Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
eneee sen teze gelin sayılırsın kız :KK70:
Nice güzel yıllarınız olsun. bu yılı bir bebekle taçlandırırsınız inşallah. 16 sında birhediye gibi olacak bu bebek size. Ben de 38 yaşındayım yaşdaşız seninle.
Hayırlısıysa inşallah çok büyük hediye olacak. Taze gelin ama kendisi kart 😂 Meslek sevdasına hayatı kaçırıyordum ucundan yakaladım 😂🙏

Yok canım 31 ağustosta oldum ben pazartesi sen geçen çarşamba mı oldun :)
Yanlış hesaplamışım😂 evet canım geçtiğimiz çarşamba.. İlk çatlatma denemem.. doktorun sana ilişkiyi nasıl önerdi birde kendinde değişiklik hissediyormusun☺

Yaptım tabıkı 😂 spermlerin agzımdan cıkmadıgı kaldı 😂😂😂

Çalkalamadım kendimi ama bende yaptım yani. Perde var deyince kolaylık sağladım bakalım. Artık bundada olmazsa isyan bayrağını çekicem:)

Hayırlısıysa inşallah çok büyük hediye olacak. Taze gelin ama kendisi kart 😂 Meslek sevdasına hayatı kaçırıyordum ucundan yakaladım 😂🙏
aman hep öyle ya birşeylerin pelinden koşarken diğer şeylere geç kalıyoruz. Benim bir oğlum var. 6 yaşında salak gibi doğdugunda hemen peşine yapmadım da herkes diyordu halbuki 1 yaşına basınca başla çalışmalara dye. ama iş hayatı krediler vs. olmadı işte. Şimdi 2,5 yıldır uğraşıyoruz geçen sene bir kürtajım oldu malesef ondan sonra iyice ayarım şaştı. İnşallah o güzel duyguyu tekrar tatmak nasip olur. oğluma hayırlısıyla sağlıklı bir kardeş gelir. Çok isitiyorum bir kardeşi olsun.

aman hep öyle ya birşeylerin pelinden koşarken diğer şeylere geç kalıyoruz. Benim bir oğlum var. 6 yaşında salak gibi doğdugunda hemen peşine yapmadım da herkes diyordu halbuki 1 yaşına basınca başla çalışmalara dye. ama iş hayatı krediler vs. olmadı işte. Şimdi 2,5 yıldır uğraşıyoruz geçen sene bir kürtajım oldu malesef ondan sonra iyice ayarım şaştı. İnşallah o güzel duyguyu tekrar tatmak nasip olur. oğluma hayırlısıyla sağlıklı bir kardeş gelir. Çok isitiyorum bir kardeşi olsun.
2. yi düşünen biri bence kesinlikle ara vermemeli ben de ilkine hamile kalabilirsem 1 yaştan sonra kesinlikle korunmayı bırakacağım çünkü artık hamile kalmak çok zor

Yanlış hesaplamışım😂 evet canım geçtiğimiz çarşamba.. İlk çatlatma denemem.. doktorun sana ilişkiyi nasıl önerdi birde kendinde değişiklik hissediyormusun☺

Benim ikinci canım. Belirtilere hiç takılma çünkü iğne acaip belirtiler yapıyor hormonların o an tavan oluyor sanırım ondan galiba :) bana iğneden 36 saat sonra ilişki önerdi daha sonra 1 hafta gün aşırı değerlendirmemi istedi. Ama ben 30. Saatte değerlendirdim bu sefer bakalım inş bu sefer tutar ikimizinde. Sana nasıl önerdi peki

Hayırlısıyla en kısa sürede yaşarsın inşallah kuzu. Ben henüz bilmediğimden çok anlayamıyorum ne yazık ki. İnşallah kan testi sonucu da hayırlı yönde çıkar da nasıl davranacağıma karar verebilirim. Şu an sersem gibiyim. Test doğru mu değil mi kanda çıkacak mı çıköayacak mı ne hissedeceğimi bilemedim.

X