Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
fiona13 fiona13 yok canım D vitamini ne bile bakmıyorlar Tsh bakıyorlar t3 t4 bakmıyorlar çok acayip sağlık ocakları, sağlık ocağı sonuçları güvenilir değil zaten hormonlarında bi sıkıntı çıksa doktora gitsen doktor tekrar test istiyor hastane içinde boşu boşuna 2 kere kan vermiş oluyosun

Bugün ben de hiç iyi hissetmiyorum ya başım dönüyor midem yanıyor ama hamile değilim, duphaston yapıyor büyük ihtimalle bitse de kurtulsam artık 😪🤦🏻‍♀️

Bugün ben de hiç iyi hissetmiyorum ya başım dönüyor midem yanıyor ama hamile değilim, duphaston yapıyor büyük ihtimalle bitse de kurtulsam artık 😪🤦🏻‍♀️
Olabilir kuzum ben de cuma öyleydim işte tansiyonum yerlerdeydi regl olcam gibi karnım ağrıdı bütün gün acaba Tsh ım çok mu düştü dedim cumartesi de akıntı geldi işte

eczhnm eczhnm canım senin D vit düşüktü naptın düzelttin mi onu
Düzelmemiştir kuzum çünkü hiç düzenli kullanamadım ilaçlarımı🙄
Olabilir kuzum ben de cuma öyleydim işte tansiyonum yerlerdeydi regl olcam gibi karnım ağrıdı bütün gün acaba Tsh ım çok mu düştü dedim cumartesi de akıntı geldi işte
Seninki olabilir canım öyle, ben de bayılcak gibi oluyorum 😒 neyse yarın son gün artık bırakıcam sonra

Düzelmemiştir kuzum çünkü hiç düzenli kullanamadım ilaçlarımı🙄

Seninki olabilir canım öyle, ben de bayılcak gibi oluyorum 😒 neyse yarın son gün artık bırakıcam sonra
Canım onu düzeltmen lazım bence düzenli kullan çünkü D vit hamile kalmak için çok önemli benim 17 çıktı hamilelik için 60 olması gerekliymiş

Bende hamile kalmak istiyorım
aMa ocak ayından beri artık yıldım.
Yoruldum
Tükendim
Uğraşmaktan çabalamaktan kaybetmekten...
Nasıl hamile kalabiliyorsunuz kızlar 😔😔
Tam 2 yıldır uğraşıyorum yok sorunda yok bebekte yok bende anlamadm kalanlar nasl kalıyor yemn ederm yapmadıgım hçbsey kalmadı artık

Canım onu düzeltmen lazım bence düzenli kullan çünkü D vit hamile kalmak için çok önemli benim 17 çıktı hamilelik için 60 olması gerekliymiş
Ben daha hiç d vitaminine baktırmadım, kimse de soylemedı hıc, acaba kendım ilac alıp kullansam sıkıntı olur mu ki? Fazlası zararlı mı?

X