Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kalitesini nasıl anlayacaklar peki? Onun bir yolu var mı acaba.

Kesinlikle yaş ile birlikte kalitenin düştüğüne katılıyorum. Ancak bana hiçbir yumurta değerlendirmesi yapılmadı, doğal yolla hiç deneme yapmadık (ki zaten yapamıyoruz eşimin aldığı ilaçlar nedeniyle). Şu an durum değerlendirmesi olarak sadece yaşım baz alındı ve doğrudan tüp bebek dendi. Ben oraya takıldım. İllaki doktorlarda tecrübe ile konuşuyorlar. Ama insan etrafında 39, 40 hatta 41 de doğal yolla gebe kalanları görünce bir umut diyor:)

doktorlar her zaman bilimsel verilere göre değerlendirir canım tabi ki imkansız değil deneyebilirsin bu süreçte bi 6 ay 6 ay olmazsa o zaman tedaviye başlarsınız

görüntüden anlıyor doktorlar onu yumurta zayıfsa eğer kalitesi düşük oluyor zaten
Aaa iyiymiş onun için de test yaptırmanız gerekiyor mu acaba diye düşündüm. Benden onunla ilgili bir tahlil istemediler çünkü hiç. İyi görüntüden anlıyorlarsa sorun olsa söylerlerdi herhalde.

Ben bankacı olmak istiyordum dayım izin vermedi kendisi de bankacı kafayı mı yedin sen dedi bana iyi ki uyandırmış beni yoksa şuan ben de bankacıydım
iyiki uyandırmış canım valla ben bile bile lades dedim bakalım zararın neresinden dönersem kardır belki güzel bişiy olur ve bu mesleği bırakırım tamamen

OLMADI...
Test gününü beklerken dün yani iğnenin 14. Günü kahve leke geldi adetim başlıcak. .çok Üzgünüm. .ağladım ağladım ama elden bişey gelmez..bunda da vardır bi hayır ne diyelim
Canım, dertlerine sıkıntılarına ortağız, çok üzüldüm, dün akşam benim de içim çıktı ağlamaktan çok büyük sıkıntı vardı içimde. Bu yol çok zor ama birbirimize destek olacağız her zaman bu ay belki aşılamaya geçersiniz artık

Canikox melinda- karadenizkizi1982 Cartedor masalkzz GeminiWoman hanımlar sizler ne durumdasınız işlerin yoğunluğundan giremiyorum
Benimde isler con yogun kuzum. Izinden donunce butun isler birikiyor sagolsunlar kimse bakmio.
Ben tam pik zamanlarindayim buyuk ihtimal ama test yapmiyorum bu ay, boyle daha stressiz oluyomus vallaha. Her gun kosup test yapiodum ha pik oldu ha olucak amaan saldim. Iki gune bir degerlendiriyoruz, olucaksa olur artik. Reglim gelsin yine kan tahlili yapicam, bitincede rahim filmi.. Sonrada doktoru gorecegim iste
Sen nasilsinn?

Evet birbirimize en guzel destegız burda çünkü yolumuz bir❤ benim ilk tedavimdi bebek calismalarinin 8. Ayi olduğu için doktor cokta tedavi yanlısı değildi ben istiyorum yukurta gelistirici ve catlatma iğnesi verdi..rahim filmi dicek bana kesin ama cok korkuyorum. .anestezili istiyorum ama o ortam o seyler beni cok geriyo fobim var

Sizi canı gönülden tebrik ederim, ne güzel testi kafanızdan atabilmişsiniz. Doktorlar da gün aşırı ilişkiye girebilenler için teste gerek yok diyor zaten, ben ne testleri kafamdan atabiliyorum ne de gün aşırı ilşkiyi kaldırabiliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…