Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzum çok güzel görünüyor test belki de biz günde bir yaptığımızdan pik kaçırıyoruzdur o da aklıma geldi
Nisan topiğinde bir arkadaş pik ve çatlamadan tam 4 gün sonra ilişkiyle hamile kaldı
Yani ovulasyon testlerinin de çok bi güvenirliliği yok.
rüyamda da benim küçük bebek kardeşim vardı emekliyordu, annem de çok iyi bakamıyormuş Yaşından dolayı rüyada bile olsa bir bebek sevmek güzelmiş

olabilir canım yumurtlamaya yakın günde 2 3 kere yapmak lazım testi sanırım ama şöyle bişey var mesela gece lh yükselmeye başladı 24 saat sürüyor yumurtlama ertesi gün illa yakalarsın 24 saatten az sürmesi de sıkıntı bence. bu gece bebekler gelmiş rüyalara ben de geçen annemi gördüm öyle biliyo musun annem doğum yapmış lohusaymış bakamıyo diye ben alıyodum bebeği ondan

Bizim bilinçaltımızda ne var böyle ya

Ne otu canım bahsettiğin?

Canimmm insallah, bu arada testin cok guzel koyulasmis, bgn yarin pik olur ve tam doktor kontrolune denk gelir, mubarek cuma gunu Allah duymak istedigin her seyi duymani
nasip etsn canim

Herkese gunaydinlar, birbirimize dua edelim bugun

Ama dokotrlarda hep gün aşırı yapın diyor ay boyu gün aşırı. Benim de moralim bozu dün akşamı da değerlendiremedik göz göre göre gitti benim yumurta kesin bu ay da kaldı yen aya ((((((

Ben kendimi biliyorum uyumadan çektiremem panik olurum. .uyucam bisey hissetmicem ama yinede korkuyorum ya o ortamdan cok alem bi insanim

Ama dokotrlarda hep gün aşırı yapın diyor ay boyu gün aşırı. Benim de moralim bozu dün akşamı da değerlendiremedik göz göre göre gitti benim yumurta kesin bu ay da kaldı yen aya ((((((
Canim bence öyle düşünü kendini strese sokma her ay aynı gün yumurtlama olmayabiliyor, gün aşırı bana da çok zor geliyor htta ovulasyon gunleri dışında ben de hiç değerlendirmiyorum ama doktorların da vardır bir bildiği hepsinin diline aynı cümle pelesenk olmuşşsa

Biz de piki çoook geç degerlendirdik, catlamayi degerlendiremedik, olmadığını dusunuyorum benim de moralim çok bozuk

Ben kendimi biliyorum uyumadan çektiremem panik olurum. .uyucam bisey hissetmicem ama yinede korkuyorum ya o ortamdan cok alem bi insanim
Benim ameliyat masasında uyumadan önce her yerim titriyordu hatta kız böyle bacağımı tuttu yani sakin olayım diye sonra uyumuşum zaten

Kızlar şimdi yaptığım test öğleden sonra 3 gibi yapcam bi daha bi de akşam yaparım 10 gibi

Eklentiler

• IMG_20200918_095346.jpg
    141,4 KB · Görüntüleme: 45
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…