Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yok yapmadi amh baktirmadim bu ay ama su var cidden gecen ay ve bu ay adetim inanilmaz az 2 gunde bitti damla var resmen afedersin acik acik yaziomda
Canım demek ki kistler ya büyüdü ya çoğaldı bu da regli etkiledi doktorun verdiği ilaçları kullan bakalım onlar mutlaka işe yararlar malesef bu kistler hepimizin belası

Canım demek ki kistler ya büyüdü ya çoğaldı bu da regli etkiledi doktorun verdiği ilaçları kullan bakalım onlar mutlaka işe yararlar malesef bu kistler hepimizin belası
Aynen kistler cogalmis zaten gecen aya kadar yoktu malesfe polikistik artmis vs femera ise yarsr ama insallah kendiliginden buyur ve kendiliginden catlar insallah cok yorucu bu surecler gercekten

Aynen kistler cogalmis zaten gecen aya kadar yoktu malesfe polikistik artmis vs femera ise yarsr ama insallah kendiliginden buyur ve kendiliginden catlar insallah cok yorucu bu surecler gercekten
inşallah canım inşallah sen yine de ilaçlarını düzenli iç

Canim amh dusukmu anlamadim, amh dusukse pko olmuyo diye biliyorum

os akademi ankarada doğum haritası analizide aldım. normal analizde yapıyor. osakademi yazınca çıkıyor instagramda.

Astrologelvan tavsiye ederim canım bendegulcandarli bi de
osakademi instagramda. ben doğum haritası analizide aldım normal analizde yapıyor. memnun kaldım açıkçası. her aradığımdada açıp cevaplıyor. bitti gitti demiyor.

Arkadaşlar merhaba. Benim amh düşüklüğü problemim var. Bu ay da doğal yollardan olmazsa önümüzdeki ay tüp bebek yapacağız hayırlısıyla. O yüzden bu ay için hepinizin desteğine ihtiyacın var ne olur her okuyan bi dua etsin yalnız bırakmayın beni. İnşallah kendiliğinden olur bu ay amin
Allah gönlüne göre versin canım. İnşallah kendiliğinden olur hayırlısıyla 🙏🙏🙏

Takip edeyim onu da 🙏
yaa şöyle aradım randevu aldım. kadın 2 gün sonraya randevu veriyor. oyle gel bakayım demiyor. haritaya çalışıyor. 8 sayfa yazı yazmış. elime döküman verdi. 1,5 saat anlattı 1 saat boyuncada sorularımı cevapladı.2,5 saat sürdü. haritamıda ekrana yansıtmış bana göstere göstere anlattı. ayrılırkende mutlusun değil mi kafanda bişey kalmadı değil mi diyo. şaka gibiydi.

X