Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Eki Görüntüle 2686421

İğnenin 7. Günü ovülasyon yaptım sırf nasıl çıkacak die merak ettim. Ne güzel görünüyor. Keşke gebelik testinde de böyle görebilsem
Yaa göreceksin inşallah kuzum
Yaa dedim sana hamilesin diye dünkü test bozuktu canısı bu testin ismine de çok laf ettik ama iyiymiş aslında
benim kahve akıntı bugün kesildi gelen giden bişi yok @fk99 eczhnm oblomov21 @severenim15 karadenizkizi1982
Sende bir haller var kuzum ama anlayamadım gelmezse doktora gidersin bat 9 eylül mü

Yani bu kadar morluk olunca ne biliyim gerilmiyor deil insan.

İnşallah güze haberler duyarsın canım

Bayanlar, selam.
sorum şu olacak.
sperm testlerini develtte hemen yapıyorlar mı? Yoksa gidildiğinde gün verip gönderiyorlar mı?

Bat 11 Eylül ..
Ovulasyon testi yaptım gayet silik çıktı .. birşeyler olsaydi bence koyu çıkardı yani adet günü kırmızıları beklemekten baska birşey kalmadı...

Sağlikla kucağina almayi nasip etsin kuzum

Sperm testini develtte mi özelde mi vemiştiniz
Özelde verdik canım
Ya merak ettim sende de çok kasık ağrısı oluyor mu. Göğüslerde sızı falan
Çok nadir kasık ağrısı oluyor ama rahatsiz edici boyutta değil.. Göğüsümün dün bitanesinde ara ara batma oldu ama o normal zamanda da oluyor bende..onun dışında hic bi fark hissetmiyorum kendimde

Ya bana 2 tane birden verdi çatlatma iğnesi. Onun etkisindemidir nedir kasık ağrım çok oluyor. Göğüslerim de hassas baya. Biraz dengemi bozdu benim.

Ya bana 2 tane birden verdi çatlatma iğnesi. Onun etkisindemidir nedir kasık ağrım çok oluyor. Göğüslerim de hassas baya. Biraz dengemi bozdu benim.
Aaaa..ikisini de ayni anda mi vurdun..ignenin ertesi gün cok fazla kasık ağrım batmam oldu akıntı geldi falan...ama gün gün azaldı nadirlesti... sen yumurta gelistirici olarak ne kullandın kaç gün günde kac defa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…