Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım bugün değerlendiremem malesef eşim nöbette ama cuma cumartesi pazar değerlendircem dünü değerlendirmiştim
Değerlendir bencede balım millet yumurtlama döneminde olmadan hamile kalıyormuş bugün öyle duydum birinde in şaka gibi çok düşük bir ihtimal değil mi yaa

Cartedor Cartedor çok şaşırdım normalde hiç böyle olmazdı şu macun etki ediyordur inşallah ya
Insallah kuzum, bi suru kisi faydasini gormus sende gorursun ❤️
Ben ilk hastalandigim zaman sogan kuru ot falan denemistim hic bir ise yaramamisti ama dusun kocaman kist ilac bile etki etmiyor otlar ne yapsin demi. Sonra ameliyat oldum. Ve regl sancisi icin bir ot icmeye basladim, hep endometriosiz hastalarinin ictigi bir ot, ve benim icin mucizeviydi. Bunu kime önerdiysem faydasini gördu. O zamandan beri inaniyorum ben faydali olduguna. Insallah bu konudada olur, cift cizgi goruruz ❤️

Kuzum doktora cumartesi gitcem çok, merak ettim yarın gün içinde yapıcam test takip edicem bu ay bitkisel bi macun yiyorum o yüzden çok heyecanlı
Cumartesiye kadar catlarmiki acaba bu yumurta. Bir keresinde bana bi doktor yeni yumurtlamissin demisti muynede nasil biliyolar acaba

Cumartesiye kadar catlarmiki acaba bu yumurta. Bir keresinde bana bi doktor yeni yumurtlamissin demisti muynede nasil biliyolar acaba
Hiç bilmiyorum ki kuzum testlerde belli olacak sanırım yumurtanın görünümü ve şeklinden anlıyorlar canım

Insallah kuzum, bi suru kisi faydasini gormus sende gorursun ❤
Ben ilk hastalandigim zaman sogan kuru ot falan denemistim hic bir ise yaramamisti ama dusun kocaman kist ilac bile etki etmiyor otlar ne yapsin demi. Sonra ameliyat oldum. Ve regl sancisi icin bir ot icmeye basladim, hep endometriosiz hastalarinin ictigi bir ot, ve benim icin mucizeviydi. Bunu kime önerdiysem faydasini gördu. O zamandan beri inaniyorum ben faydali olduguna. Insallah bu konudada olur, cift cizgi goruruz ❤
Ya inşallah b vitamini ve folik asit dışında hiç bişey kullanmamıştım 6 aydır şuan sol kasığım sızlıyor belimle birlikte

Bugün 9. Gün uygulamaya yükledim testi yüzde 77 diyor 😯😯 benim normalde pik olcağı gün bile bu kadar koyu olmuyordu
Bugün 9. Gün uygulamaya yükledim testi yüzde 77 diyor 😯😯 benim normalde pik olcağı gün bile bu kadar koyu olmuyordu
erkenden yumurtlayacaksın o zaman , hadi inşallah bu ay güzel haberler verirsin😍

Öyle bişey bilimsel olarak imkansız neye dayanarak yumurtlama dışı hamile kaldıklarını öne sürüyolar
Yok adet biter bitmez yıkanıp hamile kalıyolarmış🙄Yani o 14. Gün yumurtlama süresnde değil. Ne zaman korunmasa hamile kalıyolarmış cart curt

Ben sadece alt tarafı cıkardım örtü veriyolar, sonra da bayılmışım uayndıgımda odadaydım ☺kesınlıkle anestezılı cektır..
Peki ameliyathanedemi yapiyorlar..ya o ortama girmek aletleri gorecek olma dusuncesi beni cok geriyor...yürüyerek girip kendini oda da mi buluyorsun

Seni çok iyi anlıyorum. Benimde pazartesi gününden beri lekelenmem oluyordu. Daha bugün sökülebildim. Her ay hayal kırıklığı yaşayıp sonra yine kaldığımız yerden devam ediyoruz. Tekrar tedavi olacakmısın peki
Aynen öyle 😔 Doktora tekrar gitmeyi düşünüyorum ya rahim filmi yada yine ilac ve catlatma olur diye düşünüyorum

Kızlar yatmadan önce bi test yapayım dedim akşam 7 ve 22. 30 daki testler
Koyulaşmış ama sanki fazla gelmiş idrar ona max çizgisini mi geçti kuzum yarın birdaha dene bakalımm kesin pik olacak yarın koskoyuuu olur macun şifa olmuştur inşallah 🤲🏻

Son düzenleme:
Peki ameliyathanedemi yapiyorlar..ya o ortama girmek aletleri gorecek olma dusuncesi beni cok geriyor...yürüyerek girip kendini oda da mi buluyorsun
Ya tabi ilk kez olacagı ıcın ben de heyecanlandım korktum, damar yolunu acıp anestezi verince uyuyorsun zaten, ıslem bıtınce odaya alıyorlar, odadayken uyanıyorsun.. Hiçbişey hissetmiyorsun, hatta anestezi kafası diye bişey var, hosun abıle gıdecek 😅 bu kadar gergınken anestezısız cektırmeyı dusunme bıle.. Ayrıca yürümüyosun tabıkı uyanmadan goturuyolar senı odaya

Koyulaşmış ama sanki fazla gelmiş idrar ona max çizgisini mi geçti kuzum yarın birdaha dene bakalımm kesin pik olacak yarın koskoyuuu olur macun şifa olmuştur inşallah 🤲🏻
Yok orda daha çubuk tam kurumamıştı o yüzden öyle max çizgisine dikkat ediyorum hep aynı sürede tutuyorum çubuğu

Yok adet biter bitmez yıkanıp hamile kalıyolarmış🙄Yani o 14. Gün yumurtlama süresnde değil. Ne zaman korunmasa hamile kalıyolarmış cart curt
Yani ya erken yumurtluyodur ya geç ama illaki yumurtlamaya denk geliyordur yumurta olmadan bilime kafa atan varsa onu hemen kutsal Meryem kategorisine yazalım😆

X