Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim ikinci canım. Belirtilere hiç takılma çünkü iğne acaip belirtiler yapıyor hormonların o an tavan oluyor sanırım ondan galiba :) bana iğneden 36 saat sonra ilişki önerdi daha sonra 1 hafta gün aşırı değerlendirmemi istedi. Ama ben 30. Saatte değerlendirdim bu sefer bakalım inş bu sefer tutar ikimizinde. Sana nasıl önerdi peki
Bana da aynı senin gibi önerdi.. 36. Saatte ilişki oldu sonra gün aşırı devam edicektim ama ertesi gün kaygan çok yoğun akıntı geldi bende belki dün değil bugün çatlamıştır diye yine değerlendirdim..sonra gün aşırı devam ederim dedim..ama araya fırsat kalmadan eşim yanaştı geri çevirmedim🙈...velhasıl 3 gün üst üstte oldu..inşallah sorun olmaz.. ama şöyle diyerek kendimi rahatlatiyorum , eğer nasipte varsa tek ilişkiyle veya peşpeşe de olsa olucak..ama nasipte yoksa ne yaparsak yapalım olmucak..

Bana da aynı senin gibi önerdi.. 36. Saatte ilişki oldu sonra gün aşırı devam edicektim ama ertesi gün kaygan çok yoğun akıntı geldi bende belki dün değil bugün çatlamıştır diye yine değerlendirdim..sonra gün aşırı devam ederim dedim..ama araya fırsat kalmadan eşim yanaştı geri çevirmedim🙈...velhasıl 3 gün üst üstte oldu..inşallah sorun olmaz.. ama şöyle diyerek kendimi rahatlatiyorum , eğer nasipte varsa tek ilişkiyle veya peşpeşe de olsa olucak..ama nasipte yoksa ne yaparsak yapalım olmucak..

Yok sorun olmaz bende üst üste 2 gün değerlendirdim sonra gün aşırı :)) bu sefer de öyle olsun. Hem spermde sıkıntı olmayanlar normalde yapıyor öyle iyi yapmışsın sende :)

Bugun pik oldu dün gece degerlendirilmisti artik nasil yapayım ben kafam karıştı, 3 gun ust uste yaparsak toplamda 4 gun oluyor çok olmaz mi,kalite bozulmaz degil mi :KK43:

2 gün üst üste yap canım sende olmaz mı 🙄

Ama canım kanamdan sonra öneriyorlar testi
Hiç bilmiyorum kuzum ya perşembe ak kara belli olcak :KK70: yerleşme değilse de kist falan olmasın ondan tırsıyorum 🙄
Ya yine sabah akıntım olmuş kahverengi, ama şuan yine bişey yok, karnımın alt bölgesi de hala ağrıyo ara ara adet olcam ben galiba anlamadım.
Bende ne ağrı ne akıntı hiç bişi yok valla sadece göğüslerim hassas biraz o da elleyince acıyor 🤷‍♀️

Hiç bilmiyorum kuzum ya perşembe ak kara belli olcak :KK70: yerleşme değilse de kist falan olmasın ondan tırsıyorum 🙄

Bende ne ağrı ne akıntı hiç bişi yok valla sadece göğüslerim hassas biraz o da elleyince acıyor 🤷‍♀️
Kist değildir kuzum sanmıyorum ya

Eklentiler

• Screenshot_20200907_124242.jpg
    Screenshot_20200907_124242.jpg
    88,8 KB · Görüntüleme: 17
X