Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canim hiç korkma acımıyor ama kendini kasmazsan..ben ilk iki sefer cok rahattim hiçbişey hissetmedim ama en son yumurta takibinde büyümüş mü diye bakicakti ya büyümediyse diye stres yapmistim kendimi kasmışım doktor bile ilk defa rahat birak kendini dedi..sırf kastim diye ilk giriste cok hafif bise hissettim sonrasinda zaten bisey yok...yani tamamen senin rahat olmanla alakali bisey.. 2 dakkada bakip çıkıyorlar
Bi arkadaşa bakıp çıkacaktım cümlesi aklıma geldi çok alakasız ama :KK70:

Dün gece buna kafam takılı uyudum, o kadar etkilendim ki, bir insan nasıl bu kadar kör olabilir diye düşündüm.. senin sağlıklı iki tane kız evladın var ya.. hadi bizi geçtim insanlar engelli çocukları için bile bin şükür ediyor bu benim imtihanım demiyor bana bir melek gönderildi diyor.
insanoğlu çok nankör, şükürsüz. 1 tane bebeğim olsa dünyayı yakarım bırak kızı erkeği

Çok şükür iyiyim canım dün sabahki faciadan sonra. Ama akşamdan beri kesildi gibi. Bugün 4.günüm halbuki benim 6 gün sürer. Devamı gelir mi bu ay böyle mi bitecek bilemedim.
bitebilir kuzum dün çok yoğun geçmiş ya kısa sürebilir allahtan bizim kısa sürede başladı kanama ileriki haftalarda kimyasal yaşayanların 1ay bile kanaması süren oluyor

Peki ac tok ne zaman içicem kaç gun gun icicem

Ben sabahlari aç karnina içiyorum . Aksamda yatmadan önce icerim . Kac gun içme kısmına gelince mesela adetin bugun mu bitti basla. Sabah aksam gunde 2 sefer ic. Adetine 4 gun kala içmeyi bırak. Yani kac gun icecegin adet adet dongune bagli olduğu icin sayi veremiyorum .

Bende öyle bekliyordum cuma ya kadar bekliycem inşallah olur 4 unde çok agrım var di doktora gittim yumurtan yeni çatlamış dedi geç dolandı sanırım inşallah hayırlı sonuçlar alirim
17 18 i gibi daha net sonuc alırsınız,inşallah vardır ❤️🌸

Canlar merhaba çok giremiyorum ama aklıma takılan bir şey var, benim hem kasıklarım ağrıyor garip şekilde hafif ama, bide hem şeffaf hem beyaz akıntı geldi yumurtlama belirtisi akıntısı bu mu ben pko olduğum için anlayamıyordum ikini kez sanki hissediyorum, eşimle aramız bozuk gitti o zaman değerlendirmedim

Canlar merhaba çok giremiyorum ama aklıma takılan bir şey var, benim hem kasıklarım ağrıyor garip şekilde hafif ama, bide hem şeffaf hem beyaz akıntı geldi yumurtlama belirtisi akıntısı bu mu ben pko olduğum için anlayamıyordum ikini kez sanki hissediyorum, eşimle aramız bozuk gitti o zaman değerlendirmedim
yumurtluyor olablirsin canım

evet canım yumurtlama belirtisi

X