Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar günaydın, vajinal ultrasonda acı vs. Oluyor mu tam olarak biraz detay verir misiniz strese girdim şimdiden 😢
canım hiç bişey olmuyo inanki cidden sonra bu muymuş falan diceksin :) doktora geldim ben de gelmedi hala bekllyorum stres oldum 🥴

canım hiç bişey olmuyo inanki cidden sonra bu muymuş falan diceksin :) doktora geldim ben de gelmedi hala bekllyorum stres oldum 🥴
inşallah kuzum cumartesi görcez bakalım :63: ay stres yapma birazdan prolaktinine bakılcak ben ilk sefer stresten bayılcaktım prolaktin 38 çıktı :KK70:

Kızlar günaydın, vajinal ultrasonda acı vs. Oluyor mu tam olarak biraz detay verir misiniz strese girdim şimdiden 😢
Günaydın kuzu 🤗
Ne acısı güzelim kendini kasmazsan hiç sıkıntı yaşamazsın. Zaten jel sürüyorlar cihaza. Hoop girdi anlamadın bile. Rahat ol. Kendini kasarsan tabii ki rahatsızlık hissedersin ama canın yanmaz. Sen sadece ekrana bak. 😘

Günaydın kuzu 🤗
Ne acısı güzelim kendini kasmazsan hiç sıkıntı yaşamazsın. Zaten jel sürüyorlar cihaza. Hoop girdi anlamadın bile. Rahat ol. Kendini kasarsan tabii ki rahatsızlık hissedersin ama canın yanmaz. Sen sadece ekrana bak. 😘
ilk kez olucak ya bilinmezlik gerdi beni :KK70: aslında canı tatlı bi insan değilimdir korkmam ama bu değişik bişi :KK70: cumartesi sabah 10 da kesilecek biletim bakalım :olamaz:

inşallah kuzum cumartesi görcez bakalım :63: ay stres yapma birazdan prolaktinine bakılcak ben ilk sefer stresten bayılcaktım prolaktin 38 çıktı :KK70:
prolaktinim şuan tavan hissediyorum doktor yarım saat geç kaldı mesela suan benim hormonlarımın sorumlusu bu doktordur. 😁

prolaktinim şuan tavan hissediyorum doktor yarım saat geç kaldı mesela suan benim hormonlarımın sorumlusu bu doktordur. 😁
hahaha geçen ben de dahiliyeci ile konuşurken aynı şeyi söyledim doktora prolaktinin düşmüş gözün aydın dedi ben de dedim tekrar geri yükseldi sizi beklerken merak etmeyin :KK70:

ay bu işler doktordan doktora çok değişiyormuş sanırım bazı kişiler ultrasonda bile çok acıdı diyen var kadın doktorlar daha sert oluyor diyolar o_O benim doktorun eli hafiftir inşallah :KK51:
Aa demek ki kadın olmasıyla alakalı kuzu kadındı benimki :işsiz: :KK39:

X