Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İlk defa senden duydumm ' inofolic combi' bi araştırayımm olmadı denyeyimm ben de.... Belirti bende de yok sadece azıcık göğüs hassasiyeti ve uyku modu bir de vücudum alev gibi vücut ısım 36.7 36.9 arası gidip geliyor.... Her şeye umutlanmak istemiyorum ama bu kez içim daha bi farklı inşallah olur...

İlk defa senden duydumm ' inofolic combi' bi araştırayımm olmadı denyeyimm ben de....
Düşünüyorum zaten... Bu ay olmazsa bir daha ki ay doğal yollardan hani soğan kürü falan deneyip gün aşırı ilişkiye girerim. O da olmazsa dr gidicem diyicem 2 yıldır evlendiğimizden beri korunmadık 1 yılı geçti çocuk istiyoruz diye. Sallayacağım yoksa bakmıyorlar

Ay hadi inşallaahh daha bi umut var gibi bu sefer

Ayynenn öyle canım boşa gitmiş oluyorsun 8 aylık gittiğimde geri yollandığımdan biliyorum, ahh çok pişmanlığım var bu konuda
Ay hadi inşallaahh daha bi umut var gibi bu sefer
Yani canım ihtimalin arttığı kesin, ben daha umutluyum en azından

Bu topik inşallah ugur getirir sana canım .. 4 yil bekleyen biri olduğumdan gerçekten Allah yardımcımız olsun

minseo canim Ağustos ayından önce bende senin gibiydim her adetimde mutlaka parça parça kan pihtilari 2 gun boyunca gelirdi . Ama Ağustos'da doğru düzgün kanamam olmadi. Simdi de adetim ama Kimyasaldan önceki gibi fazla kanamam olmuyor ve hic kan pihtilari düşmedi ..

Canım hamilelik düşünen bi kadının en az 3 ay öncesinden folik asit kullanmasi gerekir.

Sağol kuzum. Kısmet değilmiş. Üzüldüm tabii ama öyle dertler okuyorum görüyorum ki daha da uzatırsam Allahın gücüne gider.

Senin de hakkında hayırlısı olsun inşallah

Canım pıhtı çok abartılı olmadığı sürece normalmiş reglde geçen ay da benim çok az geldi ve pıhtı falan düşmedi mesela benim insülin direnci bozuyor gibi geliyo bana artık ilaca başlamak istiyorum zaman kaybediyorum

Kuzular yine test yaptım dayanamadım 18:30 ta yaptım

Eklentiler

• 7C955641-77A9-49CF-B88E-F0BE169FB507.jpeg
    201 KB · Görüntüleme: 44
  • 953318B1-3883-41CD-B0EF-D4B655F28901.jpeg
    211,3 KB · Görüntüleme: 43
Sıfırdan değil sıfır tertemiz rahimle kaldığın yerden devam ediyorsun

Yaaa kızlar hala adet olamadım kaşıklarım patlıyor cok affedersiniz sanki vakumlama b8cal sıkılıyor dr ultrasonla baktı bisey yok dedi horm9n istedi oda devlet bakmıyor aile hekimi yapmıyor ne yapmam lazım bilemedim

Kızlar bunlar benim ovulasyon testlerim 9 ve 11 Eylül aynı gibi polikistik overliyim nasıl Bi yol çizmem lazım yardımcı olabilir misiniz benim gibi pcolu olan varmı ve hamile kaldıysa nasıl kaldıı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…