Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canim ben gecen ay ilk defa test kullandim puk olmadan 2-2.5 gun once kivami yogun seffaf akintim olmustu
canım bu akıntı işi herkeste değişiyor sanırım benim regl bittikten 2 gün sonra şeffaf akıntı oluyor 1 2 gün sonra kesiliyordu bu ay ama mesela macunu kullandığımdan beri akıntım var ve bugün acayip bi akıntı oldu sarımsı gibi değişik baya yoğun yumurtlama akıntısıymış ve belim aşırı ağrıyor kasıklarım sağlı sollu ağrıyor

fiona13 canım dün sormuştun ya değişik bi akıntı gelmeye başladı peçeteye silince baya yoğun test yaptım bu arada pik değil sabah ki gibi hala
canım ben o dedğin akıntıdan iki gün sonra pik oluyo hatta demiştim ya iki aydır yumurtlama kanaması yaşıyorum tam o kanama gününden sonra pik görüyorum. bence senin pazar pik olucak :)

Ne macunu bu kullandığın senin ...

Aynen canim, ben test kullanana kdr hep o akintiyi o gun yumurtluyorum seklinde yorumlardim
ama gecen ay test kullaninca gordum ki akintidan 2-2.5 gun snra pik oluyor, karisik isler valla

Aynen canim, ben test kullanana kdr hep o akintiyi o gun yumurtluyorum seklinde yorumlardim
ama gecen ay test kullaninca gordum ki akintidan 2-2.5 gun snra pik oluyor, karisik isler valla
kesinlikle canım ama akıntıyı görmeye başlayınca doğurgan döneme girdik demek işte o zaman değerlendirmeye başlamak lazım

Canim ben gecen ay ilk defa test kullandim puk olmadan 2-2.5 gun once kivami yogun seffaf akintim olmustu
Ben de sadece bir kere pike yakın bir test görmüştüm ondan da iki gün önce yumurtlama akıntısı olmuştu demek ki doğurgan döneme girmiş olunuyor dediğin gibi canım minseo ama eltim akıntıdan bir gün önceki ilişkiyle hamile kaldı. Demek ki sperm yaşadı yani

evet kuzum 2 gün yaşıyormuş sperm çok kaliteliyse 3 gün bile yaşıyormuş o yüzden değerlendirmekte fayda var

eczhnm doktorlar da hep akıntınızı takip edin diyor akıntı görünce ilişki yaşayın diyorlar spermler o akıntı ile kolay yüzüyormuş

ay hadi inşallah uzun olsun da şans artsın eşim pazartesi yok bu 3 günü değerlendircem bugün pik olursa ama pik olmaza cumartesi pazar pazartesi sabah mı değerlendirsem bilemedim
Bilemedim ki genelde yumurtlamadan önce de değerlendirin sperm yasıyor vs diyokar ama bu konuda benimde kafam karısıyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…