Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Senin yumurta boyutun mu küçüktü acaba kuzum neden 2

Solda 20 mm sağda 16 mm vardı. Aynı gün yaptırdı iğneyi. Geçen seferde aynısını yapmıştı. 20 mm küçükmü

Aaaa..ikisini de ayni anda mi vurdun..ignenin ertesi gün cok fazla kasık ağrım batmam oldu akıntı geldi falan...ama gün gün azaldı nadirlesti... sen yumurta gelistirici olarak ne kullandın kaç gün günde kac defa

Evet aynı andq vurdum Letu verdi onu kullandım 5 gün. Günde 2 defa kullanıyordum. Sen ne kullandın

Evet aynı andq vurdum Letu verdi onu kullandım 5 gün. Günde 2 defa kullanıyordum. Sen ne kullandın
Bende letu kullandım 5 gün günde 1 defa.. solda 2 tane 18 mm sağda bitane 16 mm vardı..Yumurtanda güzel gelişmiş Ben ilk defa duyuyorum 2 çatlatma iğnesi ama doktordan iyi bilemeyiz tabi.. hayırlısı olsun hakkimizda

Aynı ilaçları kullanmışız hep hadi hayırlısı
Aynen öyle ☺ bende pko olunca küçük küçük cok fazla yumurtam vardi..doktor dozu ayarlamak cok önemli birden hepsi büyüsün istemeyiz bize 1 yada 2 tane gelişmiş yumurta gerekli dedi günde 1 defa verdi. .benim büyüdüğüne dair hic umudum yoktu ama 18 mm olmuşlar.. bilmiyorum düşük mü ama çatlatma iğnesinide verdi insallah faydali olmuştur. .guzel haberler alırız insallah ya

kızlar sağlık ocaklarında lh fsh prolaktin ve e2 tsh tesstleri yapılıyor mu rutinlerle beraber yaptırmk isityorum da hormon ve rutinleri yaparlar mı ?

Özelde fiyat ne kadar di Özelde fiyat ne kadar di

Gayet güzel ilgilenmiş doktor. İnş faydasını görürsün canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…