Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Eki Görüntüle 2686421

İğnenin 7. Günü ovülasyon yaptım sırf nasıl çıkacak die merak ettim. Ne güzel görünüyor. Keşke gebelik testinde de böyle görebilsem 🙊
Yaa göreceksin inşallah kuzum 😘😘😘❤️
Yaa dedim sana hamilesin diye 😍 dünkü test bozuktu canısı 😍 bu testin ismine de çok laf ettik ama iyiymiş aslında :KK70:
benim kahve akıntı bugün kesildi gelen giden bişi yok :kızgın: @fk99 eczhnm eczhnm oblomov21 oblomov21 @severenim15 karadenizkizi1982 karadenizkizi1982
Sende bir haller var kuzum ama anlayamadım gelmezse doktora gidersin bat 9 eylül mü

Canım ben geçen doktora gittiğimde bi kadınla birlikte bekliyorduk o da kan sulandırıcı iğne kullanıyormuş onun da morlukları vardı bana gösterdi hatta doktora onu göstermeye gelmişti. Bu arada evet kese ve kalp atışı duyulana kadar malesef her şey değişebiliyor ilk haftalar çok riskli 😢
Yani bu kadar morluk olunca ne biliyim gerilmiyor deil insan.

Hayırlısıyla en kısa sürede yaşarsın inşallah kuzu. Ben henüz bilmediğimden çok anlayamıyorum ne yazık ki. İnşallah kan testi sonucu da hayırlı yönde çıkar da nasıl davranacağıma karar verebilirim. Şu an sersem gibiyim. Test doğru mu değil mi kanda çıkacak mı çıköayacak mı ne hissedeceğimi bilemedim.
İnşallah güze haberler duyarsın canım

Bayanlar, selam.
sorum şu olacak.
sperm testlerini develtte hemen yapıyorlar mı? Yoksa gidildiğinde gün verip gönderiyorlar mı?

Bat 11 Eylül ..
Ovulasyon testi yaptım gayet silik çıktı .. birşeyler olsaydi bence koyu çıkardı yani adet günü kırmızıları beklemekten baska birşey kalmadı... :110:
IMG_20200907_134210.jpg

Kızlar bu ay ilk kez ovülasyon testi kullandım
İlişkiden sonra ters yattım yumurtlama gününde
Uzanırken içimden hep “Alanda sensin verende sensin sen bize hayırlı sağlıklı evlat nasip et Allahım “ diye dua ettim derin derin nefesler aldım gözlerimi kapattım ve sadece bu duama odaklandım ve bunu her ezan okunuşunda tekrarladım 💜 onun dışında c-life macun kullandım ama düzensiz kullandım 4 kaşık anca yedim kaplıcaya gittim geçen ay + doktora gittim enfeksiyon var dedi fitil verdi 3 tane onu da kullanmıştım birinden biri vesile oldu Allah’ın izniyle de testte sonunda o çizgiyi gördüm . İnşallah

İnşallah en kısa zamanda sizlerede nasip olur ❤
eczhnm eczhnm
minseo minseo
M -Murphy
@Ebruseyda
@Sohrabb
karadenizkizi1982 karadenizkizi1982
@fiona13
Regen_ Regen_
İsimini etiket yapmayı unuttuğum varsa kusura bakmasın😘
Sağlikla kucağina almayi nasip etsin kuzum :dua::anneadayı::anne:

Sperm testini develtte mi özelde mi vemiştiniz
Özelde verdik canım
Ya merak ettim sende de çok kasık ağrısı oluyor mu. Göğüslerde sızı falan
Çok nadir kasık ağrısı oluyor ama rahatsiz edici boyutta değil.. Göğüsümün dün bitanesinde ara ara batma oldu ama o normal zamanda da oluyor bende..onun dışında hic bi fark hissetmiyorum kendimde😕

Özelde verdik canım

Çok nadir kasık ağrısı oluyor ama rahatsiz edici boyutta değil.. Göğüsümün dün bitanesinde ara ara batma oldu ama o normal zamanda da oluyor bende..onun dışında hic bi fark hissetmiyorum kendimde😕

Ya bana 2 tane birden verdi çatlatma iğnesi. Onun etkisindemidir nedir kasık ağrım çok oluyor. Göğüslerim de hassas baya. Biraz dengemi bozdu benim.

Ya bana 2 tane birden verdi çatlatma iğnesi. Onun etkisindemidir nedir kasık ağrım çok oluyor. Göğüslerim de hassas baya. Biraz dengemi bozdu benim.
Aaaa..ikisini de ayni anda mi vurdun..ignenin ertesi gün cok fazla kasık ağrım batmam oldu akıntı geldi falan...ama gün gün azaldı nadirlesti... sen yumurta gelistirici olarak ne kullandın kaç gün günde kac defa

X