Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bu konu açmaya çalışırken erkek bebek isteyenler diye bir sayfaya denk geldim 😳
Valla ne diyeyim bilemedim ki, şok oldum ya, kızları var diye insanlar çok baskı yapıyormuş o yüzden erkek olsun çok istiyolarmış inşallah kız olmazmış...
Allahım ne dertler var ya...:kızgın::kızgın:

Diziyi bende cok begendim ama izlerken aglamıym diye kendimi tutmaktan basım agrıdı🤦🏻‍♀️ Kader motifine değinmiş olması ve bu halkadan kopmaya calısmak farkındalık vs değinmiş olması güzel geldi banada izlerim artık
Ben de tuttum tuttum en sonra candan Erçetin çalınca koyverdim😅

Kızlar bu konu açmaya çalışırken erkek bebek isteyenler diye bir sayfaya denk geldim 😳
Valla ne diyeyim bilemedim ki, şok oldum ya, kızları var diye insanlar çok baskı yapıyormuş o yüzden erkek olsun çok istiyolarmış inşallah kız olmazmış...
Allahım ne dertler var ya...:kızgın::kızgın:
Allah akıl fikir versin gerçekten...

Ya niye öyle diyorsun canım benim bir kere gebe kalmışsın ya şimdi neden olmasınn😍
Merhaba bende 4,5 kez test yaptim ikinci çizgi silik hep bugün 2 gün geçti kan verdim 2.0 çıktı 😔şubatta kimyasal gebelik yaşadım çok istiyoruz resime göre siz nedersiniz kizlar

Eklentiler

• 20200912_204852.jpg
    20200912_204852.jpg
    29,9 KB · Görüntüleme: 41
Merhaba bende 4,5 kez test yaptim ikinci çizgi silik hep bugün 2 gün geçti kan verdim 2.0 çıktı 😔şubatta kimyasal gebelik yaşadım çok istiyoruz resime göre siz nedersiniz kizlar
Bu cizgi baya belirgin daha yuksek cıkmalıydı bilemedim ki 🙄

Insallah canim ya..
Peki adet belirtin oldumu hiç? Birde senin 2. Çocuk mu olucak

Hiç olmadı dün sadece ara ara hafiften karın bel ağrısı oldu oda geçti hemen. Normalde bir kaç gün öncesinde lekelenmem olurdu oda olmadı.sivilcem çıkardı mutlaka hiç çıkmadı. Çok farklı bi ay oldu ya. Daha öncesinde hamileliğim oldu ama 21. Haftada kaybettim.

Hiç olmadı dün sadece ara ara hafiften karın bel ağrısı oldu oda geçti hemen. Normalde bir kaç gün öncesinde lekelenmem olurdu oda olmadı.sivilcem çıkardı mutlaka hiç çıkmadı. Çok farklı bi ay oldu ya. Daha öncesinde hamileliğim oldu ama 21. Haftada kaybettim.
Rabbim yerini doldursun insallah canim benim..
Söylediklerin benimkine o kadar benziyor ki, adetle hamilelik belirtisi birbirine benziyor diyorlar ya hicbiri yok iste...sanırım benimde pat diye adetim gelicek😕

kızlar ben de yarın üçüncü gün hormon testi isteyeceğim doktordan sabah randevu aldım. dua edin bana da ya sorun çıkmasın hormonlarda ilk kez baktırcam detaylı heyecan yaptım. 🤭
İnşallah çok güzel sonuçlar alırsın canım 🤲

Rabbim yerini doldursun insallah canim benim..
Söylediklerin benimkine o kadar benziyor ki, adetle hamilelik belirtisi birbirine benziyor diyorlar ya hicbiri yok iste...sanırım benimde pat diye adetim gelicek😕

Amin inş 🙏 ama kişiden kişiye değişiyor ya belirti durumları senin öyle olup güzel haberleri almayacağımızı bilemezsin :) inş öyle de olur. Bozma hemen moralini

X