Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yumurta takibi yapmadım 24’ünde doktora gittiğimde yumurtan baya büyümüş önümüzdeki bir iki gün biraz sancın olabilir yumurtan çatlayacak demişti. Dün akşam dayanamayıp erken gebelik testi yaptım zorla görülen çok silik bir çizgi var gibiydi sanki veya ben öyle olmasını hayal ettim bilemiyorum🙈
ay fotoğrafına bakalım biz silik çizig uzmanı olduk :)

Kızlar bu ay ilk kez ovülasyon testi kullandım
İlişkiden sonra ters yattım yumurtlama gününde
Uzanırken içimden hep “Alanda sensin verende sensin sen bize hayırlı sağlıklı evlat nasip et Allahım “ diye dua ettim derin derin nefesler aldım gözlerimi kapattım ve sadece bu duama odaklandım ve bunu her ezan okunuşunda tekrarladım 💜 onun dışında c-life macun kullandım ama düzensiz kullandım 4 kaşık anca yedim kaplıcaya gittim geçen ay + doktora gittim enfeksiyon var dedi fitil verdi 3 tane onu da kullanmıştım birinden biri vesile oldu Allah’ın izniyle de testte sonunda o çizgiyi gördüm . İnşallah

İnşallah en kısa zamanda sizlerede nasip olur ❤
@eczhnm
minseo minseo
M -Murphy
@Ebruseyda
@Sohrabb
karadenizkizi1982 karadenizkizi1982
fiona13 fiona13
@Regen89
İsimini etiket yapmayı unuttuğum varsa kusura bakmasın😘
Canım, gözünüz aydın olsun. İnşallah sağlıkla kucağına da almayı nasip eder Allah.

aynen ben de en son işte geçen ay sağıma yattım hep. Ondan önceki ay ters yattım, ondan önceki ay da ayaklarımı diktim :))))) Daha ne kaldı?* Amuda kalkalım en iyisi

Aaa sen amuda kalkmadın mı olmadı ama ben onuda yaptım 😁😁

ay fotoğrafına bakalım biz silik çizig uzmanı olduk :)
Yaa testi kırıp içine baktıktan sonra çöpe attım 🙄 bugün test alabilirsem yarın sabah tekrar yapıcam bakalım sancılarım hiç geçmiyor. Ben de iş yerinde ters bir hareket yapmaktan korktuğum için erken öğrenmek istiyorum. Bir de süt kesiği gibi akıntı şüphelendirdi beni daha önce olmuyordu. Enfeksiyon falan olsa hem tahlillerde çıkardı hem de kaşıntı olurdu diye düşünüyorum

X