Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yıllardır kullanmadım. Bi deneyeyim. Seni mi kırıcam..
Canım rahim kendini kolay temizlesin diye diyorum aslında çünkü normal reglden biraz farklı bir kanama doktor kullan der de adam kimyasal kanaması yaşamadığı için kağıt üzerinde biliyor bu kanamayı ben yaşadığım için öyle dedim sana

kuzum benim kimyasalın üzerinden 5 ay geçti ben hiç bir takviye kullanmadım asprin ve folik asit içmiştim sadece o kadar sanırım kimyasaldan sonra 3 4 reglde rahim anca toparlıyor doktorların tavsiyesi de korunmanıza gerek yok ama 3 ay dinlendirseniz iyi olur diyorlar hatta 6 ay bile diyen var kısa bir süre için bile olsa hamile kalıyoruz rahim genişliyor hormonlar değişiyor işleyiş birden değişiyor ve birden son buluyor vücudun toparlanması için zamana ihtiyacı oluyor bence benim konuştuğum bi doktor kimyasalın hemen üstüne hamile kalmamanı tavsiye ederim demişti ama ben korunmadım zaten olmadı da

Yerim seni kuzu İnan ki evde ped namına bişey yok yıllardır kullanmamışım. Gittim aldım geldim Deneyeyim bakalım

Evet zaten yazdım ya mesajda da ‘BEN 4 AYDIR BÖYLEYSEM BENİ YORDUYSA, YILLARCA BEKLEYENLERLER NAPSIN’ diye
Orayı kaçırmışım ben de üçüncü ayda bile bu duruma gelmiştim, iki buçuk yıl geçti aynı yerdeyim, o yollarda bulunmuş biri olarak kendinizi üzmeyin çoook yüksek ihtimalle ilk bir yılda hamile kalacaksınız inşallah hatta birkaç aya

Sağol kuzum
Senin ağrın kanaman nasıl? Rahatladın mı biraz daha?
Bugün iyiyim canım normal seyrine döndü ya benim 2. Gün hep pıhtı düşer oturarak çalışıyorum uzun süre dün de birden ayağa kalkınca heralde birden geldi bütün kanama pedde ememedi o kadar kanı olan oldu

Ay hadi inşaallaahhh hepimiz inşaallahh ❤ DR gittiniz mi hiç?

Siz hangi günleri değerlendirdiniz ne kadardık istiyorsunuz
Bizim hikaye de üzücü hikayelerden 2019 hazirandan beri korunmuyoruz, 2 kere hamile kaldım ama kaybettim maalesef. Bu ay da tekrar denemeye başladığımız ilk ay..ovulasyon testi kullandim 7 eylul pik oldu,pik gününü ve önceki günleri gunasiri değerlendirdik sonrasini degerlendiremedik maalesef

kuzum senin kimyasal mı olmuştu yoksa düşük mü pıhtılaşma falan mı var

Bakalımm peş peşeyiz benim de BAT 17 EYLÜL inşallah zaman bi akıp geçse de öğrensek artık
Evet değil mi bi belirtim yok 8 gün kaldı. Inofolic combi kullandım diye birazcik umitliyim sadece ama yine olmazsa hiç şaşırmıycam. Bir kutu daha kullanabilirim inofolic. 6. Denememiz olacak Eylül'de

canım senden ne var ne yok ne zamandır görmüyorum seni buralarda :)
Canım bir şey yok bende de daha Bat bekliyorum 8 gün kaldı. Bu ay inofolic combi kullandım ve keci boynuzu. Öbür aya arı sütü polen karışımı inofolic ve keci boynuzu ile devam etmeyi düşünüyorum. Sende ne var ne yok?

Evet değil mi ☺ bi belirtim yok 8 gün kaldı. Inofolic combi kullandım diye birazcik umitliyim sadece ama yine olmazsa hiç şaşırmıycam. Bir kutu daha kullanabilirim inofolic. 6. Denememiz olacak Eylül'de
Benim daha 4 ya yani gerçekten de şimdidem tükendim.. 6 günüm kaldı. İçimde ki pislik git test al diyo. Kendimi tutmam lazım her ay aynı oyuna düşüp erken gebelik testi alıyorum yeter yani

Evet hakkımızda hayırlısı siz bu konuda bilinçli gitmişsiniz. Umarım gönlünüzden geçen en hayırlısı olur güzel haberlerinizi de buradan alırız

kuzum senin kimyasal mı olmuştu yoksa düşük mü pıhtılaşma falan mı var
Yok canım bebeği görüyoruz biz ama sonra gelişimi duruyor 6. haftadan sonra...kalp atışını hiç duyamadık.tam iyice bağlanıyorsun gidiyor o kadar yıkıcı ki hafif pıhtılaşma eğilimi var ama ondan olmuyor ikisine de sağlıksız gebelik dediler benimle ilgili değilmiş,bebeğin sonucu da öyle geldi..yumurta ve sperm kalitesini arttiralim madem dediler en son, iki aydir eşimle takviye kullanıyoruz işte..bitkisel kürleri denemedim denemek istemiyorum korkuyorum ben onlardan yaşım da var hormon dengemi bozmak istemiyorum.Insallah işe yarar bu takviyeler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…