Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
#Azze hanım benide listeye eklerseniz sevinirim Sat(5 AGustos) tşk ederim

Hiç bilmiyorum kuzum ya perşembe ak kara belli olcak :KK70: yerleşme değilse de kist falan olmasın ondan tırsıyorum 🙄

Bende ne ağrı ne akıntı hiç bişi yok valla sadece göğüslerim hassas biraz o da elleyince acıyor 🤷‍♀️
Sağ kasığım çok ağrıdı az önce, zor oturdum koltuğa, ağrıyo geçiyo ağrıyo geçiyo, hastalandım hastalanıcam diyorum ama o da olmuyo. çok huzursuzum bugün bu ağrılardan.

Yaaaa teyzesiiii 🙈 çok heyecan yaptım şuan rabbim inşallah sizlerede nasip eder 🌸 sağlıkla ilerler
Merhaba abla allah saglikla kucagina almayi nasip etsin insallah 🤲🏻
Bat gunumuz ayni bende 26 temmuzda pik gordum 25,26 ve 27 temmuz gunleri degerlendirdik insallah bebis tutunmustur cok mutlu oldum sizin adiniza masallah insallah bende bu mutlulugu yasarim insallah 🤲🏻
Herhangi belirti varmiydi abla ☺

14. Gün yapacağım canım. Yani haftaya pazartesi günü. Çünkü ondan öncesi yanıltıyor maalesef. Sen kaçıncı gün yapacaksın
Bende cuma günü 36. Saatte iliski olduğu için bu cuma değil haftaya cuma yapmayı düşünüyorum tabi erkenden adet olmazsam😔

Merhaba abla allah saglikla kucagina almayi nasip etsin insallah 🤲🏻
Bat gunumuz ayni bende 26 temmuzda pik gordum 25,26 ve 27 temmuz gunleri degerlendirdik insallah bebis tutunmustur cok mutlu oldum sizin adiniza masallah insallah bende bu mutlulugu yasarim insallah 🤲🏻
Herhangi belirti varmiydi abla ☺
Kuzum merhaba Öncelikle çook teşekkür ederim inşallah sağlıkla ilerler , aynı yaştayız seninle Burda konuşmuştuk hatta , canım inan diğer aylar daha çok belirtim vardı herhangi bir belirtim yok sadece dün kasıklarım çok ağrıdı rahmime ağrı girdi çıktı anlık bugün de oluyor bende uzanıyorum hep inşallah sana da nasip olur bu ay💜
Birde diizim çok ağrıdı benim o belirti mi bilmiyorum ama sızım sızım sızladı

2 kötü deneyimden sonra bunda kalp sesini duymayana kdr sevinesim inanasım gelmiyor inanın. Her tarafım mosmor bu kan sulandırıcı iğneler yapıyor sanırım ama bu kadar kötü moraracağını düşğnmemiştim.
Canım ben geçen doktora gittiğimde bi kadınla birlikte bekliyorduk o da kan sulandırıcı iğne kullanıyormuş onun da morlukları vardı bana gösterdi hatta doktora onu göstermeye gelmişti. Bu arada evet kese ve kalp atışı duyulana kadar malesef her şey değişebiliyor ilk haftalar çok riskli 😢

canım ben silik bişiylier gördüm bat cuma ertesi sabah ilk idrara yaptım gene bişiyler çıktı. bi sonraki günkü yani dünkü test bembeyazdı. bişiyler olmş mu gözümüz mü yanıldı muallakta kaldık. şuan batı bekliyorum zaten tipik pms belirtileri başladı tatlı krizi sivilce falan umudum yok yani
Adet belirtileri ile gebelik belirtileri birbirine benzer ya belki ondandır ...
Ne diyeyim Rabbim sevindirsin inşallah 🙏

Kuzum merhaba Öncelikle çook teşekkür ederim inşallah sağlıkla ilerler , aynı yaştayız seninle Burda konuşmuştuk hatta , canım inan diğer aylar daha çok belirtim vardı herhangi bir belirtim yok sadece dün kasıklarım çok ağrıdı rahmime ağrı girdi çıktı anlık bugün de oluyor bende uzanıyorum hep inşallah sana da nasip olur bu ay💜
Heee dogrudur konusmusuzdur 🙈
Benimde cok bi belirtim olmadi az kasik agrisi ve akintim vardi ama hic umidim yok suan kasik agrim var ama tamamen adet olacagimi hissediyorum

Bide gogus hassasiyeti var oda 2 gundur filan var insallah oyledir ama sanmiyorum 😔

Kızlar adetime 4 gun var ..elimde sadece ovulasyon testi var yapsam , birşeyler çıkar mi sizce .. bu arada hiçbir belirti yok birşey hissetmiyorum .. :işsiz:

X