Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzu hiç takılma epey yüksek bile seninki. Benim 3+5 te 11.69.. Dr um normal dedi. Artmazsa sıkıntıymış. Çoğul gebelik rakamları belli mi acaba onun ile alakalı olabilit mi..

bende burada forumlarda okuıyarak öğrendim bu pıhtılaşma olayını. benim de bri düşüğm var ama yaşım ileri olduğu için riske atmayıpgittim geçen ay verdim tahlili pıhtılaşmaiçin. Bakalım haftaya çıkar sonuçları ama başka problemler de çıktı arada oda ayrı bir konu

@venushatun28 canım sınavın nasıl geçti?
Çok kötü geçti ilk aşama gk gy ikincisi eğitim bilimleri de belli değil ama ama gk gy ye göre iyiydi, kendini alan sınavına vereceğim , senin nasıl geçti canım buralara çok girmem bugün bildirim gelince gireyim dedim, inşallah her şey bitip girdiğimde sizi hamile olarak görürüm ben bıraktım bebek işlerini, artık sınava hayatıma farklı konulara yöneleceğim ,

Aa hamilee misiniz nasıl sevindim anlatamam , resmen tek seferde olmuş bakın ne tavsiye edersiniz
Kuzum sağol Allah razı olsun, inşallah sağlıkla ilerler
Ama tek seferde değil tabii ki Rabbim herkese nasip etsin
Ben geçtiğimiz ay sadece 4 günü değerlendirebildim. Ama işte Rabbim ol diyince oluyor. Yumurtlmanın günü, 2 gün öncesi ve bir gün sonrası şeklinde. Yumurta yoğurt süt ve bakliyat doğurganlık üzerinde etkili demişti doktorum. Son iki aydır epey tüketiyorum. Folik asiti her gün aynı saatte al demişti. Onun da etkisi varmış sanırım. Ama bence hepsi Allahın takdiri

Bende çok üstüne düşmemekle beraber yapabileceğimi yapıp kendim için eşim için bir şeyler yapıcam inşallah çok sevindim rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin, inşallah çok güzel bir gebelik geçirirsin

Canım ben girmedim sınava sen gireceğim demiştin merak ettim bi sorayım dedim :) boşver üzme kendini inşallah hayırlısı olsun hakkında

Dun basladim canim, testere disli aslan pencesi. Con faydasini goren olmus. Bir ay sonra yeniden hormonlarima bakilicak, faydasini gorurum bende insallah. Fsh duserse tüp bebek
Ben de başaldım dün civan perçemi, aslan pençesi ve hayıt tohumu birer tutam koyup çayını demliyorum sabah ve aksam içiyorum. Adetime bir hafta kala bırakırım içmeyi. Adet olunca yine başlarım. Zaten benim bu gidişle hamile kalma uzadı ileri tarihlere şimdide yapışıklık çıktı rahimde .

Amin canım çok sağol Darısı başına olsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…