Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim daha 4 ya yani gerçekten de şimdidem tükendim.. 6 günüm kaldı. İçimde ki pislik git test al diyo. Kendimi tutmam lazım her ay aynı oyuna düşüp erken gebelik testi alıyorum yeter yani
Yok yok alma gerçekten yıpratıcı oluyor ben o erken gebelik işini 3. Ayda bırakmıştım. Hem moralin çok bozuluyor sürekli negatif görmekten hem de kimyasal olursa çok üzücü oluyor. Gecikmesini beklemek en iyisi
Yaşlarimiz da yakınmış bu arada herhangi bir takviye kullanıyor musun?

Benim de aynı bildiğin gibi kuzum ya işte başıma insülin direnci çıktı bi de onla uğraşıyorum haftaya doktor yolları vajinal ultrasona gireceğim ben de bu ay bitkisel ballı karışımdan aldım

Benim de aynı bildiğin gibi kuzum ya işte başıma insülin direnci çıktı bi de onla uğraşıyorum haftaya doktor yolları vajinal ultrasona gireceğim ben de bu ay bitkisel ballı karışımdan aldım
Benim de insülin ile ilgili sorunum var bence. Ani tansiyon değişikliği oluyor bazen. Vajinal ultrasonda yumurtaların durumuna bakıyorlar sanırım. Bence de kontrol edilmesi gereken bir şey ben de merak ediyorum ama çok çekiniyorum. Önce sen git bakalım ona göre ben de gideyim

Çok üzücü canım benim evet bitkisel şeyleri çok karıştırmak iyi değil iyi yapmışsın tsh ında falan sıkıntı var mı

Olabilir canım tsh insülin mutlaka baktır ben de çok çekiniyorum ama mecbur bakalım allah sonumu hayretsin çığlık çığlığa çıkmam inşallah odadan insülin direncinde erkeklik hormonu daha fazla salgılandığı için hamile kalmak zorlaşıyormuş

Inşallah
Ben hormonlara baktirmistim zaten aslında ama
o hormonlara bakılmadi. onun için farklı bir bölüme mi gitmek gerekiyor ?

Ay hadi inşaallaahhh hepimiz inşaallahh ❤ DR gittiniz mi hiç?
Gittik canım bende rahim filminde septum(perde) çıktı bir sene önce, doktor engel olmayacağını söylediğinden yumurtlama takibi Ve aşılama yaptık.

Sonuç alamayınca ameliyat olmak istedim septum alındı, bu ikinci regl olacak. Her şeye sıfırdan başlıyorum yani

O gittiği doktorda nasıl doktor muş yaa eşininde testini istemesi lazımdı başlamadan tedaviye

O gittiği doktorda nasıl doktor muş yaa eşininde testini istemesi lazımdı başlamadan tedaviye
Ya kuzum yıldızsavaşçısının başına gelenleri falan da düşün, doktorun o anki ruh haline bağlı işte, uğraşmak istemiyorsa o anda, nasıl denk gelirse öyle bir tedavi uyguluyor

Canım 0 belirtim vardı. Regl sancılarım başladı şimdi. Pek umudum yok yani bu ay. Sende varmı belirti nasıl gidiyor :)
Benimde hiç belirtim yok..hatta böyle kendimi dinliyorum gene yok herşey aynı...hissiyatta yok normalde ben ovulasyonda piki görünce bikaç gün sonra Göğüs hassasiyetim başlıyordu pesine adet sancısı tarzinda ağrılar.. bu ay ilac kullanip yumurta gelisti ya onla mi alakali bilmiyorum ama henüz başlamadı...bu bi belirti olur mu dersen içimde pek umut yok malesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…