Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaa göreceksin inşallah kuzum 😘😘😘

Yaa dedim sana hamilesin diye 😍 dünkü test bozuktu canısı 😍 bu testin ismine de çok laf ettik ama iyiymiş aslında :KK70:

Sende bir haller var kuzum ama anlayamadım gelmezse doktora gidersin bat 9 eylül mü
Aynen testin ismi değişti ama 😂😂😂

Ben daha hiç d vitaminine baktırmadım, kimse de soylemedı hıc, acaba kendım ilac alıp kullansam sıkıntı olur mu ki? Fazlası zararlı mı?
Fazlası toksik etki yapıyor canım evet zararlı ama mutlaka bakılması gereken bi hormon D vitamini aslında vücutta hormon olarak bulunan bişey vitamin dense de hatta D vitamini kısırlığa diye bile bişey varmış

Eklentiler

• Screenshot_20200907_155756.jpg
    Screenshot_20200907_155756.jpg
    117,3 KB · Görüntüleme: 34
Canım onu düzeltmen lazım bence düzenli kullan çünkü D vit hamile kalmak için çok önemli benim 17 çıktı hamilelik için 60 olması gerekliymiş
Haklısın kuzum benim 7.5 çıktı aşırı düşük 🙄 yine başladım şuan düzenli kullanıcam bakalım

Herkese selamlar✋
Gecen gun test yaptigimda cok silik bir cizgi gormustum hatirlarsiniz sizinle de paylastim ve bugun tekrar test yaptim pozitif🥰❤️tek istegim saglikla ilerlemesi maalesef pozitifi gormek yetmiyor bu topigi sessizce hep takip ettim okudum kimseye soramadiklarimi duygularimi sizinle paylastim son yazilanlari okudugumda bir suru guzel haberler okudum cok mutlu oldum eylul ayi hepimize ugur getirsin umarim bu topik bosalir da mayis anneleri topigini doldururuz hepinize gonulden dua ediyorum

Merhaba kizlar doktora gittim geldim doktor tek tarafimda polikistik varken iki tarafimdada cikti bu sefer hem sag hem sol kizlar benim tavsiyem inifoloc ve incir kuru yapti die dusunuyorum gecen ay yoktu daha hatta agustos 15tede yoktu neyse sonuc doktor rahin filmi istedi yaptirmicam hormon testide yarin istedi neyse ve bana klomen baslatalim dedi kabul etmedim femera dedi femera baslatilacak femera tecrubesi olan varmi o da kist yapmaz degilmi kafam karmakarisik cok uzuldum esimde para gidiyo durmadan diye bidi bidi basimda vajinusmusada harcamistik evliligim berbat bi hal aliyo ben asiri gerginim kavga edecek yer ariyorum bana bi akil verin kizlar ozellikle femera hakkinda

Fazlası toksik etki yapıyor canım evet zararlı ama mutlaka bakılması gereken bi hormon D vitamini aslında vücutta hormon olarak bulunan bişey vitamin dense de hatta D vitamini kısırlığa diye bile bişey varmış
Yaaa o zaman baktırayım ona da saglık ocagı bakıyor mu?

Sohrab Sohrab kuzum sen de baktırsana benden tüp bebek doktoru istemişti, özele gidiyorsun ya artık orda veya normal hastanede de baktırabilirsin,.
Evet buna daha once hıc baktırmamıstım, bu gıttıgımde senden istenmeyen seylere bakalım dedı, d vıtamını ıstemedı, adetın 2.gunu gıdıcem hatırlatayım ona da, saglık ocagı bakıyor mu acaba? Hemen baktırsam merka ettım ben sımdı

X