Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet ama prolaktin soganda buyuk ihtimal 15 gun once 9 du cunku cok onemsemiuorum onu asil e2 sorun die okudum 50 alti olmaliymis yokda gebelik zorlasiyomus bilgisi olan varmi doktor bana bisey demedi
ooo o kadar yükseltmiş mi soğan o_O e2 hakkında hiç fikrim yok canım benim 52 idi doktor normal demişti

Ben de başaldım dün civan perçemi, aslan pençesi ve hayıt tohumu birer tutam koyup çayını demliyorum sabah ve aksam içiyorum. Adetime bir hafta kala bırakırım içmeyi. Adet olunca yine başlarım. Zaten benim bu gidişle hamile kalma uzadı ileri tarihlere şimdide yapışıklık çıktı rahimde .:KK43:
Sen bi dusuk yasadin demi ondan oldu belkide

Sen bi dusuk yasadin demi ondan oldu belkide
Düşük değil canım kürtaj oldum mejburen kendi düşmedi. Kendi düşmesi daha avantajlı bir durum. Rahime müdahale edilmiyor. E birde ben de parça kaldı içerde 2 ay sonra histereskopi yapıldı. Şimdi işte tekrar genel konrollerimi yaptırayım dedim yapışıklık çıktı karşıma şimdide

Ha

Haklısın canım. Ama inan olacağı varsa ister 30 gün ister 1 gün ilişki olsun o yine olur

Tabi nasiptr varsa olur bunuda bugün yaptım az önce nasıl sence

Eklentiler

• 20200908_170106.jpg
    20200908_170106.jpg
    71,5 KB · Görüntüleme: 27
  • 20200908_170118.jpg
    20200908_170118.jpg
    59,9 KB · Görüntüleme: 28
Düşük değil canım kürtaj oldum mejburen kendi düşmedi. Kendi düşmesi daha avantajlı bir durum. Rahime müdahale edilmiyor. E birde ben de parça kaldı içerde 2 ay sonra histereskopi yapıldı. Şimdi işte tekrar genel konrollerimi yaptırayım dedim yapışıklık çıktı karşıma şimdide
Insallah saglikli gebelik olur canim

ooo o kadar yükseltmiş mi soğan o_O e2 hakkında hiç fikrim yok canım benim 52 idi doktor normal demişti
Evet senin iyi ben doktorla tekrar konustum tedavisiz cocugun olmaz dedi tedaviyle olur dedi moralim bozuk ya anlayan kimsede yok heralde burada erken menapozami girece m ne olacak acaba anlamiuorum

Evet senin iyi ben doktorla tekrar konustum tedavisiz cocugun olmaz dedi tedaviyle olur dedi moralim bozuk ya anlayan kimsede yok heralde burada erken menapozami girece m ne olacak acaba anlamiuorum
peki neye dayalı bi tedavi yani neden tedavisiz olmazmış açıklama yaptı mı sana canım ?

X