Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Belirti arama kuzum zaten ya olcaksa olacak o bebek sen çok beklemiceksin bence bu ay olmazsa gelecek ay olacak benim regl bitiyor ama hiçbir şey yapmıcam galiba bu ay
Bilmiyorum inşallah hepimiz daha fazla beklemeden kavuşuruz...bir tuhaf oldum bu ay, hiç iyi değilim, hiç böyle olmamıştım..Ben de adet sonrası bir şey yapmayacağım, iyi gelmiyor bana.Psikolojim çok bozuldu

Benim regl bitiyor ama hiçbir şey yapasım yok, kocaya da sinirliyim bu ara aramız hep limoni
bu ara gene mars mı be geri gidiyo uzun da sürcekmiş ben de öyleyim, inan var ya hiçbişi yapasım yok. temizlk bile yapmıyorum cumartesi hepsi birikti abla geliyo ayda bir derin temizliğe o bile diyo sen eskiden bu kadar dağılmazdın diye

Ilk kes bu ay testiz yapiyorum canim, test con stresli oluyo ya. Ilk denedigimde heycanli oluyor gibiydi ama artik bildigin stres yani.
Eskiden haftada bir bile zor geliyodu bana.. Onceleri kendimi zorladim simdi bende istiyorum gibi. Esimden yana sorun yok cok sukur ama bende cok problem var malesef.
Gun asiri iliski icin senmi sorlaniyosun esinmi?

Gezegenlerde yine bişiler var öfke patlamaların hazır olun diyordu sabah okudum

beni zorluyor canim, cok yogun calisiyorum esim icin farketmiyor, o nedenle de en verimli gunleri degerlendirelim bari derdindeyim
fakat testler esimde stres yapti gecen ay ilk defa kullanmamiza ragmen. ki normalde oldukca rahat biridir. cikamiyorim isin icinden

Benim regl bitiyor ama hiçbir şey yapasım yok, kocaya da sinirliyim bu ara aramız hep limoni
Enseyi karartmaaaaa her ay yeni bi umut ışığı bize canımız da sıkkın olsa kocaya kavga da etsek 1 ayda 2 güncük olan şansımızı çöpe atamayız ben de çok bunalıyorum inanki 7 ay olmasına rağmen seni çok çok iyi anlıyorum ama kendini kapatma canım o zaman daha çekilmez bi hal alır her şey

Esine soyleme testleri canim. Kendin yap. O hafta esine belli etme istede hic yorulmuyormus gibi yap. Aksam eve geldiginde cok yorgunum deme mesela, neseli olup bugun cok rahat gecti falan de. O sekilde esin yumurtlama icin oldugunu anlamasin

Kızlar benim takvime göre cumartesi yumurtlama günümdü ama 2 gün önce testte çift çizgiyi gördüm dün biraz silikleşmişti çatlama oldu diye düşündüm ama bugün yaptığımda yine pik görüntüsü vardı.. ilk defa bu ay böyle bişey yaşadım.. bu arada 3 gündür akıntım da var.. iyiki değerlendirmelerimi yapmışım diyorum şimdi bu değişiklik hayırlı sonuca işarettir inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…