Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
canım testere disli aslan pençesi sağlıklı yumurta üretmek icin .
Çakşır kökü suyu da daha cok erkeklerde sperm sayisni artirmak icin kullanılıyor . Kadınlarda ise gebe kalmaya yardimci oluyor.
Ben de bir haftadır başladım aslan pençesi civan perçemi ve hayıt otu bu üçünü karıştırıp demleyerek sabah akşam içiyorum. Şifa olsun inaşşalh

Kızlar bu konu açmaya çalışırken erkek bebek isteyenler diye bir sayfaya denk geldim 😳
Valla ne diyeyim bilemedim ki, şok oldum ya, kızları var diye insanlar çok baskı yapıyormuş o yüzden erkek olsun çok istiyolarmış inşallah kız olmazmış...
Allahım ne dertler var ya...:kızgın::kızgın:
delilik resmen. Allahtan da korkular ıyok mu nedi yaaa :kızgın:

inşallah canım çıplaklık ve adamla başbaşa olacak olmak beni çok geriyo o_O
Canim hiç korkma acımıyor ama kendini kasmazsan..ben ilk iki sefer cok rahattim hiçbişey hissetmedim ama en son yumurta takibinde büyümüş mü diye bakicakti ya büyümediyse diye stres yapmistim kendimi kasmışım doktor bile ilk defa rahat birak kendini dedi..sırf kastim diye ilk giriste cok hafif bise hissettim sonrasinda zaten bisey yok...yani tamamen senin rahat olmanla alakali bisey.. 2 dakkada bakip çıkıyorlar

Yazdıklarını okusan akıl tutulması yaşıyorlar bence, onların da imtihanı buymuş! Bunu imtihan olarak görüyorlar yani..
hayatta hiç zorluk yaşamamış insanların şımarıklığından başka bi şey değil ben şuan içimde olduğum duruma bile imtihan diyemiyorum neler yaşamış insanlar var tekrarlayan düşükler dış gebelikler hiç hamile kalamayanlar bunlar kalkmış kız mı erkek mi muhabbeti yapıyor. karnında taşıdığın cana bir şey olduğu zaman aklına gelen en son şey cinsiyet oluyor kimyasal gebelik yaşadığımda anladım bunu

Yaaa kızım :KK70::KK70: Güldürme beni.

Neyse milli oalcaksın sevin :KK70::KK70::KK70::

Benim üstümden tır geçmedi nerdeyse doktorlara gide gele gide gele. Neyin girip çıktığını bilmiyorum artık oraya
ben daha çömezim benim ilk olcak :110: utancından ağdaya gidemeyen ben doktorun karşısında 1.70 yatıcam ah ulan zalim dünya :KK70:

Canim hiç korkma acımıyor ama kendini kasmazsan..ben ilk iki sefer cok rahattim hiçbişey hissetmedim ama en son yumurta takibinde büyümüş mü diye bakicakti ya büyümediyse diye stres yapmistim kendimi kasmışım doktor bile ilk defa rahat birak kendini dedi..sırf kastim diye ilk giriste cok hafif bise hissettim sonrasinda zaten bisey yok...yani tamamen senin rahat olmanla alakali bisey.. 2 dakkada bakip çıkıyorlar
tamam kuzucum kasmıcam ben ilk gece de stresliydim ama kendimi kasmıcam diye kendimi şartladım ve hiç kasmamıştım kan bile gelmemişti :KK70: o konuda psikolojimi yönetebiliyorum allahtan işte koltuğa yatana kadar stres :KK49:

hayatta hiç zorluk yaşamamış insanların şımarıklığından başka bi şey değil ben şuan içimde olduğum duruma bile imtihan diyemiyorum neler yaşamış insanlar var tekrarlayan düşükler dış gebelikler hiç hamile kalamayanlar bunlar kalkmış kız mı erkek mi muhabbeti yapıyor. karnında taşıdığın cana bir şey olduğu zaman aklına gelen en son şey cinsiyet oluyor kimyasal gebelik yaşadığımda anladım bunu
Dün gece buna kafam takılı uyudum, o kadar etkilendim ki, bir insan nasıl bu kadar kör olabilir diye düşündüm.. senin sağlıklı iki tane kız evladın var ya.. hadi bizi geçtim insanlar engelli çocukları için bile bin şükür ediyor bu benim imtihanım demiyor bana bir melek gönderildi diyor.

X