Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çok şükür iyiyim canım dün sabahki faciadan sonra. Ama akşamdan beri kesildi gibi. Bugün 4.günüm halbuki benim 6 gün sürer. Devamı gelir mi bu ay böyle mi bitecek bilemedim.
Balım senin beta hamile gibi çıkmıştıı değilmiymişsin🥺

Merhabalar arkadaslar, ben de bu ay ilk defa ovulasyon testi kullanmistim, ayin 2sinde piki gordum ve oncesi 1 gun, pik gunu ve snrasi 2 gun degerlendirmistik ama bu sbh regl oldum. Cok sukur ki yaptigim hicbir test umutlandirmadi beni dolayisyla sasirmadim ☺️ onumuzdeki ayi heyecanla bekleyenlere beni de ekler misiniz 🥰

Merhabalar arkadaslar, ben de bu ay ilk defa ovulasyon testi kullanmistim, ayin 2sinde piki gordum ve oncesi 1 gun, pik gunu ve snrasi 2 gun degerlendirmistik ama bu sbh regl oldum. Cok sukur ki yaptigim hicbir test umutlandirmadi beni dolayisyla sasirmadim ☺ onumuzdeki ayi heyecanla bekleyenlere beni de ekler misiniz 🥰
Hoşgeldin kuzu 🤗

Ay evet ya ilk kez lazım oldu yoktu ne yazık ki sipariş ettim çok merak ediyorum ama olmayacak zaten eşimle tartıştık resmen yine denk geldi nasip olmuyor kuzu hayırlısı🤲🏻
Eşlerle araları sıcak tutmaya bakalım bu aralar. Ne derlerse heee :KK70::KK70::KK70: Benim de bugün pik olma ihtimali çok yüksek dünkü testimde ikinci çizgi bayabelirginleşmiştir. ama herif yok bu akşam işte. Dünü değerlendirdik bizde.

Eşlerle araları sıcak tutmaya bakalım bu aralar. Ne derlerse heee :KK70::KK70::KK70: Benim de bugün pik olma ihtimali çok yüksek dünkü testimde ikinci çizgi bayabelirginleşmiştir. ama herif yok bu akşam işte. Dünü değerlendirdik bizde.
AHAha çok tatlısın herif yok diyor :) bu şeyleri önceden saklama şansımız olsaydı keşke, resmen mucize tartışmadan bir ay geçirmek

Kızlar günaydınn,
SON 3 GÜN KALDI :KK12:
Bir belirtim yok... Göğüste hassasiyet devam diyor. Sadece kasıklarımda aşırı bir ağrı var arada giren. Sanki bir şey basınç yapıyor gibi. Dün sol tarafıma sancı girip duruyordu. Şimdi sağda var sanki iğne batıyor alta doğru... Başka da bir belirti yok. Vücut ısım 36.9 37 derece arası... Normalde 36.6 36.7 dır. Başka da bir şey yok. Sizler nasılsınız ?

Ben dün eşime fırında sütlaç yaptım çok seviyor diye bu hafta ona çalışcam :KK70:

Kızlar günaydınn,
Bir belirtim yok... Göğüste hassasiyet devam diyor. Sadece kasıklarımda aşırı bir ağrı var arada giren. Sanki bir şey basınç yapıyor gibi. Dün sol tarafıma sancı girip duruyordu. Şimdi sağda var sanki iğne batıyor alta doğru... Başka da bir belirti yok. Vücut ısım 36.9 37 derece arası... Normalde 36.6 36.7 dır. Başka da bir şey yok. Sizler nasılsınız ?
Baya belirti varmış aslında inşallah 3 gün sonra güzel haberler verirsin.

Kızlar günaydınn,
kuzum sende belirti yoksa biz napalım daha nolsun :KK70:

kızlar doktor alttan da muayene etti. pco var dedi. 9.30 da verdim tahlilleri, iki saate çıkar dediler ama e nabıza ne zaman düşer? minseo minseo kız ben reglyken bile açtım aştım galiba artık kendimi. doktırun tavrı çok olumlu değildi. biraz üzüldüm acık ağladım. rahim filmi çektir dedi.

kızlar doktor alttan da muayene etti. pco var dedi. 9.30 da verdim tahlilleri, iki saate çıkar dediler ama e nabıza ne zaman düşer? minseo minseo kız ben reglyken bile açtım aştım galiba artık kendimi. doktırun tavrı çok olumlu değildi. biraz üzüldüm acık ağladım. rahim filmi çektir dedi.
Nasıl çok olumlu değildi canım. İnşallah tahlillerin iyi çıkar pko olup hamile kalan çok var. Rahim filmi de çektir bir an önce hem şansını arttırır hem de tüpler açıksa için rahat eder. Açık değilse açılır.

X