Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kızlar bişi dicem bende yada eşimde diyelim hiç sorun yok ben gidip kafadan tüp bebek yaptırcam diyebiliyo muyum ? yani ben iki senedir gebe kalamadım sonuçta var bi sorun belli. bütün tetkikler yapılsa film tahlil zart zurt çok engel bişi çıkmasa gidip diyebiliyoz mu devlet ne kadarını nasıl karşılıyo bu durumda ?

kızlar bişi dicem bende yada eşimde diyelim hiç sorun yok ben gidip kafadan tüp bebek yaptırcam diyebiliyo muyum ? yani ben iki senedir gebe kalamadım sonuçta var bi sorun belli. bütün tetkikler yapılsa film tahlil zart zurt çok engel bişi çıkmasa gidip diyebiliyoz mu devlet ne kadarını nasıl karşılıyo bu durumda ?
Biz öyle yaptık yapabilirsin. Gerci bende yumurta problemi var ama doktor dogal yollarla olur demisti. Ben tüp bebek istiyorum dedim tedaviye başladık. Yapilabilir yani

Evet canım özel kliniklerde yapıyorlar ama bazen mesela doktor size tüp bebekten önce aşılama deneyelim olma ihtimali daha yüksek vs. Diyebilir seçenek sunar irenbe tüp bebek merkezine iyi diyorlar orada ümit diye bi doktor var kadın onun adını çok duydum

Biz öyle yaptık yapabilirsin. Gerci bende yumurta problemi var ama doktor dogal yollarla olur demisti. Ben tüp bebek istiyorum dedim tedaviye başladık. Yapilabilir yani
Tedavi sürecinde misin canım ne sıkıntın vardı yumurtlamada

Evet ama prolaktin soganda buyuk ihtimal 15 gun once 9 du cunku cok onemsemiuorum onu asil e2 sorun die okudum 50 alti olmaliymis yokda gebelik zorlasiyomus bilgisi olan varmi doktor bana bisey demedi
Benim bir kere 28 çıkmıştı, doktor normal demişti, sonra da düşük çıkmıştı zaten, bu değerler önemsiz canım

Çok şükür daha sakinim Allah büyük Bu ay nasip olacaksa olur olmayacaksa ben neyaparsam yapim olmaz Sen napıyorsun nasılsın canım
Iyim canim tatildeyim iki hafta oluyo, cok iyi geldi banada. O yuzden cok sik giremiyorum. Kendine iyi bak kuzum ❤️

Valla canım 1seneyi geçmişse deneme yapılıyor diye biliyorum

X