Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar şimdi yaptığım test öğleden sonra 3 gibi yapcam bi daha bi de akşam yaparım 10 gibi
Canım pik yakın bugün yarın olur gibi ama macun kullandığın için pikin uzun sürüp catlamanda gec olabilir gün aşırı değerlendir bence spermleri bitirme :KK70:

Yok adet biter bitmez yıkanıp hamile kalıyolarmış🙄Yani o 14. Gün yumurtlama süresnde değil. Ne zaman korunmasa hamile kalıyolarmış cart curt
Evet yaa annem de dört tane doğurmuş biri kazayla oldu bilmiyorum ama üçünüz adetimin bittiği gün oldunuz eminim diyor. Nasıl oluyor şaşkınım :) Sadece annemin adeti 10 günü buluyormuş belki ondandır

Canım pik yakın bugün yarın olur gibi ama macun kullandığın için pikin uzun sürüp catlamanda gec olabilir gün aşırı değerlendir bence spermleri bitirme :KK70:
ay hadi inşallah uzun olsun da şans artsın :KK70: eşim pazartesi yok bu 3 günü değerlendircem bugün pik olursa ama pik olmaza cumartesi pazar pazartesi sabah mı değerlendirsem bilemedim :KK14:

ay hadi inşallah uzun olsun da şans artsın :KK70: eşim pazartesi yok bu 3 günü değerlendircem bugün pik olursa ama pik olmaza cumartesi pazar pazartesi sabah mı değerlendirsem bilemedim :KK14:
Kuzu pik yakalıcam diye kendini strese sokma. Bu 3 gün değerlendir pztden sonra yine değerlendir. Zaten sperm vücudunda en az 2 gün garanti yaşıyor.

Kuzu pik yakalıcam diye kendini strese sokma. Bu 3 gün değerlendir pztden sonra yine değerlendir. Zaten sperm vücudunda en az 2 gün garanti yaşıyor.
Canım geçen ay yumurtam büyümedi hiç ben silikti testlerim bu ay koyulaşmayı görünce keyfim yerine geldi bugün çok mutluyum :KK70: bakalım bugünleri değerlendircez iyi kötü belki bişiler olur

Canım geçen ay yumurtam büyümedi hiç ben silikti testlerim bu ay koyulaşmayı görünce keyfim yerine geldi bugün çok mutluyum :KK70: bakalım bugünleri değerlendircez iyi kötü belki bişiler olur
Geçen ay ben hiç koyulaşma görmemiştim ki. Silik bile çizgi olsa gün aşırı değerlendirdim. Sadece 3 gün üstüste yapmıştık bi tık koyu diye. Hiç burdaki testler gibi koyuluk olmadı. Belki testten kaynaklıydı bilmiyorum. Ama sonuçta kimyasal da olsa bi gebelik oldu.

Geçen ay ben hiç koyulaşma görmemiştim ki. Silik bile çizgi olsa gün aşırı değerlendirdim. Sadece 3 gün üstüste yapmıştık bi tık koyu diye. Hiç burdaki testler gibi koyuluk olmadı. Belki testten kaynaklıydı bilmiyorum. Ama sonuçta kimyasal da olsa bi gebelik oldu.
Canım işte iyi gelişmeyen yumurta döllenince kimyasal oluyor muhtemelen senin ondan olmuştur ya yumurta ile ilgili sıkıntı ya sperm ile ilgili sıkıntı olması lazım kimyasal için. benim kimyasalım da benim yumurtam ile ilgiliydi %99 çünkü ben hiç çok koyu pikler görmedim testlerde belki bu ay bi ilk olacak

Maalesef negatif

Eklentiler

• IMG_20200918_114550.jpg
    IMG_20200918_114550.jpg
    38,5 KB · Görüntüleme: 42
X