kist olmasa bile görüntüsü mü oluyormuş bilmiyorum da ben
Yumurtalar minik minik inci gibi dizili oluyor canım kiste dönüşüyor çatlayamadan bi de pco da yumurtlama zamanı tam belli olmuyor ilk foto pco lu görüntü diğeri normal

Eklentiler

• images (27).jpeg
    15,5 KB · Görüntüleme: 33
  • images (27).jpeg
    15,5 KB · Görüntüleme: 36
  • images (28).jpeg
    19 KB · Görüntüleme: 32
Eki Görüntüle 2693112
Ablalar yorumlar misiniz? Kasıklarim çok agriyor belimde erken yumurtluyorum sandim ama silik cikti yumurtalama olama olumca kasiklarim cok agrir belime de vurur suan da oyle agri cekiyorum
Henüz yumurtlaman görünmüyor.. belirgin çift çizgiye kadar teste devam etmelisin.. çift çizgiden sonrada t çizgisi silikleşene kadar devam et

Kızlar belliki her doktorun farklı kriterleri var.. Beslenme sadece bebek için değil yaşam tarzı olarak tabiki çok önemli ama bir doktorun öncelikli tutması diğerinin geri plana alması bende iyice kafa karışıklığı yarattı.. yani tek sebep beslenme tarzı olmamalı bence tedaviye başlamak için..
minseo canım bence sen çalışmalarına devam et testinde de bugün pik görünüyor bu ara her günü değerlendir boş geçme

Pko da cok yumurtlama olur canm normal yumurtlama harcndede bu testletde piki görürdün testin bozuk olma ihtimali olabilir

Tüh keşke daha önce haber olsaydı alırdım kullanırdım bulamam mı ki şimdi yarın ikinci gün olcak reglin olmadı diğer ay inşallah gerek kalmaz

Canım ben bu doktorları artık anlamıyorum anlamaya da çalışmıyorum gerçekten sıkıldım ya, 1 sene takmışlar bi kafaya başka bişey yok bu ay 7. Ayım yılbaşına kadar denerim olmadı artık direk tüpe falan gitmek istiyorum yıldım yemin ederim doktorlardan umudu kestim macuna umut bağladım artık

Sen ne durumdasn canm güzel haberlerini bekliyorum
Bu aya çok pozitif başlamıştım ama olmadı canım maalesef, 1-2 güne adet olurum bekliyorum İnşallah yapışıklık vs dertleriyle uğraşmam bir de, deli gibi korkuyorum umarım kalıcı bir sorun kalmamıştır bu kurtajlardan..Macun sipariş ettim bir de onu deneyeceğim bu ay, beslenmeyi de bozmuştum onu tekrar düzene sokacağım Sen nasılsın

Dur bakalm regl gelene kadar umutsuz olmak yok ağrın falan mı çok niye umutsuzsun
Bende yeni adet dönemimi beklemekteym kuzum insallah hazran annesi oluruz hedef o yediklerine dikkat et elbet yine gelicek minik yavrun

melinda- inşallah güzel haberler verirsin cnm kırmızlar gelmediği sürece Umut var Ben Bugün regl oldum cnm 2 gün önce geldi artık belirtilere hiç inanmıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…