Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Dün kesildi demiştim ya, hala bir akıntı yok ama bu gece iki üç kez göğüs ağrısıyla uyandım, heralde psikolojik belirti oldu ya.
benim de aynı kesilmiş, dün gece eşim başını göğsüme koydu çığlık attım ne oluyorsa ikimizde aynı şey oluyor

Oluuuur göndereyim
Sabah sabah koştur koştur gittim saçma bir marka galiba hiç duymadım bu var dedi :KK12:
Bende giderim belki birazdan koyulaşma olmuş mu bakıcam 😂 bu arada kuzum ilk idrardan fstketmiyo diyolar

evet gece falan hiç gelmemiş ped koydum bugün bakalım takip edeceğimçok sinir bozucu bişey yaa
İlk gebelikte iki üç gün sürebilir deniliyor aslında. Ama kesilmesinde de sıkıntı yok. Normalde olsa kistten diyordum ama hiç adetten dört gün önce gelip öylece kalmamıştı, bakalım üç gün var görücez.
Zaten benim ikinci ayım daha deyip kendime bi fakir tesellisi yapayım. :KK70:

İlk gebelikte iki üç gün sürebilir deniliyor aslında. Ama kesilmesinde de sıkıntı yok. Normalde olsa kistten diyordum ama hiç adetten dört gün önce gelip öylece kalmamıştı, bakalım üç gün var görücez.
Zaten benim ikinci ayım daha deyip kendime bi fakir tesellisi yapayım. :KK70:
canım ben de hamile olduğumu sanmıyorum ama rahim kendini gebeliğe hazırlıyor diye teselli bulmak istiyorum :KK70: eskiler böyle abuk sabuk durumları ona yorarmış bakalım inşallah diyelim kist falan olmasın :KK43:

canım ben de hamile olduğumu sanmıyorum ama rahim kendini gebeliğe hazırlıyor diye teselli bulmak istiyorum :KK70: eskiler böyle abuk sabuk durumları ona yorarmış bakalım inşallah diyelim kist falan olmasın :KK43:
Benim geçen ay da böyle yerleşme kanamasına yakın birşey oldu ama adetten 10 gün önce falandı yani alakasızdı.
Bilmiyorum nasip yau, tamam moral bozmayalım :)

Üniversite yıllarımdan beri, o zamanlar bekar olmama rağmen ara ara rüyamda kucağımda benim çocuğum olduğu söylenen bir erkek bebek görürdüm. Ve bu hep aynı tombik yanaklı, kara gözlü bi bebek.
Ama tersi çıkarmış ilerde kızın olacak derlerdi qw1qwqqwwabana hep. Nasip ama güzel rüyalar. :)
bat ını bekle bence gölgemsi bişi var gibi ama bu kadar veri ile hamilesin diyemeyiz tersi bi durumda üzülürsün çünkü az kalmış zaten birazcık daha sabret canım
Canım batımı bekleyemem doktorum erken öğrenmeye çalış mümkün olduğu kadar dedi..Kan pıhtılaşmam olduğu için iğne başlanacak gebelikte.

Benim geçen ay da böyle yerleşme kanamasına yakın birşey oldu ama adetten 10 gün önce falandı yani alakasızdı.
Bilmiyorum nasip yau, tamam moral bozmayalım :)
kesinlikle ben zaten regl sonrası gideceğim doktora anormal bi durum varsa ortaya çıkar sana da bilgi veririm şu yüzden olmuş diye :)

kesinlikle ben zaten regl sonrası gideceğim doktora anormal bi durum varsa ortaya çıkar sana da bilgi veririm şu yüzden olmuş diye :)
Bende anormal bir durum olduğu için bu kadar sakinim.
Bir de geçen ay başta ihtimal vermedim ama sonradan o kadar çok belirtim çıkmıştı ki, bayağı inanmıştım. Bu kez aynısı olsun istemediğim için duygusal bakmıyorum şuan.

X