Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kızlar gunaydin ben geçen ay ayın 9 da adet oldum bu ay kadın da olmam lazım benim hesaba gore 5 veya 7 sında olmam lazım ama olmadım neden acaba

Selam hanımlar 4+2 de betaHCG 511,66 çıktı. Bu normal mi sizce? İnternette 4-5 hafta arası 1000'in üzerinde olmalı yazıyordu da korktum. Doktorla henüz görüşemedim maalesef. Çok tedirginim şu an.
Canım çoğul gebelik olabilir mi? Sen klomen ya da femara kullanmış mıydın

Selam hanımlar 4+2 de betaHCG 511,66 çıktı. Bu normal mi sizce? İnternette 4-5 hafta arası 1000'in üzerinde olmalı yazıyordu da korktum. Doktorla henüz görüşemedim maalesef. Çok tedirginim şu an.
Benim de regl günümde tahmini 4+0 da 166 çıktı. Artışa bakıyorlar sanırım daha önce hiç kan verdin mi

Canım çoğul gebelik olabilir mi? Sen klomen ya da femara kullanmış mıydın
Hayır canım hiç bir şey kullanmadım? Fazla mı ki oran? bana az gibi geldi o yüzden tedirgin oldum. bir haber sitesinde 4-5 hafta arası 1000 olmalı yazıyordu da

Kızlar sonucun çıkmış beta HCG 13 çıktı inşallah sağlıklı ilerler..Doktora geldim erken öğren dedigi için ama bayağı erken öğrenmişsin o yüzden artışa bakicaz dedi 2gün sonra yine kan vericem.
Kan sulandırıcı iğneler için raporum çıkartıldı onlara başlayacağım.
İnşaat saglikli ilerler..
Tebrik ediyorum inşallah sağlıkla ilerler🤲 Birsey soracagim hangi gunleri degerlendirdiniz ve daha önceleri bel agrin oluyor muydu yumurtlama zamani?

Kızlar inofolic kahvaltıdan sonra alıyorum ve her aldığımda afedersiniz bende ishal yapıyor bu durum normal mii ? :işsiz:

Kuzu günaydın kasık ağrılarım var seninde var mı? Birde bat nezaman canım senin
Bende de ara ara batma/ağrı oluyor. Bat bugün dün falandı standart döngüm yok bilemiyorum net. Yarın teste gidicem bakalım bhcg artışı ne durumda diye..

İnşa
Günaydın canım, benim keyfim hiç yok valla. Dünkü rahim filmi sonucuma göre rahimde ufak tefek yapışıklıklar var denildi. Cuma günü kendi doktoruma gidip göstereceğim. Watsuptan dediğine göre histereskopi olmam gerekiyormuş. ama ne denli şart onu bilmiyoruz.
İnşalllah çok küçüktür hiç gerek kalmaz canım 🙏🙏

Tamam gideyim ben o zaman ☺🥰 Regl döneminde mi gitmeliyim bunun için yoksa herhangi bir gün olabilir mi ?
Adet dışı Herhangi bir gün git ki bütün kontrollerin yapılsın. Hatta sabah saatine randevu alıp aç gidersen testler için başka gün uğraşmazsın 🥰

X