Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çok kötü geçti ilk aşama gk gy ikincisi eğitim bilimleri de belli değil ama ama gk gy ye göre iyiydi, kendini alan sınavına vereceğim , senin nasıl geçti canım buralara çok girmem bugün bildirim gelince gireyim dedim, inşallah her şey bitip girdiğimde sizi hamile olarak görürüm ben bıraktım bebek işlerini, artık sınava hayatıma farklı konulara yöneleceğim ,
Canim senin branş neydi ? @venushatun28

Hamile olanlara özellikle sormak istiyorum. vücutta yanma hissi varmı kızlar? Benim bat, dün yada bugün olması lazım ama adete dair bi his yok sadece vücudum çok sıcak, resmen içten yanıyorum 🤣🤣

Ben de başaldım dün civan perçemi, aslan pençesi ve hayıt tohumu birer tutam koyup çayını demliyorum sabah ve aksam içiyorum. Adetime bir hafta kala bırakırım içmeyi. Adet olunca yine başlarım. Zaten benim bu gidişle hamile kalma uzadı ileri tarihlere şimdide yapışıklık çıktı rahimde .:KK43:
Rahim filmi çekilince yapışıklık gider diyorlar aslında. Neden hâlâ devam ediyor acaba inşallah en kısa zamanda çözülür problem hemencecik hamile kalırsın.

Hamile olanlara özellikle sormak istiyorum. vücutta yanma hissi varmı kızlar? Benim bat, dün yada bugün olması lazım ama adete dair bi his yok sadece vücudum çok sıcak, resmen içten yanıyorum 🤣🤣
Benim de kasıklarım sanki bi acayipleşmeye başladı az önce bata 2 gün var zamanında regl olurum inşallah gecikecek diye korkuyorum bu arada 4 5 gündür ben de ateş gibiyim hatta eşim ateşlendim sandı dün 😅 ama bana pms döneminde hep ateşler basar zaten vücut ısım yükseliyor

Kizlar selam test sonuclarim ama su an adetim ve sogan suyuda kullaniyodum 3 gundur bugun biraktim gerci fikri olan yorun yazsin lutfen doktor cevap vermedi pek ilac verdi hormon degerlerim fsh 5.6 lh 8.1 estrodiol 82 tsh 1.7 serbest t3 3.8 serbest t4 1.32 ve prolaktin 25.9 e2 ye gore yumurta rezervim az mi kist var mi ilaclar ise yararmi femera baslicam bugun

Kizlar selam test sonuclarim ama su an adetim ve sogan suyuda kullaniyodum 3 gundur bugun biraktim gerci fikri olan yorun yazsin lutfen doktor cevap vermedi pek ilac verdi hormon degerlerim fsh 5.6 lh 8.1 estrodiol 82 tsh 1.7 serbest t3 3.8 serbest t4 1.32 ve prolaktin 25.9 e2 ye gore yumurta rezervim az mi kist var mi ilaclar ise yararmi femera baslicam bugun
LH ve prolaktin Yüksek geldi bana

Canım Azze Azze bir ara benim batı da günceller misin 1 gün geç yumurtladım 21 Eylül olacak

Benim de kasıklarım sanki bi acayipleşmeye başladı az önce bata 2 gün var zamanında regl olurum inşallah gecikecek diye korkuyorum bu arada 4 5 gündür ben de ateş gibiyim hatta eşim ateşlendim sandı dün 😅 ama bana pms döneminde hep ateşler basar zaten vücut ısım yükseliyor
Canım benimde ates basar ama 1 gün olur ertesi güne adet başlardı, şuan 5-6 gündür bu durumdayım, kasıklarımda bazen batma oluyo belim ağrıyo, birde göğüslerimin koyu kahve kısımları sızlıyo 😂😂 adet olcaksam olsam bari bu yanma beni benden alıyo 😁

X