Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
canim yumurtanin daha kaliteli olmasi icin nasil besleniyorsun? ben bu konuda cok eksigim, hatta asiri sagliksiz beslendihim soylenebilir cocuk yatar yatmaz cips kurabiye cikolata ne varsa, 48 kiloyum ama asiri abur cubur duskunuyum kndimi bildim bileli be durduramiyorum bunu, kizima gebeligimde canimin cektigi tek sey pringles turuncu kutu olmustu hc unutmam, bnm bu tarz beslenme ile yumurtalarimin cok da iyi durumda olabilceklerini dusunmuyorum

canım paketli ürünlerden uzak durmak zorundasın özellikle ŞEKERLİ ürünler malesef yumurta kalitesini çok bozuyor bol bol su yeşillik çiğ kuruyemişler tüket düzenli uyku uyuman lazım eve alma abur cubur almazsan yemezsin ben de dikkat etmeye çalışıyorum ama illa ki arada canın bişey çekiyo yiyosun önemli olan kötü beslenmeyi sürekli hale getirmemek, ben beslenme ile düzeltmeye çalışıyorum aylardır ama açıkçası en iyi sonucu bu ay aldım onu da macuna bağlıyorum direk yumurtayı uyardığı için sanırım. beslenme düzeni sabır işi zor malesef kolay diyemem

Beslenmenin doğrudan etkisi var canım yumurta kalitesine. Bence biran önce sağlıklı beslenmeye geçiş yap. Azalt abur cuburu.

Canlı yayın vardıya insta da orada bile hep beslenemnin üzerine durdu tüp bebek uzmanı

Cok tesekkur ederim canim verdigin bilgiler icin, bu ay gecti de adetimin 5.gunu bgn belki onumuzdeki ay macuna baslarim bn de

Benim ameliyat masasında uyumadan önce her yerim titriyordu hatta kız böyle bacağımı tuttu yani sakin olayım diye sonra uyumuşum zaten
Peki sana ameliyat önlüģümü giydirdiler sormuşmuydum ay unuttum kesin benimde titrer..uyusturma işi koldan iğneyle oluyor dimi

Peki sana ameliyat önlüģümü giydirdiler sormuşmuydum ay unuttum kesin benimde titrer..uyusturma işi koldan iğneyle oluyor dimi
Evet canım giydirdiler de onda bir şey yok ya, ameliyat önlüğünü giyiyorsun sonra damar yolu açıyorlar odada. Sonra sedye veya tekerlekli sandalyeyle ameliyathaneye indiriyorlar. Orda da 5 dakika sonra uyuyorsun zaten.

Hadi hayırlısı

fiona13 canım dün sormuştun ya değişik bi akıntı gelmeye başladı peçeteye silince baya yoğun test yaptım bu arada pik değil sabah ki gibi hala

Kızlar selamlar herkese. Bi süredir giremedim. Merak edenler olmusss böyle olunca cok üzülüyorumm valla hakkınızı helal edin. Asırı halsizlik uyku hali derken buraya giremedm. Kendime bile gelemedim. Suan cok iyiyim cok sükür. Kötü bişe yok Allaha şükür kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…